Военкомат Центр зайнятості АМУ
НКПВУ
2019-07-15

Українські об’єкти інфраструктури, включаючи системи постачання води та електрики, освітні й медичні установи, які вже були пошкоджені внаслідок недофінансування, недбалості й недостатнього догляду протягом десятиліть, продовжують руйнуватися через конфлікт, що триває у Донецькій та Луганській областях.

На звернення українського уряду Європейський інвестиційний банк надає фінансування для Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)  багатосекторної кредитної лінії у розмірі 200 млн. євро – з метою інвестування у відновлення ключових об’єктів інфраструктури в постраждалих областях та задоволення базових потреб, а також забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають. При цьому, найбільше таких громадян розміщено у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Полтавській областях.

НКПВУ розроблена для місцевих і невеликих інфраструктурних проектів, які є надзвичайно важливими та після свого завершення допоможуть поліпшити життя тисяч громадян. Серед основних напрямів діяльності: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури – навчальних, позашкільних, медичних закладів, поштових відділень тощо.

Одним із таких об'єктів соціальної інфраструктури міста Миргорода є Центр естетичного виховання. Це одна з найстаріших будівель міста, що є архітектурною пам'яткою та потребує реконструкції. Проект "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." був відібраний для фінансування з НКПВУ та буде реалізований протягом 2019-2020 років. Другий миргородський  проект, що отримав фінансування з НКПВУ, - "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". Цей проект також планується завершити до весни 2021 року. Виконання обраних проектыв дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів - семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих.

Реалізація Програми буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а також видатків місцевого бюджету, передбачених на фінансування проектів "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." та "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". 

 

Нормативні документи:

1. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

2. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

3. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вулиці Гоголя 173/2 в м. в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

4. Розпорядження міської ради  "Про створення робочої групи з реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (№47-р)

5. Постанова КМУ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068

 6. Постанова КМУ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України”

7. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

 8. Постанова КМУ "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

9. Посібники з реалізації Проекту (1)

10. Посібники з реалізації Проекту (2)

11. Розпорядження "Про створення робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

12. Протокол №1 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

13.  Протокрол №2 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

14. ПЛАН СОЦІАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ СУБПРОЄКТІВ надзвичайної кредитної програми для відновлення україни


   

 

 


 
 

 


 

Основні події проекту

 

22 листопада 2018 року

Консультації з громадськістю: ЦЕВ потребує реконструкції

29 березня 2019 року

У Миргороді буде школа мистецтв

16 липня 2019 року

Реконструкція старої будівлі ЗОШ №1

17 липня 2019 року

7 проектів від Полтавщини профінансують за рахунок коштів міжнародних організацій

19 липня 2019 року

Cтару будівлю першої школи незабаром реконструюють

8 серпня 2019 року

Візит координаторів Програми ООН в Миргород

19 серпня 2019 року

Відбулася позачергова 48-а сесія

10 жовтня  2019 року

Перший тренінг з впровадження проектів НКПВУ

17 жовтня  2019 року 

Соціальний менеджмент та залучення зацікавлених сторін до реалізації проєктів НКПВУ в Миргороді

29 жовтня 2019 року

Соціальний менеджмент та залучення зацікавлених сторін до реалізації проєктів НКПВУ в Миргороді

05 листопада2019 року 

Відбулося перше засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках НКПВУ

15 листопада 2019 року

Затверджено Угоди передачі коштів позики НКПВУ
ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net