Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Терцентр соціального обслуговування
2022-01-25

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

 

 

Директор:

Курдюмова Людмила Борисівна

 

Графік роботи:

08:00-17:00 (Понеділок-Четвер) 08:00-15:45 (П'ятниця)

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради розташований за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 64, тел. (05355) 56397, факс: 56397, електронна адреса: tercentr1632@ukr.net

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

 

Основні завдання та функції:

Функції територіального центру:

 

 1. Для забезпечення реалізації соціальної політики щодо надання соціальних послуг територіальний центр взаємодіє із структурними підрозділами органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності.
 2. Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.

 

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

 • громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров'я України;
 • особам, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку із шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні дітей, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю.

Територіальний центр надає такі соціальні послуги:

 • догляд вдома;
 • денний догляд;
 • стаціонарний догляд;
 • соціальна адаптація.

Звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у 2021 році

Звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у 2020 році

 

Структура територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Миргородської міської ради :

 

 1. Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення: Філіментєва Тамара Дмитрівна

Тел.: 5-23-48, м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

 

 

2.Відділення денного перебування

Завідувач відділення: Корсун Вікторія Володимирівна

Тел.: 5-22-47, 5-23-48, м. Миргород,

вул.Гоголя, 139, вул.Троїцька, 57, вул.Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних

протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, поведінки у суспільстві,сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

 

 

 

 1. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

 Завідувач відділення: Вороніна Тетяна Валентинівна

Тел.: 5-63-97, 5-23-48, м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: обслуговування малозабезпечених громадян, інвалідів, осіб похилого віку, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, особи які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, які відповідно до акту обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

Наші працівники нададуть Вам послуги:

швачка: виконає ремонт одягу: подовжить, укоротить, розшиє, вшиє; допоможе пошити постільну білизну, фартух, вшиє блискавку;

перукар: вартість жіночої стрижки – 32,30 грн.,

 чоловічі стрижки -18,70 грн. ;

взуттьовик: відремонтує взуття;

робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків: замінить замок, відремонтує віконну раму, двері та інше;

 

 

У відділенні працює Пункт прокату технічних засобів реабілітації, який надає послуги з прокату технічних засобів реабілітації : інвалідних візків, милиць, палиць, ходунків.

 

 

«Соціальне таксі» територіального центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль розрахований на 5 посадочних місць та облаштований спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників. Замовлення приймаються з 8.00 до 17.00 за телефоном 5-23-48.

 

 1. Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Завідувач відділення: Мельничук Наталія Павлівна

Тел.: 4-83-06, м. Миргород, вул. Шевченка,4а

Вид діяльності: забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне державне утримання одиноких громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду.

 

 

 

Ми завжди до ваших послуг!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net