Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Соціальний захист населення
2011-06-24

Управління соціального захисту населення

Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Гоголя, 92.

Тел./факс (05355) 5-32-81, E-mail: uszn1632@adm-pl.gov.ua

 

Реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них

 

Структурні підрозділи управління соціального захисту населення

Посада

ПІБ

Тел.

Обов’язки

Начальник управління, каб. №7

Ільяшенко Людмила Михайлівна

5-32-81

 

Заступник начальника управління, каб. №2

Тимкова Валентина Володимирівна

5-44-06

 

Провідний спеціаліст-програміст

Перцов Олексій Олександрович

5-30-46

 

Головний спеціаліст з юридичних питань та кадрової роботи, каб. №11

Дубовець Катерина Олексіївна

5-32-81

Бере участь у підготовці документів правового характеру; представляє інтереси управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань; веде облік особового складу працівників управління.

Головний державний соціальний інспектор, каб. №8

Яременко Сергій Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог.

Державний соціальний інспектор, каб. №8

Полтавський Олександр Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, каб. №4

Павленко Світлана Михайлівна

5-25-12

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарських операцій за видатками, передбаченими кошторисами всіх програмних кваліфікацій

Начальник відділу праці, каб. №1

Овлах Тетяна Михайлівна

5-44-09

Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати праці, зайнятості; забезпечення у межах своїх повноважень заходів з погашення заборгованості із виплати заробітної плати; забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства з питань колективно-договірного регулювання.

Завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, каб. 9

Нечипоренко Олена Олександрівна

5-61-31

Організація роботи з питань соціального захисту ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників АТО; облік та видача пільгових посвідчень; облік та видача путівок на санаторно-курортне лікування; облік та контроль видачі технічних та інших засобів реабілітації; внесення даних до Централізованого банку даних про осіб з інвалідністю; контроль за обліком транспортних засобів; направлення осіб з інвалідністю, та учасників АТО на професійну та психологічну реабілітацію; контроль за правильністю застосування законодавства при призначенні, перерахунку пенсій Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій, каб. 5, 6

Савенкова Галина Володимирівна

5-30-46

Здійснюється взяття на облік та призначення допомоги внутрішньо переміщених осіб.

.

Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, каб. №3

Павленко Лілія Болеславівна

5-44-06

Організація роботи по створенню реєстру отримувачів пільг за їх видами і впровадженню персоніфікованого обліку отримувачів пільг, здійснення контролю за правильністю нарахування пільг громадянам на оплату ЖКП, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, послуг зв’язку та інших послуг.

 

Режим роботи:

понеділок – четвер - з 8:00 до 17:00,

п’ятниця - з 8:00 до 15:45,

обідня перерва – з 12:00 до 12:45

 

«Гаряча» телефонна лінія управління з питань:

  • призначення державних соціальних допомог, компенсацій та субсидій 5-44-90;
  • несвоєчасності виплати та заборгованості заробітної плати 5-44-09

Призначення усіх видів допомоги проводиться за Єдиною технологією прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

З питань призначення та виплати допомог, субсидій, компенсацій відвідувачам необхідно звертатися до відділу грошових виплат і компенсацій управління, прийом в якому проводиться щоденно без обідньої перерви. Заявникам надана можливість попереднього запису на прийом  за телефоном 5-44-90.

Територіальний центр соціального обслуговування

( надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

Звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у 2020 році

 

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64, 

Тел./ факс (05355) 5-63-97, E-mail: : tercentr1632@ukr.net

Директор терцентру : Курдюмова Людмила Борисівна, тел.: 5-63-97

Територіальний центр надає  соціальні  послуги  громадянам, які  перебувають у складних життєвих обставинах і потребують  сторонньої   допомоги, за   місцем   проживання, в умовах  стаціонарного,  тимчасового або денного перебування.

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані  такими в  порядку, затвердженому МОЗ;

►громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку  з безробіттям  і  зареєстровані   в державній службі  зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним  лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх  дітей,  дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх  сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

У складі територіального центру функціонують 4 відділення:

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення:

Філіментєва Тамара Дмитрівна

Тел.: 5-23-48

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг  в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

 Відділення денного перебування

          Завідувач відділення:

Стасовська Вікторія Володимирівна

Тел.: 5-22-47, 5-23-48

Адреса: м. Миргород,

вул. Гоголя, 139 , вул. Троїцька, 57, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам,  які  мають  часткове  порушення рухової   активності, частково не здатні до самообслуговування   та  не  мають  медичних  протипоказань  для

перебування  в  колективі  та  потребують  соціально-побутової   і психологічної   адаптації,     надання   соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки  її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, поведінки у

суспільстві,сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

   Завідувач відділення:

Вороніна Тетяна Валентинівна

Тел.: 5-63-97, 5-23-48

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: обслуговування малозабезпечених громадян, інвалідів, осіб похилого віку, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, особи які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, які відповідно до акту обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

У складі відділення працює Пункт прокату технічних засобів реабілітації, який надає послуги з прокату технічних засобів реабілітації : інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки.

«Соціальне таксі» територіального центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль  розрахований на 5 посадочних місць та облаштований спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників.

Заявки  приймаються з  8.00 до 17.00 за телефоном 5-23-48.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Завідувач відділення:

Мельничук Наталія Павлівна

Тел.: 4-83-06

Адреса: м. Миргород, вул. Шевченка, 4 а

Вид діяльності: забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне  державне утримання  одиноких громадян похилого віку, інвалідів  (які  досягли  18-річного  віку),  хворих  (з  числа осіб працездатного  віку  на  період  до  встановлення  їм  групи інвалідності,  але  не  більш як чотири місяці), які відповідно до висновку  лікарсько-консультаційної   комісії   закладу   охорони здоров'я  за  станом  здоров'я  не  здатні  до самообслуговування, потребують постійного  стороннього догляду  та  допомоги, стаціонарного  догляду.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

09 березня 2021  року о  13.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля. 

     
     
Засідання регламентної комісії

 09 березня  2021 року о 11.00 год   в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції. 

     
     
Засідання комісії з питань освіти

05 березня 2021 року о 08.30  год. у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net