Военкомат Центр зайнятості АМУ
Освіта
2011-06-27

Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь із передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

У місті працює 6 загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів, 1 НВК (ДНЗ-ЗНЗ) І-ІІ ступенів «Гелікон»; 6 дошкільних навчальних закладів, 4 позашкільних навчальних заклади, підпорядкованих відділу освіти.

Миргородська загальноосвітня школа І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області http://school-1-mirg.at.ua/ працює над упровадженням особистісно-орієнтованої освіти. У навчальному закладі запроваджене поглиблене вивчення біології та української мови з 8 класу. Викладається курс інноваційної технології „Довкілля”. Навчальний заклад працює у пілотному проекті національного проекту "Відкритий світ".

Школа учасник Українсько-нідерландського проекту Громадсько активної школи (ГАШ). З 2018 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «На крилах успіху».

У Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3 Миргородської міської ради Полтавської області http://mschool3.at.ua/ велику увагу приділяють питанню педагогічного співробітництва у системі зв’язків „учитель-учень”. Прийнята Декларація співробітництва учителів, учнів, батьків, основне завдання якої – допомогти дитині повірити в себе. Навчальний заклад є учасником дослідно-експериментального проекту Всеукраїнського рівня "Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів". ЗОШ №3 бере участь у програмі інноваційного розвитку ЗНЗ "Школи - новатори". З 2019 року у закладі успішно впроваджується проект «Моя школа» («Електронний щоденник»).

Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 http://mirgorodschool5.ucoz.ua Миргородської міської ради Полтавської області понад 20 років є спеціалізованою школою, у якій поглиблено вивчається англійська мова, запроваджено курси ділової англійської мови та американської літератури, країнознавства. Школа є білінгвальною, друга іноземна мова - німецька. З 2019 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «На крилах успіху». Постійно ведеться робота з обдарованою молоддю. У початкових класах закладу введено факультатив «Школа життя». Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи-родини. Працює об’єднання „Родина”.

За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп».

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgimnaziya.at.ua/ – заклад нового типу, в якому навчається 839 учнів, з них 323 – учні початкових загальноосвітніх класів. Обрані напрями профілізації закладу – математичний та української філології. Створена потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи по запровадженню енергозберігаючих технологій. З 2017 року заклад долучився до загальноукраїнського експерименту в рамках реформування НУШ (Нової української школи) та працює у проекті «Інтелект України».

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgorod7.at.ua/ надає світні послуги жителям авіамістечка. Плідно працює учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». Школа обладнана сучасною комп’ютерною технікою, швидкісним інтернетом. Успішно впроваджується проект «Моя школа» ( «Електронний щоденник»). Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. На базі школи працюють гуртки: «Цифрова та медіаграмотність», «Художнього дизайну», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції з легкої атлетики та волейболу.

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області http://mirshkola9.at.ua/– найчисельніший за шкільними контингентами заклад, у якому навчається 900 школярів. У наймолодшій школі міста, створені і багато років ефективно працюють музейна кімната бойової слави, музей Івана Андрійовича Зубковського, музей етнографії Миргородщини. Це опорний заклад в рамках проекту "Школа сприяння здоров’ю". Тут проводяться семінари-практикуми, науково-практичні конференції для педагогів міста та області. У 2019 році побудовано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик.

Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) І–ІІ ступенів «Гелікон» https://nvkgelikon.wixsite.com/gelikon заклад, що працює за системою розвивального навчання та є базовим щодо впровадження інклюзивної освіти. В ньому радо зустрічають 3-річних малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

 «Гелікон» міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя, розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками, допомагати тим, хто потребує допомоги. Саме завдяки цьому виховуються успішні, впевнені, гармонійно розвинені діти, від яких залежатиме майбутнє держави.

 Навчально-виховний комплекс (ДНЗ–ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над важливою темою сьогодення - забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків. У 2019-2020 навчальному році у НВК працює 5 інклюзивних класів та 3 інклюзивні групи для дітей дошкільного віку.

У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа закладів дошкільної освіти, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти ЗДО та НВК «Гелікон» виховується 1287 вихованців. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2 «Оленка», ДНЗ № 10 «Веселка» відкрито 4 групи спеціального призначення (2- для дітей з порушенням зору, 2 - для дітей із затримкою психічного розвитку). В цих групах виховується 51 дитина.

Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання.

Дошкільний навчальний заклад №2 «Оленка» ясла-садок комбінованого типу http://olenka-mirgorod.at.ua сучасний навчальний заклад з міцною матеріальною базою, якісно оснащеними груповими кімнатами, ігровими майданчиками, відомий кваліфікованими кадрами, конкурентоспроможний на ринку педагогічних послуг. У яслах-садку створено оптимальне предметно - розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят. Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби, у закладі організована планомірна, систематична робота груп компенсуючого типу для дітей з порушенням зору. В них надається кваліфікована лікувально-профілактична та корекційно- реабілітаційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. Одним із напрямків діяльності закладу є національно – патріотичне виховання. Педагогічний колектив спільно з родинами вихованців формують активного громадянина України, дитину з високим творчим потенціалом.

 Серед інших садків міста існує єдиний садочок з теплою назвою «сонечко» – це дошкільний навчальний заклад №5 «Сонечко» http://dnz5.at.ua/. Він розташований у мальовничому куточку, де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені знайшла своє місце будівля дитячого садка. За ініціативи міської ради заклад став учасником українсько-німецького проекту «Енергоефективна реновація ДНЗ». В ході реалізації цього проекту була проведена заміна вікон та здійснено утеплення стін приміщення.. Недарма колишні- уже дорослі- вихованці кожного ранку ведуть за руку своїх дітей до теплого і затишного садочка «Сонечко».

Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» http://dnz-7.at.ua/ загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок у Миргороді, особливість якого полягає в тому, що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі, більшість вихованців якої братики і сестрички мікрорайону «Почапці». І справді, діти у «Яблуньці» почувають себе, як у великій родині, що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку. Здійснення особистісно-орієнтованого підходу до виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати. Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують від чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними в роботі дошкільного закладу. Чудовий дитячий садок «Яблунька» – це казковий світ, наповнений любов'ю та увагою педагогів.

Дошкільний навчальний заклад №10 «Веселка» http://dnz10-veselka.ucoz.ua/ - це заклад комбінованого типу, де здобувають дошкільну освіту 258 вихованців. У садочку функціонує 2 групи спеціального призначення, у яких виховується 20 дітей з особливими освітніми потребами. Пріоритетним у роботі дошкільного закладу є художньо-естетичний напрямок системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно-естетичних почуттів. У дитячому садку плідно працюють гуртки : театральний, танцювальний, співу, художньої праці. Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології: ТРВЗ, розвиваючі ігри Нікітіних, методика О.Белкіної «Чарівні фарби і талановиті пальчики», проєктну технологію. Колектив педагогів - однодумців своїм сердечним ставленням та любов’ю виховує маленькі особистості.

 У центрі славного міста-курорту Миргород знаходиться заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок», ясла-садок загального типу http://dnz11t.ucoz.ru/. Садочок щодня радо зустрічає понад 300 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток. Для них тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. «Теремок» - міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, допомагати тим, хто потребує піклування, розкривають свої таланти, формують свій погляд на життя. Дитячий садок має статус «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі є фізкультурно-оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління.. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія тощо. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!».

Родзинкою закладу є басейн для плавання. У 2016 році він був реконструйований за кошти міського та державного бюджетів. Заняття в ньому сприяють зміцненню здоров’я та загартуванню дітей дошкільного закладу.

Дошкільний навчальний заклад №12 «Світлячок» http://dnz12sv.at.ua/ загального розвитку розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним художньо - естетичним напрямком. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування життєвої компетентності.

У дошкільному навчальному закладі працює гурток художньо-естетичного спрямування, а саме: гурток співу «Соловейко». Активно впроваджуються новітні педагогічні технології, направлені на формування у дітей почуття краси, художньо-продуктивних навичок, розвитку творчих здібностей.

Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі).

Центр естетичного виховання http://mirgorod-cev.pl.ua/ плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Екзотика», «Престиж», «Світязь», вокальний «Соняшник», ляльковий театр «Петрушка», циркова студія «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді http://centum.ucoz.ua/покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. У закладі працюють 3 відділи: рослинний, тваринний та екологічний. Учні та педагоги ЦЕНТУМу є щорічними переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі https://sites.google.com/site/misksutur/ успішно займається туристично-спортивною та краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько-спортивні гуртки. Станція юних туристів є організатором туристської Спартакіади школярів м. Миргород, забезпечує проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків http://mirgorodsut.at.ua/. Найбільшим попитом серед учнів шкіл користуються гуртки: «Умілі ручки», гурток картингістів, судномодельний гурток, «Агентство «Теледебют». Найкращі роботи гуртківців СЮТ експонуються в обласному та Українському державному центрах науково-технічної творчості учнівської молоді.

З 2018 року у нашому місті діє «Інклюзивно-ресурсний центр» Миргородської міської ради. Фахівцями ІРЦ проводяться комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей, надаються консультації для батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, методична допомога педагогам. Корекційно-розвиткові заняття на базі центру регулярно відвідують діти, які мають особливості психофізичного розвитку.

У місті функціонує 1 професійно-технічний навчальний заклад – ПТУ № 44 та Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» заснований Полтавським губернським земством і відкритий 1(13) листопада 1896 року. МХПК ПолтНТУ – єдиний вищий навчальний заклад у місті, що є унікальною художньо-керамічною школою Центральної, Правобережної і Лівобережної України.

У різні роки тут працювали відомі художники і майстри-керамісти, серед яких особливо слід відзначити Опанаса Сластіона, який виконував обов’язки директора 1903 – 1904 рр., Василя Кричевського, Фотія Красицького, Федора Балавецького, Івана Українця та багатьох інших.

Коледж пишається своїми славними випускниками: Губерським Леонідом Васильовичем, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесним громадянином міста Миргорода; Півінським Юрієм Юхимовичем, академіком Академії інженерних наук Росії.

Сьогодні в навчальному закладі ведеться підготовка фахівців молодших спеціалістів за спеціальностями:

Денне відділення:

023 – "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" (освітня програма: "Декоративно-прикладне мистецтво")

029 – "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" (освітня програма: "Діловодство")

051 – "Економіка" (освітня програма: "Економіка підприємства");

072 – "Фінанси, банківська справа та страхування" (освітня програма: "Фінанси і кредит");

101 – "Екологія" (освітня програма: "Прикладна екологія");

144 – "Теплоенергетика "(освітня програма: "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання")

161 – "Хімічні технології та інженерія" (освітня програма: "Виготовлення тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів")

241 – "Готельно-ресторанна справа" (освітня програма: "Готельне обслуговування")

ПТУ № 44 м. Миргорода – один із найстаріших навчальних закладів сільськогосподарського профілю Полтавської області.

За свою понад 70-річну історію він дав путівку в життя більш ніж 40 тисячам своїх випускників. За плідну роботу нагороджений урядовими преміями і відзнаками. Серед випускників училища – Герої Соціалістичної праці Богма В.О., Фісун А.А.

Сьогодні заклад здійснює підготовку робітничих кадрів за професіями, які потребує сучасний ринок праці для сільського господарства, будівельної промисловості, сфери обслуговування та громадського харчування.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода проводить набір учнів за такими професіями:

 1. На базі 9 класів, термін навчання З роки з отриманням повної загальної середньої освіти:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - кондитер;
 • муляр - штукатур, водій автомобіля категорії «С»;
 • кравець.
 1. На базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 1 рік 6 місяців:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - бармен;
 • кравець.

Працює загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, яка підпорядкована Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 105 школярів з особливими потребами з усієї України.

ДИСЛОКАЦІЯ

закладів освіти м. Миргорода

 

Назва закладу

Адреса, індекс, телефон

Директор закладу

Енергетичний сертифікат будівлі

 

Відділ освіти Миргородської міської ради

вул. Сорочинська, 14-А,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-47-49

vo.mmr@ukr.net

Начальник

відділу освіти

Колибельнік

Тетяна Миколаївна

 

Заклади загальної середньої освіти

1.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Гоголя, 173/2,

м. Миргород,

Полтавська область, 37602

тел.5-25-57 5-24-56

school1.mirgorod@gmail.com

Фененко

Валентина Василівна

 

2.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Гоголя, 10,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 4-00-38 4-00-23

mirgorod_school_3@ukr.net

Пляшник

Людмила Сергіївна

 

3.

Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Івана Білика, 4,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-21-27, 5-25-83

shkola_mss5@ukr.net

Горобець

 Сергій Миколайович

 

4.

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Гоголя, 90,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел.5-25-00, 5-25-02

mirgimnaziya@ukr.net

Шевченко

Ірина Вадимівна

Переглянути

5.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Багачанська, 51,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 4-17-88

mirschool7@gmail.com

Василевич Володимир Леонардович

 

6.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 9 Миргородської міської ради Полтавської області ім. І.А. Зубковського

вул. Перемоги, 11,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-25-82, 5-50-40

mirshkola9@gmail.com

Лушин

Юрій Васильович

 

7.

Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) „Гелікон” Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Кашинського, 9,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-62-04

nvk.gelikon@gmail.com

Полтавська Дар’я

Анатоліївна

 

8.

Миргородська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради

вул. Заливна, 11,

м. Миргород, 37600

Полтавська область,

тел.5-23-51, 5-20-28

 internatbz@ukr.net

Похно

 Євген Євгенович

 

Заклади позашкільної освіти

1.

Миргородська станція юних техніків

вул. Сорочинська, 88/205,

м. Миргород,

 Полтавська область, 37600

тел.4-43-46

myrgd_sut@ukr.net

Коморний Андрій Сергійович

 

2.

 Центр естетичного виховання

вул. Грекова, 5,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-20-89

cevmirgorod@gmail.com

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

 

3.

Миргородська станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі

вул. Сорочинська, 88/205,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-83-20

mirgorsytyr@gmail.com

Ніколаєнко

Василь Леонардович

 

4.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

вул. Боровиковського, 98/1,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел.5-62-23

 ekocentrm@ukr.net

 Директор

Ночна Наталія Іванівна

 

5.

Дитячо-юнацька спортивна школа

вул. Гоголя, 157,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

mir.sport.school@gmail.com

тел. 5-65-55

Макушенко

Вікторія Леонідівна

 

Заклади дошкільної освіти

1.

Дошкільний навчальний заклад № 2 „Оленка” ясла – садок комбінованого типу

вул. Гоголя, 86,

37600 м. Миргород,

тел. 5-30-36

mirgoroddnz2@gmail.com

Горбенко

 Тамара Федорівна

 

2.

Дошкільний навчальний заклад № 5 „Сонечко” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Гоголя, 12,

м. Миргород, 37600

тел. 5-10-11

dydsad@ukr.net

Шклярук

Лариса Анатоліївна

 

3.

Дошкільний навчальний заклад № 7 „Яблунька” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Довге Озеро, 94/2,

м. Миргород, 37600

тел. 5-30-92

mirgorod_dnz7@ukr.net

Пирогова

Оксана Вікторівна

 

4.

Дошкільний навчальний заклад № 10 „Веселка” комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області

пров. Тупий, 5,

м. Миргород, 37600

тел. 5-50-33

dnz10raduga@ukr.net

Левченко

 Наталія Григорівна

 

5.

Заклад дошкільної освіти № 11 „Теремок” (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Старосвітська, 20А

м. Миргород, 37600

тел.5-53-94

sadik11bz@ukr.net

Ботвіновська

Оксана Володимирівна

 

6.

Дошкільний навчальний заклад № 12 „Світлячок” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

вул. Озерна, 71,

м. Миргород, 37600

тел. 4-82-34

detsad12@ukr.net

Юрченко

Світлана Дмитрівна

 

Професійна освіта

1.

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

вул. Гоголя, 146

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

 тел. 4-64-29, 5-31-33

mirgorodkeram@email.ua

Дубина Олександр Сергійович

 

2.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода

вул. Козацька, 26,

 м. Миргород,

Полтавська обл., 37602

тел: (05355) 4-62-94,

факс: (05355) 4-62-94

е-mail: ptu44@i.ua

www.ptu44.ucoz.ua

Мокрій

Раїса

Михайлівна

 

Інклюзивна освіта

1.

Інклюзивно-ресурсний центр Миргородської міської ради.

вул. Кашинського, 9,

м. Миргород,

Полтавська область, 37600

тел. 5-14-71

irc.mmr@ukr.net

Кириленко

Яна Валеріївна

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перенесено дату проведення другої сесії міської ради!

Засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання (перше засідання), заплановане на 4 грудня,  перенесено на 9  грудня 2020 року

     
     
Відбудеться друге засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання

Друге засідання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання відбудеться 15 грудня 2020 року о 09.00  у залі засідань міської ради 

     
     
Оголошення

 До Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні 27 листопада о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятного знаку та меморіалу "Скорботна мати", що  у Сквері біля Іоано-Богословського собору (мікрорайон "Личанка")

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net