Миргород фестивальний Военкомат
Соціальний захист населення
2011-06-24

Управління праці та соціального захисту населення

Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Гоголя, 92.

Тел./факс (05355) 5-32-81, E-mail: upszn32@ukrpost.ua

 

Структурні підрозділи управління праці та соціального захисту населення

Посада

ПІБ

Тел.

Обов’язки

Начальник управління, каб. №7

Ільяшенко Людмила Михайлівна

5-32-81

 

Заступник начальника управління, каб. №2

Тимкова Валентина Володимирівна

5-44-06

 

Провідний спеціаліст-програміст

Перцов Олексій Олександрович

5-30-46

 

Головний спеціаліст з юридичних питань та кадрової роботи, каб. №11

Дубовець Катерина Олексіївна

5-32-81

Бере участь у підготовці документів правового характеру; представляє інтереси управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань; веде облік особового складу працівників управління.

Головний державний соціальний інспектор, каб. №8

Яременко Сергій Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог; подання позовів до суду щодо стягнення надміру виплачених та наданих з порушенням законодавства державних соціальних допомог.

Державний соціальний інспектор, каб. №8

Полтавський Олександр Володимирович

5-44-90

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням державних соціальних допомог; контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини; надання пропозицій щодо припинення державних соціальних допомог; подання позовів до суду щодо стягнення надміру виплачених та наданих з порушенням законодавства державних соціальних допомог.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, каб. №4

Павленко Світлана Михайлівна

5-25-12

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарських операцій за видатками, передбаченими кошторисами всіх програмних кваліфікацій

Начальник відділу праці, каб. №1

Заливча Марина Олексіївна

5-44-09

Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати праці, зайнятості; забезпечення у межах своїх повноважень заходів з погашення заборгованості із виплати заробітної плати; забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства з питань колективно-договірного регулювання.

Завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, каб. 9

Нечипоренко Олена Олександрівна

5-61-31

Організація роботи по введенню даних до Централізованого банку даних з проблем інвалідності; контроль за обліком транспортних засобів; облік та контроль видачі технічних та інших засобів реабілітації; облік та видача пільгових посвідчень, облік та видача путівок на санаторно–курортне лікування; контроль за правильністю застосування законодавства при призначенні, перерахунку пенсій Пенсійним фондом України в м. Миргороді .

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій, каб. 5, 6

Савенкова Галина Володимирівна

5-30-46

Призначення різних видів державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, каб. №3

Павленко Лілія Болеславівна

5-44-06

Організація роботи по створенню реєстру отримувачів пільг за їх видами і впровадженню персоніфікованого обліку отримувачів пільг, здійснення контролю за правильністю нарахування пільг громадянам на оплату ЖКП, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, послуг зв’язку та інших послуг.

 

Режим роботи:

понеділок – четвер - з 8:00 до 17:00,

п’ятниця - з 8:00 до 15:45,

обідня перерва – з 12:00 до 12:45

 

«Гаряча» телефонна лінія управління з питань:

  • призначення державних соціальних допомог, компенсацій та субсидій 5-44-90;
  • несвоєчасності виплати та заборгованості заробітної плати 5-44-09

Призначення усіх видів допомоги проводиться за Єдиною технологією прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

З питань призначення та виплати допомог, субсидій, компенсацій відвідувачам необхідно звертатися до відділу грошових виплат і компенсацій управління, прийом в якому проводиться щоденно без обідньої перерви. Заявникам надана можливість попереднього запису на прийом  за телефоном 5-44-90.

 

Територіальний центр соціального обслуговування

Одинокими непрацездатними громадянами, пенсіонерами та інвалідами опікується Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради. Протягом 2015 року послугами закладу скористалися 2989 осіб, з них: інвалідів - 662, ветеранів війни - 375 (65 інвалідів війни), одиноких громадян - 662, осіб у віці 80 років і старше – 406, дітей війни – 843 та ветеранів праці – 1083 осіб.

У складі територіального центру функціонують 5 відділень:

  • відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення соціально-побутової адаптації;
  • відділення соціально–медичних послуг;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
  • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання

Для активних пенсіонерів запроваджено послугу «Університет третього віку». На сьогоднішній день працює 2 факультети: літературно - мистецький та факультет основ медицини та здорового   способу життя .

 

Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів Миргорода

Протягом 2015 року у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів надано реабілітаційні послуги 159 дітям-інвалідам, з них: Миргород - 79 дітей, Шишацький район - 25 дітей, Миргородський район - 36 дітей, Великобагачанський - 19 дітей.

Із зони тимчасово окупованих територій пройшли реабілітацію 8 дітей, з них: 3 дитини з ДЦП. Всі реабілітаційні послуги Центру надаються безкоштовно. Штат Центру укомплектований кваліфікованими спеціалістами

У 2015 році передбачається зміцнення матеріально – технічної бази Центру соціальної реабілітації та продовження дооблаштування прибудинкової території.

 

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Головним напрямком діяльності Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2015 році була реалізація державної політики у сфері соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Особлива увага приділялася сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Протягом 2014 року на обліку в центрі перебувало 286 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 479 дітей. Під соціальним супроводом центру перебувало 43 сім’ї, в яких виховується 74 дитини, із них: 6 опікунських сімей, 5 сімей, в яких існує проблема інвалідності, 9 багатодітних сімей.

За минулий рік кількість отримувачів індивідуальних соціальних послуг Центру становить – 1427 клієнтів.

На виконання Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м. Миргорода у 2015 році (міський бюджет – 10 тисяч грн..) проведено традиційні благодійні та вітальні акції до календарних свят. Згідно річного плану проводилися групові та масові заходи.

Щорічно на реалізацію Програми організації оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді в період літніх канікул виділяється із міського бюджету 20 тисяч грн.  Це дало змогу залучити до громадських робіт близько 90 осіб.

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці з благодійною організацією "Світло надії" тривала реалізація проекту "Підтримка та допомога внутрішньо-переміщеним особам".

Завдяки співпраці з благодійною організацією "Світло надії" з 12 грудня 2015 року у місті працюють 2 кейс-менеджери, що надають соціальну допомогу і підтримку вимушено переміщеним особам з тимчасово окупованих територій України, які фактично проживають в м. Миргород, та здійснюють інформативний супровід переміщених осіб.

Від управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), надійшла гуманітарна допомога, що дасть змогу підтримати 1075 вимушено переміщених осіб.

 

Служба у справах дітей

Здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, покладено на службу у справах дітей. З метою захисту прав дітей приймалися рішення щодо надання дозволів на здійснення правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей, а також встановлення піклування, участі батьків у вихованні дітей, визначався порядок побачень батьків із дитиною. Особлива увага приділялася профілактиці злочинності серед неповнолітніх, подоланню дитячої безпритульності та бездоглядності.

На первинному обліку служби перебуває 34 дитини (6 дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування), а також 2 дітей, які проживають у 2 –х сім'ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. З дітьми та батьками систематично проводяться індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальна робота з метою посилення відповідальності за вихованням і навчанням дітей.

На території міста функціонують 5 прийомних сімей, в яких проживають 6 дітей. Службою у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться робота щодо пошуку кандидатів у прийомні батьки. На початок 2015 року на облік взято одну родину кандидатів в прийомні батьки. Триває пошук та підбір дітей в дану родину.

Але, не дивлячись на це, проблемним залишається питання відсутності в місті Дитячого будинку сімейного типу. Дієвою ланкою профілактичної роботи серед підлітків є проведення лекцій в навчальних закладах міста.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

На вул. Троїцька,68 зачинається відділення Ощадбанку

     
     
Результати конкурсного відбору

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору  виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 23 березня  2017 року визначені  виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Оголошення

Запрошуємо жителів міста взяти участь у навчальній програмі з основ відкриття власної справи "Крок до підприємництва"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net