Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Чергові перемоги миргородських каратистів
2021-03-16

Минулої неділі в м.Запоріжжя відбулися Всеукраїнські змагання з Кіокушин Будо Карате серед дітей юнаків, дівчат та дорослих чоловіків та жінок. Близко 500 учасників з різних куточків України взяли участь в цих змаганнях і змагались в двох дисциплінах: куміте і ката, наше місто в складі збірної представляли вихованці СК Кіокушин Карате «Миргородська фортеця» під керівництвом тренерів Івка Ігора та Клименка Дмитра. 

Миргородські каратисти показали гарний результат: всі 15 наших юних спорсменів, які брали участь в цих змаганнях, стали призерами. Лазоренко Олександр став призером в двох дисциплінах в своїй категорії: 1 місце посів в куміте і 2 місце - в ката. Також 1 місця: Петріченко Олександр, Апончук Олександра. 2 місце: Сиров Іван, Панов Артем, Гринченко Настя, Дакало Злата. 3 місце посіли в своїх категоріях: Зайцев Влад, Зайцев Даня, Василов Михайло, Дробина Дарина, Єремейчук Настя, Ярмоленко Ярослав, Панченко Назар, Кулуєв Аміл. Змагання такого рівня - особливі: високий рівень майстерності, сильні супротивники роблять наших каратистів сильнішими! Попереду ще низка змагань, отож побажаєм спортсменам СК Кіокушин Будо Карате «Миргородська фортеця» міцного здоров'я, нових перемог та не зупинятись на досягнутому.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]