Военкомат АМУ
Відділ поліції
2016-01-20

"Телефон довіри" в Миргородському відділі поліції

Керівництво Миргородського відділу поліції велику увагу приділяє роботі зі зверненнями та повідомленнями громадян про кримінальні правопорушення, що вчинені злочинцями чи готуються до вчинення. Аби кожне повідомлення про порушення законних прав, інтересів та свобод громадян не залишалося нерозглянутим, на першому поверсі адміністративної будівлі відділу, розташованого по вул. Якова Усика, 34 м.Миргорода, при громадській приймальні працює лінія "телефону довіри" за номером (05355) 5-24-50 та поштова скринька «Для заяв, скарг і пропозицій», на які всі бажаючі можуть подзвонити та повідомити будь-яку інформацію про кримінальні правопорушення, поскаржитися на роботу поліцейських або запропонувати шляхи спільної співпраці.
  Усі без винятку звернення громадян, які надходять на лінію "телефону довіри" та до поштової скриньки «Для заяв, скарг та повідомлень» у терміновому порядку передаються до чергової частини відділу для подальшої реєстрації. За усіма повідомленнями проводяться ретельні перевірки. Якщо ж звернення не стосується компетенції поліції, заявник отримує ввічливе кваліфіковане роз'яснення щодо подальшого його вирішення.
  Також, у відділі додатково працює "телефон довіри" по лінії незаконного обігу наркотиків.

Тож, шановні громадяни, якщо Ви не байдужі до проблеми боротьби з таким негативним явищем, як наркоманія та знаєте факти продажу наркотичних засобів або бажаєте припинити діяльність наркопритону, телефонуйте за номером (05355) 5-24-50.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ МИРГОРОДСЬКОГО ВП:
  майор поліції Левченко Дмитро Григорович, старший дільничний офіцер поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 1 (мікрорайон “Промисловий”) м. Миргород:
  Вулиці: Хорольська, І.Гуріна, Петрівська, Багачанська, Депутатська, Робітнича, М.Раскової, Марусиченка.
  Провулки: Петрівський, Робітничий, Микиші, Багачанський.
  Вовнянська сільська рада, Гаркушинська сільська рада.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород, вулиця Багачанська 1, щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години.
  Контактний телефон дільничного – 0662655106

майор поліції Овчаренко Віталій Олександрович, старший дільничний офіцер поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 2 (мікрорайон “Мінзаводський”) м. Миргород та (мікрорайон “Почапці”) м. Миргород:
  Вулиці: Гоголя (парна сторона від початку до № 32), Гурамішвілі (крім багатоповерхових будинків), Вовка, Прорізна, В.Хітька, Шишацька, Комарова, Зелена, Слави, Мінзаводська, Залізнична, Спартаківська, Л.Українки, Вокзальна, Капніста, В.Віташа, Кричевського, Мічуріна, М.Семенка, Свідницького, Кринична, Cамійленка, Вербова, Т.Бульби, Каштанова, Весняна, Висоцького, Польова, Сорочинська (від № 88 і № 153 до кінця), Нафтомістечко, Нова, Чехова, Березова, Калинова, Кооперативна, Спортивна, Тополина.
  Провулки : Гоголя, Спартаківський, Прорізний, Вовка, Різьбярів, Шишацькій, Партизанський, Наріжного, Вокзальний.
  Вулиці: Сорочинська (непарна сторона від № 87 до кінця), Космонавтів, Енергетиків, Короленка, Онопрієнка, Східна, Декабристів, Новобережанська, Чумацька, Миргородська, Курортна, Д.Озеро, Дружби, Корсунського, Визволителів, Молодіжна, Сластьона, Зубковського, Шовкопрядна, 9 Травня, Київська, Почапці, Ф.Красицького, Зіркова, Мельченка, П.Посвіта, Джерельна.
  Провулки: Почапський, Ф.Кривенка, Новобережанський, Космонавтів, Дачний, Поперечний, Біликівський, Зубковського.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород, вул. Шишацька, 119, щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години, щосуботи з 10-00 до 13-00 години
  Контактний телефон дільничного – 0991554216

капітан поліції Олексенко Юрій Сергійович, старший дільничний офіцер поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 3 (мікрорайон “Центральний”) м. Миргород:
  Вулиці: Гурамішвілі (багатоповерхові будинки № 3, № 5), Старосвітська (парна сторона), Гоголя від № 34-№ 120, № 47- № 153 а), Сорочинська від початку до № 86, № 151, Бережанська від початку до № 24 і № 29, Б.Хмельницького, 8 Березня, Д.Апостола, П.Мирного, Незалежності, Воскресінська, Я.Усика, Андрєєва, Кашинського, І.Білика.
  Провулки: Кривий, Дачний, Б.Хмельницького, Вовчанський, Наріжного, 8 Березня, Кабачка, Різницького, Тупий, Вузький, Заливний.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород, вул. Гоголя, 107, щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години, щосуботи з 10-00 до 13-00 години
  Контактний телефон дільничного - 0665107997

старший лейтенант поліції Василенко Юлія Іванівна, дільничний офіцер поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 4 (мікрорайон “Лісок”) м. Миргород:
  Вулиці: Гоголя (непарна сторона від початку до № 81), Ковтуна, Складська, Острівна, Харчовиків, Котляревського, Нафтовиків, Осипенка, Південна, Старосвітська (непарна сторона), Боровиковського, Ткацька, Заливна, Малоліщанська, Лугова, Прирічна, Батрацька, Корольова, М. Грушевського, Бр. Козленків, Харківка.
  Провулки: Заводський, Складський, Острівний, Старосвітський, Луговий, Боровиковського, Ткацький, Мокрий, Сухий.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород вул. Гоголя 107, щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години
  Контактний телефон дільничного – 0952487551

старший лейтенант поліції Шкурпела Роман Валерійович, дільничний офіцер поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 5 (мікрорайон “Спортивний”) м. Миргород:
  Вулиці:Гоголя (від № 122 і № 155 до кінця), Ігнатенка, Корсуна, Шевченка, Іващенка, Троїцька, Ведмедівка, Заозерна, Українська, Зоріна, Ломиковського, Зінчаші, Дібрівська, С.Васильченка, Комишнянська, М.Дивізій, Попівська, В.Лазаренка, Берегова, Грекова, Тичини, Озерна, Лікарняна, Садова, М.Філянського, Ф.Кривенка, Ксьонза.
  Провулки: Кобзарський, Гончарний, Хорольський, Попівський, І.Українця, В.Древеля, Бондарний, Тичини, Озерний, Скляра.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород вул. Гоголя, 150, щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години
  Контактний телефон дільничного – 0637634121

старший лейтенант поліції Диченко Олександр Анатолійович, інспектор поліції Миргородського ВП
  Територія обслуговування - адміністративна дільниця № 6 (мікрорайон “Личанка”) м. Миргород:
  Вулиці: Козацька, Міжболотна, Стаднянська, Красносільська, Личанська, Загородня, Шкільна, Світла, Гагаріна, Миру, Фестивальна, Лісова, Ломана, Колгоспна, Я.Острянині, Єрківська, М. Микиші, Рибальська, Новопрорізна, Ванди Василевської, Хуторянська, Пушкіна,
  Провулки: Сотенний, Скляра, Красносільський, М.Гладкого, Г.Лісницького, Королівщина, Личанський, Ломаний, Веселий, Галушкинський.
  Здійснює прийом громадян: м. Миргород вул. Личанська 69/23, м. Миргород щовівторка з 9-00 до 11-00 години, щочетверга з 18-00 до 21-00 години
  Контактний телефон дільничного - 0996151902

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Пільгове перевезення

Графік руху автобусів, які здійснюють пільгові перевезення у Миргороді

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою сприяння промоції товарів місцевих товаровиробників та популяризації торгових марок виробників Полтавщини оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини".

     
     
До уваги учасників АТО!

УСЗН Миргородської міської ради інформує, що відповідно до постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» від 27 грудня 2017 року № 1057 санаторій «Токарі» надав підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам для включення його до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net