Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Служба зайнятості
2019-06-18

  

 

Адреса: вул. Гоголя, 94, місто Миргород, Полтавська обл., 37600

Телефон: (05355) 5-52-26

E-mail: cz1653@czpoltava.gou.ua

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua

Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/MirhorodCZ/

 

Директор: СОЛОМАХА ІРИНА ІВАНІВНА

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

 


 

Шукаєте роботу? Надішліть кадрову анкету та резюме на електронну адресу cz1653@czpoltava.gov.ua Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості

 


 

Послуги Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості можуть отримати роботодавці, які мають потребу у працівниках, а також громадяни, які звільнені з роботи з різних причин, випускники вузів, професійно-технічних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл, внутрішньо переміщені особи, звільнені з місць позбавлення волі, демобілізовані, особи з обмеженими фізичними можливостями, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

Відповідно до законів України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та "Про зайнятість населення" служба зайнятості прияє:

 • пошуку підходящої роботи та працевлаштуванню, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
 • професійній орієнтації;
 • професійній підготовці або перепідготовці, підвищенню кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
 • наданню роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України "Про зайнятість населення", компенсації відповідно до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення";
 • наданню роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України "Про зайнятість населення";
 • наданню ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України "Про зайнятість населення";
 • здійсненню заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб відповідно до статті 24-1 Закону України "Про зайнятість населення";
 • наданню інформаційних та консультаційних послуг, пов'язаних з працевлаштуванням.

 

В службі зайнятості впроваджено нові підходи в роботі.

Інститут кар’єрних радників – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!

Сервіс «Консультант роботодавця» – професійний консультант роботодавця допоможе вам у підборі персоналу та розробить разом з вами спільну стратегію співпраці, враховуючи специфіку вашої діяльності.

 

Електронні сервісні послуги, які доступні на порталі Державної служби зайнятості – www.dcz.gov.ua

 • Онлайн пошук роботи;
 • Електронний кабінет шукача роботи;
 • Електронний кабінет роботодавця;
 • Електронна черга;
 • Онлайн резюме;
 • Онлайн тестування щодо вибору професії

Стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Навчальні матеріали зорієнтовані на розвиток навичок безробітних і працюючих громадян, на роботодавців  та співробітників державної служби зайнятості.

 

Всі послуги служби зайнятості безкоштовні!

Державна служба зайнятості завжди готова допомогти вам!

Прес-реліз

про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення

безробітним у січні - листопаді  2021 року

Послуги служби зайнятості отримали близько 80 тисяч людей   

Протягом січня-листопада 2021 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 79,3 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 57,8 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

За 11 місяців поточного року від 5,9 тисячі роботодавців надійшло 29,3 тисячі пропозицій роботи.

Більше 22 тисяч жителів Полтавщини знайшли роботу за допомогою служби зайнятості

Обласна служба зайнятості допомогла в працевлаштуванні 22,2 тисячі людей, зокрема знайшли роботу 19,3 тисячі зареєстрованих безробітних.

6 громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 353 безробітних: із них 54 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 299 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання пройшли 3,6 тисячі безробітних  

За сприяння обласної служби зайнятості до участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру залучені 2,4 тисячі людей.

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня претендентів  вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом січня-листопада 3,6 тисячі безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема 2,6 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

7 осіб старше 45 років отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів».

На обліку – 13,7 тисячі безробітних

Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 13,7 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 12,1  тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами, серед безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (17,6%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (14,8%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (14,4%), представники найпростіших професій (13,7%), фахівці (11,8%), професіонали (11,4%).

Роботодавці запропонували  2 тисячі вакансій

 Станом на дату 1 грудня роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 2 тисячі актуальних вакансій.  

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,8 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (27,2%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю технологічного устаткування (21,9%), працівників сфери торгівлі та послуг (12,1%), професіоналів (11,9%).

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скорочуємо тривалість комендантської години

За рішенням Ради оборони області з 27 березня на Полтавщині комендантська година триватиме з 23:00 до 04:00

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net