Миргород фестивальний Военкомат
Міська рада
2012-02-02

   

Правила благоустрою м.Миргорода

Положення про акредитацію в Миргородській міській раді кореспондентів та представників засобів масової інформації

 


 

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА


  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17

Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21

E-mail: mmrada@ukr.net

 

Міський голова - Соломаха Сергій Павлович

Секретар ради - Гирка Наталія Олексіївна

 

Список депутатів

Миргородської міської ради сьомого скликання

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Суб’єкт висування депутата (назва місцевої організації політичної партії)

1.

Булойчик Олена Михайлівна

"Партія простих людей Сергія Капліна"

2.

Вороновський Анатолій Миколайович

Всеукраїнське об’єднання "Громада"

3.

Гатанюк Сергій Андрійович

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

4.

Гирка Наталія Олексіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

5.

Говоруха Олег Борисович

"Партія простих людей Сергія Капліна"

6.

Горобець Сергій Миколайович

"Рідне місто"

7.

Гречко Віталій Олександрович

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

8.

Гречко Олена Володимирівна

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

9.

Денисенко Оксана Василівна

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

10.

Залєський Олександр Васильович

Партія "Відродження"

11.

Заливча Марина Олексіївна

Партія "Відродження"

12.

Казімірова Ольга Леонідівна

Партія "Відродження"

13.

Карбан Михайло Андрійович

Всеукраїнське об’єднання "Громада"

14.

Козулін Валентин Юрійович

"Блок Петра Порошенка"Солідарність"

15.

Лавицький Михайло Петрович

“Рідне місто”

16.

Лобунько Олександр Якович

"Опозиційний блок"

17.

М’якота Олександр Іванович

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

18.

Михайленко Сергій Юрійович

Партія "Відродження"

19.

Місяць Ярослав Анатолійович

Радикальна партія Олега Ляшка

20.

Ніколаєнко Василь Леонардович

"Партія простих людей Сергія Капліна"

21.

Прокопенко Валентина Миколаївна

"Опозиційний блок"

22.

Ручка Микола Анатолійович

"Опозиційний блок"

23.

Семенененко Григорій Павлович

"Партія простих людей Сергія Капліна"

24.

Сиверин Валентина Миколаївна

Всеукраїнське об’єднання "Громада"

25.

Сіряк Андрій Олександрович

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

26

Супруненко Олег Андрійович

ВО "Свобода"

27.

Фененко Валентина Василівна

“Рідне місто”

28.

Хачатрян Хачатур Рафікович

Радикальна партія Олега Ляшка

29.

Цись Олександр Григорович

“Рідне місто”

30.

Чугуєв Микола Сергійович

ВО "Свобода"

31.

Шаніна Аліна Артурівна

ВО "Свобода"

32.

Шокало Володимир Ілліч

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

33.

Яковлєв Сергій Іванович

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

34.

Ялишев Сергій Олександрович

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

 

Постійні комісії міської ради

 

  • комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту:

- М’якота Олександр Іванович – голова комісії

- Прокопенко Валентина Миколаївна – заступник голови комісії

- Ніколаєнко Василь Леонардович – секретар

- Михайленко Сергій Юрійович

- Фененко Валентина Василівна

- Яковлєв Сергій Іванович

 

  • комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів:

- Супруненко Олег Андрійович - голова комісії

- Цись Олександр Григорович – секретар

- Сіряк Андрій Олександрович

- Ялишев Сергій Олександрович

- Вороновський Анатолій Миколайович

 

  • комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики:

- Говоруха  Олег Борисович – голова комісії

- Горобець Сергій Миколайович - заступник голови комісії

- Лобунько Олександр Якович – секретар

- Гречко Віталій Олександрович

- Залєський Олександр Васильович

- Казімірова Ольга Леонідівна

- Шокало Володимир Ілліч

 

  • комісія з питань бюджету, інвестицій та підприємництва:

- Лавицький Михайло Петрович – голова комісії

- Гречко Олена Володимирівна - заступник голови комісії

- Карбан Михайло Андрійович

- Семененко Григорій Павлович

- Місяць Ярослав Анатолійович

 

  • комісія з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів:

- Козулін Валентин  Юрійович– голова комісії

- Булойчик Олена Михайлівна  - заступник голови комісії

- Ручка Микола Анатолійович- секретар

- Хачатрян Хачатур  Рафікович

- Чугуєв Микола Сергійович

      

  • комісія з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства:

- Заливча Марина Олексіївна  – голова комісії

-Гатанюк Сергій Андрійович - заступник голови комісії

- Шаніна Аліна Артурівна - секретар

- Денисенко Оксана Василівна

- Сиверин  Валентина Миколаївна.

 


 

Депутатські фракції політичних партій у Миргородській міській раді

 

п/п

Назва депутатської фракції

Голова фракції

Члени фракції

1.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО"

Горобець Сергій Миколайович

Фененко Валентина Василівна

Цись Олександр Григорович

Лавицький Михайло Петрович

2.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА

Місяць Ярослав Анатолійович

Гирка Наталія Олексіївна

Хачатрян Хачатур Рафікович

3.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 Козулін Валентин Юрійович

Ялишев Сергій Олександрович

Гатанюк Сергій Андрійович

Денисенко Оксана Василівна

Гречко Віталій Олександрович

Гречко Олена Володимирівна

4.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Михайленко Сергій Юрійович

Залєський Олександр Васильович

Казімірова Ольга Леонідівна

Заливча Марина Олексіївна

5.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "CОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧЕА ПАРТІЯ"

Говоруха Олег Борисович

Булойчик Олена Михайлівна

Ніколаєнко Василь Леонардович

Семененко Григорій Павлович

6.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ВО "БАТЬКІВЩИНА"

Сіряк Андрій Олександрович

М’якота Олександр Іванович

Шокало Володимир Ілліч

Яковлєв Сергій Іванович

7.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Прокопенко Валентина Миколаївна

Лобунько Олександр Якович

Ручка Микола Анатолійович

8.

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ"СВОБОДА"

Супруненко Олег Андрійович

Чугуєв Микола Сергійович

Шаніна Аліна Артурівна

 


 

Організація роботи депутатів міської ради 7 скликання з виборцями

 

№ п/п

Межі виборчого округу

ПІБ депутата, закріпленого за відповідним територіальним виборчим округом

1

Округ-1: вулиці: Козацька, Гетьманська, Стаднянська, Міжболотна, І.Зуєнка, Ф.Мініна, Міщенка, А.Рубана

Провулки: Гетьманський, Сотенний.

Вороновський Анатолій Миколайович

2

Округ-2: вулиці: Гоголя (від №176 і №179 до кінця), Озерна (від №26 і №105 до кінця), М.Філянського, Садова, Лікарняна.

Провулки: Скляра

 Гатанюк Сергій Андрійович

3

Округ-3: вулиці: В.Лазоренка, Тичини, Грекова, Берегова, Гоголя ( №148 – 170, № 155 - 177), Озерна (№1 -103, №2 – 24).

Провулки: Бондарний, Тичини, Озерний, В.Древаля, І.Українця

Фененко Валентина Василівна

4

Округ-4: вулиці: Єрківська, Личанська, Колгоспна, Я.Остряниці, Загородня

Провулки: Веселий, Галушкинський, Личанський, Загородній

Супруненко Олег Андрійович

5

Округ-5: вулиці: Болотна, Ламана, Лісова, Красносільська, Шкільна, Фестивальна, Світла, Миру, Гагаріна

Провулки: Болотний, Ламаний, Красносільський, М.Гладкого, Г.Лісницького, Королівщина, Лісовий

Яковлєв Сергій Іванович

6

Округ-6: вулиці: Лугова, Полтавська, Прирічна, Байрацька, Рибальська, Пушкіна, Хуторянська, Новопрорізна, В.Василевської, Грушева, Виноградна, Абрикосова, Дачна, Микиші, Зарічна

Провулки: 1-й Єрківський, 2-й Єрківській, 3-й Єрківській

Денисенко Оксана Василівна

7

Округ-7: вулиці: Бр.Козленків, М.Грушевського, Боровиковського, Ткацька, Заливна, , Кленова, Черешнева, Квітуча, Соснова, Жовтнева.

Провулки: Сухий, Ткацький, Мокрий, Боровиковського

Козулін Валентин Юрійович

8

Округ-8: вулиці: Корольова, Малоліщанська, Старосвітська (від будинків №24 і №41 до кінця та №9, №19, №29)

Провулки: Луговий, Старосвітський

Шаніна Аліна Артурівна

9

Округ-9: вулиці: Андрєєва, Воскресінська, Кашинського, Незалежності (крім №2), Харківка.

Провулки: Вузький, Заливний

Прокопенко Валентина Миколаївна

10

Округ-10: вулиці: І.Білика, Старосвітська (№№ 2 - 22/5, №3 -39 (крім №9, №19, №29), Гоголя (№ 129 – 137/8)

Горобець Сергій Миколайович

11

Округ-11: вулиці: Гоголя (№72 -96/9, № 99/2 – 127).

Місяць Ярослав Анатолійович

12

Округ-12: вулиці: Гурамішвілі (№3-135/20 та №2-58/24), Гоголя ( № 34/1 – 64, № 47-97)

Булойчик Олена Михайлівна

13

Округ-13: вулиці: Котляревського, Харчовиків, Острівна, Осипенко, Південна, Нафтовиків, Магістральна

Провулки: Острівний

Шокало Володимир Ілліч

14

Округ-14: вулиці: Багачанська (№2-102).

Хачатрян Хачатур Рафікович

15

Округ-15: вулиці: Багачанська (№104-114, крім №106).

Казімірова Ольга Леонідівна

16

Округ-16: вулиці: Багачанська (№106), ВЧ-А1356, ВЧ-А0732.

Провулки:

Ялишев Сергій Олександрович

17

Округ-17: вулиці: Раскової, Робітнича , Депутатська, К.Марусиченка, Хорольська, І.Гурина , Петрівська, Багачанська (непарна сторона вся)

Провулки: Багачанський, Микиші, Робітничий, Петрівський

Хачатрян Хачатур Рафікович

Лавицький Михайло Петрович

18

Округ-18: вулиці: Іващенка, Заозерна, Ведмедівка, Троїцька (від №38 і 43 до кінця), Гоголя ( № 122 -146),

Провулки: Гончарний,

Залєський Олександр Васильвич

19

Округ-19: вулиці: Миргородських дивізій, Українська, Зоріна, Ломиковського, Ксьонза, Комишнянська, Зінчаші, Дібрівська, С.Васильченка, Попівська.

Провулки: Попівський, Миргородських дивізій, Комишнянський

Ручка Микола Анатолійович

20

Округ-20: вулиці: Ігнатенка, Шевченка, М.Корсуна ,Троїцька (№1-41/30, 2-36), Гоголя ( № 98/6 – 120, 139-149А), Незалежності №2, Я.Усика, Миргородська, Курортна.

Провулки: Кобзарський , Хорольський

Говоруха Олег Борисович

21

Округ-21: вулиці: Шовкопрядна, Кваші, Бабенка, Джерельна, 9 Травня, Київська, Зіркова, Мельченка, П.Посвіта, Ф.Красицького, Почапці, Зубковського

Провулки: Зубковського

Семененко Григорій Павлович

22

Округ-22: вулиці: Новобережанська, Молодіжна, Сластьона, Визволителів, Дружби, Корсунського, Довге Озеро, Ювілейна

Провулки: Новобережанський, Космонавтів.

М’якота Олександр Іванович

23

Округ-23: вулиці: П.Мирного (№1-22)

Провулки:

Сіряк Андрій Олександрович

24

Округ-24: вулиці: П.Мирного (№24), Сорочинська (від початку до №20 і №45/1).

Провулки: Дачний.

Чугуєв Микола Сергійович

25

Округ-25: вулиці: Д.Апостола (№4 і до кінця)

Цись Олександр Григорович

26

Округ-26: вулиці: Д.Апостола (№2-3), Б.Хмельницького ( № 1 - 41/38, №2-40), Перемоги, 8 Березня

Провулки: Тупий, Д.Апостола, Б.Хмельницького, 8 Березня, В.Кабачка, Різницький, Вовчанський.

Лобунько Олександр Якович

27

Округ-27: вулиці: Сорочинська (від №126 та №237 і до кінця), Короленка, Східна, Енергетиків, Онопрієнка, Декабристів, Польова

Провулки: Ф.Кривенка, Польовий.

Гирка Наталія Олексіївна

28

Округ-28: вулиці: Сорочинська (№22-124 та №47-235), Космонавтів, Чумацька, Бережанська, Б.Хмельницького (від №42 і №43/71 до кінця), Гурамішвілі (від №137/15 і до кінця)

Провулки: Біликівський, Поперечний, Почапський, Кривий, Гурамішвілі.

Ніколаєнко Василь Леонардович

29

Округ-29: вулиці: Гоголя (№ 1-45, 2 – 32), Ковтуна, Складська

Провулки: Складський, Заводський, Гоголя.

Сиверин Валентина Миколаївна

30

Округ-30: вулиці: Спартаківська (№ 1-15/27, 2-14), Прорізна, Вовка (№ 1 – 35, №2 - 80/30), В.Хітька.

Провулки: Спартаківський, Прорізний.

 Карбан Михайло Андрійович

31

Округ-31: вулиці: Шишацька ( № 1 - 119, №2 – 78), Вокзальна, Спартаківська (від № 17 і № 16 до кінця)

Михайленко Сергій Юрійович

32

Округ-32: вулиці: Л.Українки, Капніста, Слави (№1 -49 і №, 2 -60), В.Віташа, Кричевського, М.Семенка, Мічуріна, Залізнична.

Провулки: Вокзальний, Будівельний.

Заливча Марина Олексіївна

33

Округ-33: вулиці: Шишацька (від №80 і №121/25 до кінця), Комарова, Зелена, Вовка (від №82 до кінця), Слави (від №51 і №62 до кінця)

Провулки: Наріжного, Вовка, Різьбярів, Шишацький , Партизанський

Гречко Олена Володимирівна

34

Округ-34: вулиці: Березова, Т.Бульби, Вербова, Калинова, Чехова, Висоцького, Весняна, Нафтомістечко, Самійленка, Спортивна, Каштанова, Кооперативна, Кринична, Свидницького, Мінзаводська, Тополина, Вишнева, Нова, Співоча.

Провулки: Тополиний, Мінзаводський.

Гречко Віталій Олександрович

 

 

Графік прийому

депутатів Миргородської міської ради Полтавської області

7 скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Години прийому

  1.  

Булойчик Олена Михайлівна

вул.Незалежності,19 (2-й поверх, каб.№7)

щочетверга. з 15.00 до 17.00

  1.  

Вороновський Анатолій Миколайович

вул.Гоголя, 115 (офіс 18)

другий вівторок місяця з 17.00 до 18.00

  1.  

Гирка Наталія Олексіївна

вул.Незалежності, 17 (каб.№4)

щовівторка з 17.00 до 18.00

  1.  

Говоруха Олег Борисович

вул.Незалежності,19 (2-й поверх, каб.№7)

щоп’ятниці з 16.00 до 18.00

  1.  

Горобець Сергій Миколайович

вул.І.Білика,4 (СШ №5)

щочетверга з 15.00 до 17.00

  1.  

Гречко Віталій Олександрович

вул.Шишацька,119 (приміщення ради мікрорайону "Мінзаводський")

перша та третя субота місяця з 12.00 до 14.00

  1.  

Гречко Олена Володимирівна

вул.Шишацька,119 (приміщення ради мікрорайону "Мінзаводський")

перша та третя субота місяця з 12.00 до 14.00

  1.  

Денисенко Оксана Василівна

вул.Лугова,147

щопонеділка з 10.00 до 12.00

  1.  

Залєський Олександр Васильович

вул. Гоголя, 150 (приміщення ради мікрорайону "Спортивний", військкомат)

третя неділя місяця з 14.00 -15.00

  1.  

Заливча Марина Олексіївна

вул.Шишацька,119 (приміщення ради мікрорайону "Мінзаводський")

друга та четверта субота

з 12.00 до 14.00

  1.  

Казімірова Ольга Леонідівна

вул. Багачанська (приміщення ради мікрорайону "Промисловий", колишня прохідна військової частини)

перша п’ятниця місяця з 16.00 до 17.00

  1.  

Карбан Михайло Андрійович

вул.Гоголя,107 ( приміщення ради мікрорайону "Центральний")

перший понеділок місяця

16.00 – 18.00
  1.  

Козулін Валентин Юрійович

вул.Гоголя,149-А (поліклінічне стоматологічне відділення, каб.№507 )

щосуботи з 10.00 до 12.00

  1.  

Лавицький Михайло Петрович

вул. Багачанська (приміщення ради мікрорайону "Промисловий", колишня прохідна військової частини)

перший вівторок місяця

з 15.30 до 17.30

  1.  

Лобунько Олександр Якович

вул.Сорочинська,2А

третя субота місяця з 9.00 до 11.00

  1.  

М’якота Олександр Іванович

вул.Гоголя, 115 (офіс 18)

остання п'ятниця місяця з 17.00 до 18.00

  1.  

Михайленко Сергій Юрійович

вул. Гоголя, 123 ( робочий кабінет директора ТОВ "Миргородська аптека №1" )

кожен вівторок з 10.00 до 12.00

кожен четвер з 15.00 до 17.00

  1.  

Місяць Ярослав Анатолійович

вул.Гоголя,107 ( приміщення ради мікрорайону "Центральний")

друга і четверта п"ятниця місяця

з 16.00 до 18.00
  1.  

Ніколаєнко Василь Леонардович

вул. Сорочинська, 88/205 (Станція юних туристів)

щопонеділка з 12.00 до 13.00

  1.  

Прокопенко Валентина Миколаївна

вул.Сорочинська,2А

третя субота місяця з 9.00 до 11.00

  1.  

Ручка Микола Анатолійович

вул.Сорочинська,2А

третя субота місяця з 9.00 до 11.00

  1.  

Семененко Григорій Павлович

рада мікрорайону "Почапці" вул.Гоголя, 112 (ПрАТ "Миргородкурорт", кабінет №6 апарату управління)

щосуботи з 18.00

щоп’ятниці з 9.00

  1.  

Сиверин Валентина Миколаївна

вул.Гоголя,3 (магазин "Будпостач", 2-й поверх, вхід
  з двору)

третя середа місяця
  з 9.00 до 11.00

  1.  

Сіряк Андрій Олександрович

вул.Гоголя,111

щодня з 9.00 до 11.00

  1.  

Супруненко Олег Андрійович


 

вул.Личанська,60/23( ЦКД , кабінет ради мікрорайону "Личанка")

 

 

вул. Незалежності, 7 ( кімната №6)

перша субота місяця

з 13.00 до 15.00

 

 

перша неділя місяця

з 9.00 до 11.00

  1.  

Фененко Валентина Василівна

вул. Гоголя, 150 (приміщення ради мікрорайону "Спортивний", військкомат)

перша та третя п'ятниця місяця з 14.00 до 16.00

  1.  

Хачатрян Хачатур Рафікович

вул. Багачанська (приміщення ради мікрорайону "Промисловий", колишня прохідна військової частини)

щовівторка з 11.00 до 13.00

  1.  

Цись Олександр Григорович

вул. Сорочинська, 2 ( каб.1)

щосуботи з 9.30 до 11.30

  1.  

Чугуєв Микола Сергійович

вул.Гоголя,107 ( приміщення ради мікрорайону "Центральний")

перша субота місяця з 14.00 до 16.00

  1.  

Шаніна Аліна Артурівна

вул.Гоголя,149-А (поліклінічне відділення для дорослих, 5-й пов. каб.№517)

перша та третя середа місяця з 12.00 до 14.00

31. Гатанюк Сергій Андрійович вул. Гоголя,179 ( КПП частини) щовівторка з 17.00 до 19.00
32.

Шокало Володимир Ілліч

вул.Боровиковського, 66/1 (Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді)

перша та третя субота

з 15.00 до 17.00
33.

Яковлєв Сергій Іванович

вул. Личанська, 60/23 (Центр культури та дозвілля)

щосуботи з 9.00 до 12.00

34.

Ялишев Сергій Олександрович

вул. Багачанська (приміщення ради мікрорайону "Промисловий", колишня прохідна військової частини)

перша та третя п’ятниця з 14.30 до 16.30

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Ансамбль танцю ім. Павла Вірського в Миргороді!

Запрошуємо13-го травня о 19.30  до Палацу культури «МИРГОРОД» на грандіозний концерт кращого  танцювального колективу України - Національного заслуженого академічного ансамблю танцю ім. Павла Вірського.

     
     
Телефонні лінії Полтавської ОДА

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній Полтавської обласної державної адміністрації на травень  2017 року

     
     
Запрошуємо на семінар

"Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

27 квітня о 9.00 в залі засідань міської ради  розпочне роботу семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу". Реєстрація учасників з 8.30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net