Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Грантові програми
2022-08-30

Програми підтримки підприємництва Миргородської міської громади

 

Конкурс бізнес-планів фізичних осіб - підприємців Миргородської міської територіальної громади

Розмір гранту: Сума фінансування бізнес - плану становить не більше 50 відсотків загальної вартості проєкту, але не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Для кого: Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які планують чи здійснюють реалізацію бізнес - плану на території Миргородської міської територіальної громади, та в тому числа фізичні особи – підприємці з числа вимушено переміщених осіб і, які відповідно до цього Порядку подали проєкт бізнес – плану

Дедлайн: щорічно відповідно до рішення конкурсної комісії, що оприлюднюється на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Коротка інформація: Метою Конкурсу є відбір бізнес-планів, інноваційних підприємницьких ідей для реалізації на території Миргородської міської територіальної громади, що фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету громади і спрямовані на розв’язання актуальних проблем соціальноекономічного розвитку, розвитку суб’єктів малого і середнього підприємництва, їх інвестиційної та інноваційної активності, просування вироблених ними товарів (робіт, послуг), результатів інтелектуальної діяльності на внутрішні і зовнішні ринки. Фінансування бізнеспланів здійснюється на безповоротній основі в рамках Програми.

Головні події даного Конкурсу:

Оголошується прийом заявок до конкурсної комісії з відбору проєктів бізнес–планів

Оголошується конкурс бізнес-планів для фізичних осіб-підприємців Миргородської громади

Часткова компенсації роботодавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця з Фонду підтримки підприємництва міста Миргорода.

Розмір Часткова компенсації: Сума фінансової компенсації за період дії Порядку з коштів Фонду не може перевищувати 50% витрат понесених учасником процедури часткової компенсації витрат роботодавця зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця .

Для кого: Учасниками процедури компенсації можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які відповідають наступним критеріям Положення

Дедлайн: Приймання заяв на отримання компенсації та пакету документів, розпочинається з 01 жовтня 2022 року.

Коротка інформація: Порядок визначає механізм і умови часткової компенсації витрат суб’єктам господарювання зі сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування найманих працівників за новостворені робочі місця.

Даний Порядок набирає чинності з 01.10.2022 року та діє до 30.09.2023 року. Розрахунковими кварталами для нарахування компенсації витрат роботодавцю зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця вважаються ІV квартал 2022 року та І, ІІ та ІІІ квартал 2023року.

 

Грантові та інші програми розвитку підприємництва від Українських та міжнародних проєктів.

 

Тимчасові програми

Програма надання фінансової допомоги для підтримки функціонування мікро-бізнесу та самозайнятості від  Данської рада у справах біженців (DRC)

 

Розмір гранту: надання бізнес-грантів у розмірі до 1200 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Для кого:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО), що зареєстровані та проживають на підконтрольній уряду України території;
  • особи, що зареєстровані в населених пунктах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних дій, перелік яких затверджено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, наказом №75 від 25.04.2022, та проживають на підконтрольній уряду України території.

Дедлайн: Про відкриття прийому заявок за програмою буде повідомлено https://lap.drc.ngo/title/micro

Коротка інформація:  Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу населенню України на початок, відновлення або розширення існуючого мікро-бізнесу та/або самозайнятості.

Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення та/або стабілізації джерел доходів населення України, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого мікро-бізнесу та/або самозайнятості.

Програма бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні від  Данської рада у справах біженців (DRC)

Розмір гранту: Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, яке передбачає грантову підтримку від DRC у розмірі до 20000 доларів США та обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.

Для кого:  приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.

Дедлайн: заявки приймаються в межах  фінансування, оголошення про закінчення програми розміщується на офіційному сайті  https://lap.drc.ngo/title/msd

Коротка інформація: Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії реалізовує програму бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні.

Головною метою такого партнерства є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

Проєкти, які DRC планує реалізувати разом з партнерами, мають покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.

Грантова програма від USAID для участі у міжнародних торговельних заходах

Розмір гранту:  у межах  1 млн. доларів на 20 грантів для українських МСП.

Для кого:  Українські МСП.

Подача заявок:  до 30 вересня 2022 року та до 25 листопада 2022 року

Коротка інформація: Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрила грантову програму для участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах (торговельні місії, міжнародні виставки, торговельні події, конференції, B2B-зустрічі та інші бізнес-івенти в Україні та за кордоном).  

Запитання щодо процесу подання заявок на Grants@cepukraine.org

із зазначенням «RFA-2022-031» у темі електронного листа.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Прийом грантових заявок на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу

 

Розмір гранту:  від 600 000 грн - до 1 200 000 грн

Для кого:  українським фізичним особам-підприємцям та приватним підприємствам, що відповідають критеріям для отримання гранту.

Дедлайн:  24 липня 2023 року

Коротка інформація:  Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує Кімонікс Інтернешнл, приймає грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни, розширенням та/або розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням тощо. Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва; продажі, а також цифрові та торгові можливості. Ці потреби можуть включати: інформаційно-технологічні (ІТ) рішення; розробку продукту та інновації; інструменти та стратегії; створення або відновлення ланцюгів поставок; посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом; покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках; підвищення конкурентоспроможності бізнесу; покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Детальна інформація

https://www.prostir.ua/?grants=pryjom-hrantovyh-zayavok-na-realizatsiyu-diyalnosti-z-pidtrymky-bezperervnosti-ta-vidnovlennya-biznesu

Грант на прототип творчого виробу від ЦЕ КРАФТ

Розмір гранту: до 1500 грн.

Для кого: Вам має бути понад 18 років і ви маєте проживати в Україні.

Дедлайн: 20 листопада 2022 р.

Коротка інформація: конкурсний відбір на найкращу ідею виробу і фінансує виготовлення продукту-товару на грантових умовах (безповоротно).

Гранти підтримки українських стартапів від GOOGLE

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: для компаній та підприємців, які прагнуть швидко масштабуватися, використовуючи технології (наприклад, ML/AI) для вирішення проблеми.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Коротка інформація: фонд підтримки українських стартапів від Google у розмірі 5 мільйонів доларів виділить допомогу приблизно 50 компаніям, заснованим в Україні, протягом 2022 року.

Жінки у бізнесі

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: Малі та середні підприємства під керівництвом жінок

Дедлайн: до кінця 2022 року.

Коротка інформація: Програма допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку. ЄБРР надає доступ до фінансових ресурсів через відкриття кредитних ліній із залученням місцевих банків, призначених для МСП під керівництвом жінок, а також надає бізнесконсультації, щоб допомогти підприємствам стати більш конкурентоспроможними. Крім того, програма пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку для надання можливості жінкам-підприємцям ділитися досвідом та навчатися один в одного.

Гранти для розвитку підприємництва

 

ДІЯ

Для кого: Мікро, малі та середні підприємства.

Коротка інформація: Уряд підтримав запуск трьох програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу. Перша програма запроваджує мікрогранти у розмірі до 250 тис. грн. для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже існуюче підприємство. Друга програма грантів спрямована на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту. Третя програма – гранти на створення або розвиток тепличного господарства. Для перших 1000 заявників держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту.

Проект українського ветеранського фонду

Для кого Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 ВПО і мають підтвердження цього статусу.

Дедлайн: заявки приймаються до завершення воєнного стану.

Коротка інформація: Мета конкурсу - мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів у розмірі до 20 000 гривень у період дії воєнного стану. Фондом відшкодовуються витрати одноразово на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Erasmus for young entrepreneurs

Та https://erasmusplus.org.ua/

Для кого - підприємці-початківці (стаж ведення господарської діяльності до 3-х років або громадяни, які планують розпочати власний бізнес)

Дедлайн: 31.12.2022.

Коротка інформація: Програма Erasmus – це програма обміну підприємницьким досвідом у Європі. В рамках програми новий підприємець подорожує до іншої країни Європи для обміну досвідом з досвідченим підприємцем. Протягом обміну, який триває від 1 до 6 місяців, підприємці співпрацюють разом допомагаючи один одному у розвитку власного бізнесу. Вікових обмежень для учасників немає.

Постійно діючі програми

Підтримка еко-проєктів від «NEFCO»

Грантодавець: Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO).

Розмір гранту: До 5 000 000 $.

Для кого: Публічний та приватний сектор, муніципалітети, фінансові установи.

Дедлайн: Щороку .

Коротка інформація: Організація надає кредити, пільгові позики та гранти для проєктів державного, приватного сектору, бізнес-ідей у сфері екології.

Гранти для вирішення складних Підтримка від інноваційного фонду ЮНІСЕФ

Грантодавець: Фонд Юнісеф.

Розмір гранту: До 100 000 $.

Для кого: підприємства-стартапи, які пов’язані з технологіями для молоді до 25 років, що сприяють навчанню таабо участі у громадському житті.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Фонд інновацій інвестує в технологічні стартапи, у нових сферах та сферах, що розвиваються.

Кредити від Міжнародної фінансової корпорації

Грантодавець: Міжнародна фінансова корпорація (МФК).

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Промислові підприємства та приватні компанії.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Програма надає кредити на проєкти, корисні для місцевої економіки та збереження довкілля через банки-партнери.

Програма акселерації Проекту UNIDO/GEF

Грантодавець: Міжнародна фінансова корпорація (МФК).

Розмір гранту: 5 000 – 50 000 $.

Для кого: Малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років,організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проєкт.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку українським інноваційним екологічно-дружнім проєктам. Над розвитком ідей та стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти.

Програма Соціального інвестування WNISEF

Грантодавець: Фонд WNISEF.

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Приватні підприємства та фізичні особи-підприємці

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Підхід програми соціального інвестування полягає у наданні кредитів під низький відсоток для сталих соціальних підприємств, консультування та підтримку їх в процесі реалізації та впровадження бізнес-планів.

Фінансові інвестиційні проекти від Європейського банку реконструкції та розвитку

Грантодавець: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: національні та місцеві органи влади, приватний сектор, малий та середній бізнес, донори та громадянське суспільство

Дедлайн: до 2025 р.

Коротка інформація: Завдяки проектам, бізнес-послугам та участі у реформуванні політики, ЄБРР інвестує у зміну життя. Діяльність ЄБРР охоплює агробізнес, інфраструктуру , транспорт та багато інших секторів. ЄБРР є світовим лідером у сфері кліматичного фінансування. Змішане фінансування та інноваційний підхід – поєднання проектних позик із грантами, що фінансуються донорами, сприяє розвиткові стійких рішень та розширює сферу діяльності ЄБРР. Це також дає клієнтам ЄБРР сильніші ринкові позиції.

Інвестування від IFC

Грантодавець: IFC, член Групи Світового банку.

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Приватний сектор.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Сприяння економічному розвитку шляхом заохочення зростання приватного підприємництва в країнах, що розвиваються. Ми допомагаємо країнам розвивати їхній приватний сектор різними способами: інвестування в компанії через позики, інвестиції в акціонерний капітал, боргові цінні папери та гарантії; мобілізація капіталу від інших кредиторів та інвесторів шляхом участі в кредитах, паралельних позик та іншими способами; консультування бізнесу та уряду щодо заохочення приватних інвестицій та покращення інвестиційного клімату.

Підтримка малого та середнього бізнесу від Групи ЄІБ і BBVA

Грантодавець: Європейський інвестиційний банк (EIB).

Розмір гранту: 960 мільйонів євро.

Для кого: малі та середні компанії (включаючи мікропідприємства)

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Ми пропонуємо кредити, гарантії, інвестиції в акціонерний капітал та консультаційні послуги.

Програма "Eu4business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" від ЄС та уряду Німеччини

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: малі та середні підприємства.

Дедлайн: на постійній основі.

Коротка інформація: програма планує підтримувати МСП через бізнесоб’єднання – кластери, торгово-промислові палати, громадські організації у територіальних громадах.

Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення від фонду USF

Розмір гранту: до 35 000 доларів США.

Для кого: суб’єкт господарювання або група фізичних осіб, які не мають статусу суб’єкта господарювання (але зобов’язуються набути такого статусу до укладення договору про надання гранту), діяльність якого спрямована на розроблення, створення, впровадження та реалізацію інноваційної продукції з подвійним призначенням.

Дедлайн: на постійній основі.

Коротка інформація: програма Фонду покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

Український фонд стартапів

Для кого Підприємці.

Дедлайн: заявки приймаються на постійній основі.

Коротка інформація: Український фонд стартапів (УФС) – це загальнодержавна інвестиційна програма, яка надає фінансування українським підприємцям. Місія – підтримувати інноваційні проекти та допомагати українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Розмір гранту може становити від $25 000 до $75 000.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net