Военкомат Центр зайнятості АМУ
Соціальний захист населення
2011-06-24

Управління соціального захисту населення

Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Гоголя, 92.

Тел./факс (05355) 5-32-81, E-mail: uszn1632@adm-pl.gov.ua

 

Реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них

 

Структурні підрозділи управління соціального захисту населення

Посада

ПІБ

Тел.

Обов’язки

Начальник управління, каб. №7

Ільяшенко Людмила Михайлівна

5-32-81

 

Заступник начальника управління, каб. №2

Тимкова Валентина Володимирівна

5-44-06

 

Провідний спеціаліст-програміст

Перцов Олексій Олександрович

5-30-46

 

Головний спеціаліст з юридичних питань та кадрової роботи, каб. №11

Дубовець Катерина Олексіївна

5-32-81

Бере участь у підготовці документів правового характеру; представляє інтереси управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань; веде облік особового складу працівників управління.

Головний державний соціальний інспектор, каб. №8

Яременко Сергій Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог.

Державний соціальний інспектор, каб. №8

Полтавський Олександр Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, каб. №4

Павленко Світлана Михайлівна

5-25-12

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарських операцій за видатками, передбаченими кошторисами всіх програмних кваліфікацій

Начальник відділу праці, каб. №1

Овлах Тетяна Михайлівна

5-44-09

Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати праці, зайнятості; забезпечення у межах своїх повноважень заходів з погашення заборгованості із виплати заробітної плати; забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства з питань колективно-договірного регулювання.

Завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, каб. 9

Нечипоренко Олена Олександрівна

5-61-31

Організація роботи з питань соціального захисту ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників АТО; облік та видача пільгових посвідчень; облік та видача путівок на санаторно-курортне лікування; облік та контроль видачі технічних та інших засобів реабілітації; внесення даних до Централізованого банку даних про осіб з інвалідністю; контроль за обліком транспортних засобів; направлення осіб з інвалідністю, та учасників АТО на професійну та психологічну реабілітацію; контроль за правильністю застосування законодавства при призначенні, перерахунку пенсій Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій, каб. 5, 6

Савенкова Галина Володимирівна

5-30-46

Здійснюється взяття на облік та призначення допомоги внутрішньо переміщених осіб.

.

Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, каб. №3

Павленко Лілія Болеславівна

5-44-06

Організація роботи по створенню реєстру отримувачів пільг за їх видами і впровадженню персоніфікованого обліку отримувачів пільг, здійснення контролю за правильністю нарахування пільг громадянам на оплату ЖКП, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, послуг зв’язку та інших послуг.

 

Режим роботи:

понеділок – четвер - з 8:00 до 17:00,

п’ятниця - з 8:00 до 15:45,

обідня перерва – з 12:00 до 12:45

 

«Гаряча» телефонна лінія управління з питань:

  • призначення державних соціальних допомог, компенсацій та субсидій 5-44-90;
  • несвоєчасності виплати та заборгованості заробітної плати 5-44-09

Призначення усіх видів допомоги проводиться за Єдиною технологією прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

З питань призначення та виплати допомог, субсидій, компенсацій відвідувачам необхідно звертатися до відділу грошових виплат і компенсацій управління, прийом в якому проводиться щоденно без обідньої перерви. Заявникам надана можливість попереднього запису на прийом  за телефоном 5-44-90.

Територіальний центр соціального обслуговування

( надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64, 

Тел./ факс (05355) 5-63-97, E-mail: : tercentr1632@ukr.net

Директор терцентру : Курдюмова Людмила Борисівна, тел.: 5-63-97

Територіальний центр надає  соціальні  послуги  громадянам, які  перебувають у складних життєвих обставинах і потребують  сторонньої   допомоги, за   місцем   проживання, в умовах  стаціонарного,  тимчасового або денного перебування.

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані  такими в  порядку, затвердженому МОЗ;

►громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку  з безробіттям  і  зареєстровані   в державній службі  зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним  лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх  дітей,  дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх  сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

У складі територіального центру функціонують 4 відділення:

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення:

Філіментєва Тамара Дмитрівна

Тел.: 5-23-48

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг  в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

 Відділення денного перебування

          Завідувач відділення:

Стасовська Вікторія Володимирівна

Тел.: 5-22-47, 5-23-48

Адреса: м. Миргород,

вул. Гоголя, 139 , вул. Троїцька, 57, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам,  які  мають  часткове  порушення рухової   активності, частково не здатні до самообслуговування   та  не  мають  медичних  протипоказань  для

перебування  в  колективі  та  потребують  соціально-побутової   і психологічної   адаптації,     надання   соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки  її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, поведінки у

суспільстві,сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

   Завідувач відділення:

Вороніна Тетяна Валентинівна

Тел.: 5-63-97, 5-23-48

Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 64

Вид діяльності: обслуговування малозабезпечених громадян, інвалідів, осіб похилого віку, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, особи які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, які відповідно до акту обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

У складі відділення працює Пункт прокату технічних засобів реабілітації, який надає послуги з прокату технічних засобів реабілітації : інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки.

«Соціальне таксі» територіального центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль  розрахований на 5 посадочних місць та облаштований спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників.

Заявки  приймаються з  8.00 до 17.00 за телефоном 5-23-48.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Завідувач відділення:

Мельничук Наталія Павлівна

Тел.: 4-83-06

Адреса: м. Миргород, вул. Шевченка, 4 а

Вид діяльності: забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне  державне утримання  одиноких громадян похилого віку, інвалідів  (які  досягли  18-річного  віку),  хворих  (з  числа осіб працездатного  віку  на  період  до  встановлення  їм  групи інвалідності,  але  не  більш як чотири місяці), які відповідно до висновку  лікарсько-консультаційної   комісії   закладу   охорони здоров'я  за  станом  здоров'я  не  здатні  до самообслуговування, потребують постійного  стороннього догляду  та  допомоги, стаціонарного  догляду.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перенесено дату проведення другої сесії міської ради!

Засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання (перше засідання), заплановане на 4 грудня,  перенесено на 9  грудня 2020 року

     
     
Відбудеться друге засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання

Друге засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання відбудеться 15 грудня 2020 року о 09.00  у залі засідань міської ради 

     
     
Оголошення

 До Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні 27 листопада о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятного знаку та меморіалу "Скорботна мати", що  у Сквері біля Іоано-Богословського собору (мікрорайон "Личанка")

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net