Военкомат Центр зайнятості АМУ
НКПВУ
2019-07-15

Українські об’єкти інфраструктури, включаючи системи постачання води та електрики, освітні й медичні установи, які вже були пошкоджені внаслідок недофінансування, недбалості й недостатнього догляду протягом десятиліть, продовжують руйнуватися через конфлікт, що триває у Донецькій та Луганській областях.

На звернення українського уряду Європейський інвестиційний банк надає фінансування для Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ - https://uerp.org/) − багатосекторної кредитної лінії у розмірі 200 млн євро – з метою інвестування у відновлення ключових об’єктів інфраструктури в постраждалих областях та задоволення базових потреб, а також забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають. При цьому, найбільше таких громадян розміщено у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Полтавській областях.

НКПВУ розроблена для місцевих і невеликих інфраструктурних проектів, які є надзвичайно важливими та після свого завершення допоможуть поліпшити життя тисяч громадян. Серед основних напрямів діяльності: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури – навчальних, позашкільних, медичних закладів, поштових відділень тощо.

Одним із таких об'єктів соціальної інфраструктури міста Миргорода є Центр естетичного виховання. Це одна з найстаріших будівель міста, що є архітектурною пам'яткою та потребує реконструкції. Проект "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." був відібраний для фінансування з НКПВУ та буде реалізований протягом 2019-2020 років. Другий миргородський  проект, що отримав фінансування з НКПВУ, - "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". Цей проект також планується завершити до весни 2021 року. Виконання обраних проектыв дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів - семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих.

Реалізація Програми буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а також видатків місцевого бюджету, передбачених на фінансування проектів "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл." та "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області". 

 

Нормативні документи:

1. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

2. Постанова КМУ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068

3. Постанова КМУ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України”

4. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

5. Постанова КМУ "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

 


 

Основні події проекту

 

 

22 листопада 2018 року

Консультації з громадськістю: ЦЕВ потребує реконструкції

16 липня 2019 року

Реконструкція старої будівлі ЗОШ №1

17 липня 2019 року

7 проектів від Полтавщини профінансують за рахунок коштів міжнародних організацій

19 липня 2019 року

Cтару будівлю першої школи незабаром реконструюють

8 серпня 2019 року 

Візит координаторів Програми ООН в Миргород
ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

21 серпня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Міська телестудія "Миргород" відновлює трансляцію із 20 серпня

Після технологічної перерви з 20 серпня міська телестудія «Миргород» відновлює трансляцію інформаційно-розважальних випусків у кабельних мережах міста:

     
     
До уваги відвідувачів ЦНАПу

 23 серпня, у зв'язку із технологічними роботами, Центр надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою м. Миргород, вул. Гоголя 171/1,  не працюватиме. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net