Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Освіта
2011-06-27

Підсумки інституційного аудиту

 

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Панаса Мирного

Висновок за результатами інституційного аудиту

Рекомендації щодо вдосконалення закладу освіти

 

Опорний заклад освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради»

Висновок за результатами інституційного аудиту

Рекомендаціїї щодо вдосконалення закладу освіти

 


 

Освіта в Миргородській міській територіальній громаді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь із передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

У міській територіальній громаді функціонує 15 закладів загальної середньої освіти, 6 закладів дошкільної освіти, 4 позашкільних навчальних заклади, підпорядкованих управлінню освіти , молоді та спорту. 2018 року було створено інклюзивно-ресурсний центр для надання освітніх послуг і проведення корекційної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Контакти: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Сорочинська, 14А

Тел/факс:(05355) 5-47-49, e-mail: vo.mmr@ukr.net

Офіційний вебсайт: mirgorod-gorono.at.ua

Начальник – Колибельнік Тетяна Миколаївна

Опорний заклад освіти «Миргородський    ліцей  №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради»  http://school-1-mirg.at.ua/ працює над упровадженням особистісно-орієнтованої освіти. У навчальному закладі поглиблено вивчається біологія та українська мова, викладається курс інноваційної технології „Довкілля”.

Школа – учасник Українсько-нідерландського проекту Громадсько-активної школи (ГАШ). З 2018 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «Світ чекає крилатих».

У Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3 Миргородської міської ради Полтавської області http://mschool3.at.ua/ велику увагу приділяють питанню педагогічного співробітництва у системі зв’язків „учитель-учень”. Прийнята Декларація співробітництва учителів, учнів, батьків, основне завдання якої – допомогти дитині повірити в себе. Навчальний заклад є учасником дослідно-експериментального проекту Всеукраїнського рівня "Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів". ЗОШ №3 бере участь у програмі інноваційного розвитку закладів загальної середньої освіти "Школи - новатори". Заклад був першим серед шкіл міста у впровадженні проєкту «Моя школа» («Електронний щоденник»).

Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgorodschool5.ucoz.ua понад 25 років є спеціалізованою школою, у якій поглиблено вивчається англійська мова, запроваджено курси ділової англійської мови та американської літератури, країнознавства. Школа є білінгвальною, друга іноземна мова - німецька. З 2019 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «Світ чекає крилатих». Постійно ведеться робота з обдарованою молоддю. Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи-родини. Працює об’єднання „Родина”.

За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп».

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка  Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgimnaziya.at.ua/ – заклад нового типу, в якому навчається понад 800 учнів. Обрані напрями профілізації закладу – математичний та української філології. Створена потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи по запровадженню енергозберігаючих технологій. З 2017 року заклад долучився до загальноукраїнського експерименту в рамках реформування НУШ (Нової української школи) та працює у проекті «Інтелект України».

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7  Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgorod7.at.ua/ надає освітні послуги жителям авіамістечка. Плідно працює учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». Школа обладнана сучасною комп’ютерною технікою,  швидкісним інтернетом.  Успішно впроваджується проєкт «Моя школа» ( «Електронний щоденник»). Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. На базі школи працюють гуртки: «Цифрова та медіаграмотність», «Художнього дизайну», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції з легкої атлетики та волейболу.

Опорний заклад освіти «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського  Миргородської міської ради Полтавської області» http://mirshkola9.at.ua/– найчисельніший за шкільними контингентами заклад, у якому навчається майже 900 школярів.  У наймолодшій школі міста, створені і багато років ефективно працюють музейна кімната бойової слави, музей Івана Андрійовича Зубковського, музей етнографії Миргородщини. Це опорний заклад в рамках проекту "Школа сприяння здоров’ю". Тут проводяться семінари-практикуми, науково-практичні конференції для педагогів міста та області. У 2019 році побудовано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик.

Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад)   «Гелікон»  Миргородської міської ради Полтавської області https://nvkgelikon.wixsite.com/gelikon  заклад, що працює за системою розвивального навчання та є базовим щодо впровадження інклюзивної освіти. В ньому радо зустрічають 3-річних малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

 «Гелікон»  міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя, розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками, допомагати тим, хто потребує допомоги. Саме завдяки цьому виховуються успішні, впевнені, гармонійно розвинені діти, від яких залежатиме майбутнє держави.

Навчально-виховний комплекс (ДНЗ–ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над важливою темою сьогодення - забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків. У 2019-2020 навчальному році у НВК працює 5 інклюзивних класів та 3 інклюзивні групи для дітей дошкільного віку.

Із січня 2021 року освітянська сім’я поповнилась 8 закладами загальної середньої освіти сільської місцевості , у складі кожного з яких є заклади дошкільної освіти.

Біликівська гімназія  Миргородської міської ради Полтавської області http://olenastadnichenko.blogspot.com/. У закладі освіти учні опановують дві іноземної мови: англійську мову з 1 класу та німецьку мову з 5 класу.

Педагогічний колектив працює над системою виховної роботи «11 кроків до становлення компетентно-свідомого громадянина». Широко пропагується національно-патріотичне виховання з підготовки майбутніх козаків за програмою гри «Сокіл» («Джура») та гри «Петлюрівський вишкіл». Запроваджено танцювальні перерви.

У школі діє історико-етнографічний музей.

Гаркушинська гімназія  Миргородської міської ради Полтавської області https://garkush.wixsite.com/school. Приорітетними напрямами роботи закладу є: забезпечення ефективності освітнього процесу шляхом підвищення інформаційної компетентності та медіа грамотності педагогів та створення єдиного інформаційного простору засобами ІКТ та технічних засобів навчання; організація педагогіки партнерства з родинами та громадськістю щодо надання якісної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритих груп в соціальних мережах.

Дібрівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області, історія якої налічує понад 133 роки, заклад - дружна родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами і проблемами учнів, допомагає дітям їх вирішувати; де панує добро і злагода. Наша гімназія – це стартовий майданчик для добрих справ, де педагоги прагнуть допомогти успішному зростанню кожної дитини. Із 2009 року наш навчальний заклад входить у мережу громадсько-активних шкіл Полтавської області, співпрацює з Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» у проекті «Школа як осередок розвитку громади».

Зубівська гімназія   Миргородської міської ради Полтавської області https://zoobivkaschool.wixsite.com/zoobivkaschool один з найстаріших навчальних закладів міської громади, перша згадка про земську школу у Зубівці датується 1870 роком. Заклад активно включається у процес запровадження сучасних освітніх технологій, з 2014 року бере участь у загальноукраїнському проєкті Громадсько-активна школа . Методична проблема, над якою працює заклад - «Удосконалення системи уроків шляхом упровадження особистісно-зорієнтованої системи навчання та виховання учнів». Цей заклад – малокомплектний і найменший за чисельністю учнів у міській територіальній громаді (68 школярів).

Кибинська гімназія  Миргородської міської ради Полтавської області https://sites.google.com/view/kibinzy/ заснована 1867 року як земське народне двокласне училище. Зараз – це сучасний заклад освіти, що працює над проблемою компетентісно-орієнтованих методик навчання та виховання. Гімназія, як основний просвітницький осередок громади, бере участь у таких культурно-мистецьких проектах, як «Метро до Кибинець» (присвячений спадщині земляка – поета-футуриста Михайля Семенка); «Культурна спадщина мого краю» (проект по вивченню народних звичаїв та традицій рідного краю); «Тепло і затишок рідної оселі» (створення здоров’язберігаючого шкільного середовища) та інші.

Петрівцівська гімназія  Миргородської міської ради Полтавської області : https://petrivzi-scola.wixsite.com/school– найстаріший навчальний заклад міської територіальної громади. Вік його налічує понад 180 років. Мета роботи гімназії – створення умов для забезпечення в школі сучасної, доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості й потреб держави: забезпечення ефективного управління розвитком загальноосвітнього закладу. Гімназія працює над формуванням пізнавальної активності та культури учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та підвищення професійної компетентності педагогів.

У Опорному  закладі  освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» http://trudolub-zosh.ucoz.ua/   впроваджуються елементи фінської системи освіти в навчально-виховний процес. У закладі розроблено великий проєкт «Школа здорового глузду». У навчанні колектив закладу рухається «від рейтингів – до співпраці; від суперництва – до підтримки» шляхом інтеграції тем, предметів через співучителювання та соціальний конструктивізм; від стандартних уроків до організації навчання через ігри, дослідження, перегляд якості домашніх завдань, запровадження «пульсації» на уроках; до забезпечення постійної співпраці, самоосвіти вчителів та створення на базі закладу майданчика для підвищення кваліфікації вчительства. Успішним в цьому плані є проєкт на 2019-2022 роки "Inspiring story of teachers and kids learning English together", побудований на співпраці студентів та викладачів Кременчуцького педагогічного коледжу та колективу Трудолюбівської школи.

Розбудовуючи «Школу здорового глузду» у виховній роботі, вчителі закладу йдуть «від простого – до цінного», ставлячи в пріоритет повагу до дитини, як до дорослої людини, використовуючи SCRUM під час планування роботи з класом та учнівського самоврядування.

З метою облаштування та технічного забезпечення закладу, удосконалення матеріальної бази навчальних кабінетів початкових класів згідно з вимогами НУШ шкільний колектив плідно працює над реалізацією проєкту «Сучасне освітнє середовище». Віддаючи освітній простір дітям, педагоги створили для підлітків кімнату без гаджетів «Гра – це серйозно», зелений куточок на шкільному подвір’ї перетворили на мотузковий парк, а шкільну бібліотеку – на відкритий простір для творчості, продовжують роботу над створенням інших місць «для збавляння темпу».

Для виявлення талантів та розкриття здібностей окремої дитини, профорієнтації учнівства, виховання реалізованих особистостей, залучення випускників та випускниць школи, доброчинців і небайдужих до освітніх проблем громадян школа уже кілька років поспіль працює над продовженням ініціативи майстрів «Кузні Петра», втілюючи проєкт по врученню Премії учням та ученицям, які проявили себе в окремих галузях знань чи сферах діяльності, «Іменна Премія дитині».

Опорний заклад освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» http://xomytes.at.ua -  найчисельніший за кількістю учнів заклад сільської місцевості, що входить до складу Миргородської міської територіальної громади.

На базі школи організовано роботу 10–ти предметних гуртків, 3-х спортивних секцій, гуртка вокального співу.

Школа працює над проблемою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризма»; «Виховання творчої, компетентної особистості, здатної самовизначитися та самореалізуватися».

Педагогічний колектив утілює в життя такі проєкти: « Обдарована дитина», « Інновації в сучасній школі», «Школа – територія безпеки», « Школа здоров’я», « Особистість», « Партнерство», « Шкільна республіка». Школа - учасник Українсько-нідерландського проекту Громадсько активної школи (ГАШ).

У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа закладів дошкільної освіти, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти ЗДО та НВК «Гелікон» виховується 1287 вихованців. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2 «Оленка», ДНЗ № 10 «Веселка» відкрито 4 групи спеціального призначення (2- для дітей з порушенням зору, 2 - для дітей із затримкою психічного розвитку).        В цих групах виховується 51 дитина. Відкрито 2 інклюзивні групи для дітей з особливими потребами у закладах дошкільної освіти (ДНЗ №2 та дошкільний підрозділ НВК (ДНЗ-ЗНЗ) «Гелікон».

Для забезпечення освітніх потреб дошкільників сільської місцевості у кожному закладі загальної середньої освіти функціонують структурні підрозділи дошкільної освіти.

Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання.

Дошкільний навчальний заклад №2 «Оленка» ясла-садок комбінованого типу http://olenka-mirgorod.at.ua  сучасний навчальний заклад з міцною матеріальною базою, якісно оснащеними груповими кімнатами, ігровими майданчиками, відомий кваліфікованими кадрами, конкурентоспроможний на ринку педагогічних послуг. У яслах-садку створено оптимальне предметно - розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят. Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби, у закладі організована планомірна, систематична робота груп компенсуючого типу для дітей з порушенням зору. В них надається кваліфікована лікувально-профілактична та корекційно- реабілітаційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. Одним із напрямків діяльності закладу є національно – патріотичне виховання. Педагогічний колектив спільно з родинами вихованців формують активного громадянина України, дитину з високим творчим потенціалом.

 Серед інших садків міста існує єдиний садочок з теплою назвою «сонечко» – це дошкільний навчальний заклад №5 «Сонечко» http://dnz5.at.ua/. Він розташований у мальовничому куточку, де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені знайшла своє місце будівля дитячого садка. За ініціативи міської ради заклад став учасником українсько-німецького проекту «Енергоефективна реновація ДНЗ». В ході реалізації цього проекту була проведена заміна вікон та здійснено утеплення стін приміщення. Недарма колишні, уже дорослі вихованці кожного ранку ведуть за руку своїх дітей до теплого і затишного садочка «Сонечко».

Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» http://dnz-7.at.ua/ загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок у Миргороді, особливість якого полягає в тому, що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі. У садочку діти почувають себе, як у великій родині, що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку. Здійснення особистісно-орієнтованого підходу до виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати. Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують від чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними в роботі дошкільного закладу. Чудовий дитячий садок «Яблунька» – це казковий світ, наповнений любов'ю та увагою педагогів.

Дошкільний навчальний заклад №10 «Веселка» https://dnz10m.wixsite.com/veselka - це заклад комбінованого типу, де здобувають дошкільну освіту 258 вихованців. У садочку функціонує 2 групи спеціального призначення, у яких виховується 20 дітей з особливими освітніми потребами. Пріоритетним у роботі дошкільного закладу є художньо-естетичний напрямок  системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно-естетичних почуттів. У дитячому садку плідно працюють гуртки : театральний, танцювальний, співу, художньої праці. Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології: ТРВЗ, розвиваючі ігри Нікітіних, методика О.Белкіної «Чарівні фарби і талановиті пальчики», проєктну технологію. Колектив педагогів - однодумців своїм сердечним ставленням та любов’ю виховує маленькі особистості.

 У центрі славного міста-курорту Миргород знаходиться заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок», ясла-садок загального типу http://dnz11t.ucoz.ru/. Садочок щодня радо зустрічає понад 300 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток. Для них тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. «Теремок» - міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, допомагати тим, хто потребує піклування, розкривають свої таланти, формують свій погляд на життя. Дитячий садок має статус «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі є фізкультурно-оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань  єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління.. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія тощо. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!».

Родзинкою закладу є басейн для плавання. У 2016 році він був реконструйований за кошти міського та державного бюджетів. Заняття в ньому сприяють зміцненню здоров’я та загартуванню дітей дошкільного закладу.

Дошкільний навчальний заклад №12 «Світлячок» http://dnz12sv.at.ua/ загального розвитку – єдиний, розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним художньо - естетичним напрямком. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування життєвої компетентності.

У дошкільному навчальному закладі працює гурток художньо-естетичного спрямування, а саме: гурток співу «Соловейко». Активно впроваджуються новітні педагогічні технології, направлені на формування у дітей почуття краси, художньо-продуктивних навичок, розвитку творчих здібностей.

Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі).

Центр естетичного виховання http://mirgorod-cev.pl.ua/ плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Екзотика», «Престиж», «Світязь», вокальний «Соняшник», ляльковий театр «Петрушка», циркова студія «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді http://centum.ucoz.ua/покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. У закладі працюють 3 відділи: рослинний, тваринний та екологічний. Учні та педагоги ЦЕНТУМу є щорічними переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі https://sites.google.com/site/misksutur/ успішно займається туристично-спортивною та краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько-спортивні гуртки. Станція юних туристів є організатором туристської Спартакіади школярів м. Миргород, забезпечує проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків http://mirgorodsut.at.ua/. Найбільшим попитом серед учнів шкіл користуються гуртки: «Умілі ручки», гурток картингістів, судномодельний гурток, «Агентство «Теледебют». Найкращі роботи гуртківців СЮТ експонуються в обласному та Українському державному центрах науково-технічної творчості учнівської молоді.

  На базі дитячо-юнацької спортивної школи навчається  514 вихованців. Упродовж 2021 року Активно працюють 10 відділень: баскетбол, бокс, греко-римська боротьба, вільна боротьба, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт. Заняття проводять          18 тренерів

З 2018 року у нашому місті діє «Інклюзивно-ресурсний центр» Миргородської міської ради. Фахівцями ІРЦ проводяться комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей, надаються консультації для батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, методична допомога педагогам. Корекційно-розвиткові заняття на базі центру регулярно відвідують діти, які мають особливості психофізичного розвитку.

У місті функціонує 1 професійно-технічний навчальний заклад – ПТУ № 44 та Відокремлений структурний підрозділ Миргородський фаховий  коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

 Відокремлений структурний підрозділ « Миргородський фаховий коледж імені Миколи Гоголя Полтавського національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» заснований Полтавським губернським земством і відкритий 1(13) листопада 1896 року. МХПК ПолтНТУ – єдиний вищий навчальний заклад у місті, що є унікальною художньо-керамічною школою Центральної, Правобережної і Лівобережної України.

У різні роки тут працювали відомі художники і майстри-керамісти, серед яких особливо слід відзначити Опанаса Сластіона, який виконував обов’язки директора 1903 – 1904 рр., Василя Кричевського, Фотія Красицького, Федора Балавецького, Івана Українця та багатьох інших.

Коледж пишається своїми славними випускниками: Губерським Леонідом Васильовичем, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесним громадянином міста Миргорода; Півінським Юрієм Юхимовичем, академіком Академії інженерних наук Росії.

Сьогодні в навчальному закладі ведеться підготовка фахівців молодших спеціалістів за спеціальностями:

ПТУ № 44 м. Миргорода – один із найстаріших навчальних закладів сільськогосподарського профілю Полтавської області.

За свою понад 70-річну історію він дав путівку в життя більш ніж 40 тисячам своїх випускників. За плідну роботу нагороджений урядовими преміями і відзнаками. Серед випускників училища – Герої Соціалістичної праці Богма В.О., Фісун А.А.

Сьогодні заклад здійснює підготовку робітничих кадрів за професіями, які потребує сучасний ринок праці для сільського господарства, будівельної промисловості, сфери обслуговування та громадського харчування.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода проводить набір учнів за такими професіями:

 1. На базі 9 класів, термін навчання З роки з отриманням повної загальної середньої освіти:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - кондитер;
 • муляр - штукатур, водій автомобіля категорії «С»;
 • кравець.
 1. На базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 1 рік 6 місяців:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - бармен;
 • кравець.

Працює Миргородська спеціальна   школа   Полтавської обласної ради, яка підпорядкована Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 70 школярів з особливими освітніми потребами нашої територіальної громади та Полтавської бласті.

 

Заклади освіти Миргородської міської територіальної громади

Заклади загальної середньої освіти

1.

 

ОЗО «Миргородський ліцей №1 ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області»

37602 м. Миргород, вул. Гоголя, 173/2,  тел.5-25-57

Фененко Валентина Василівна

2.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 10, тел. 4-00-38

Пляшник Людмила Сергіївна

3.

Миргородська спеціалізована школа  І – ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Івана Білика, 4, тел. 5-21-27

Горобець Сергій Миколайович

4.

Миргородська гімназія  імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 90, тел.5-25-00

Шевченко Ірина Вадимівна

5.

Миргородська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів № 7 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Багачанська, 51, тел. 4-17-88

Василевич Володимир Леонардович

6.

ОЗО «Миргородський ліцей  імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області»

37600 м. Миргород, вул. Перемоги, 11, тел. 5-25-82

Лушин Юрій Васильович

7.

Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад ) „Гелікон” Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Кашинського, 9, тел. 5-62-04

Полтавська Дар’я Анатоліївна

8

Біликівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37661 Полтавська область, Миргородський район, с. Білики, вул. Центральна, 26, (05355)53424

Карбан Анатолій Євгенович

9

Гаркушинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37670 Полтавська область, Миргородський район, с. Гаркушинці, вул. Полякова,17, тел.(.05355)30-5-75

Іщенко Анатолій Васильович

10

Дібрівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37622 Полтавська область, Миргородський район, с. Дібрівка, вул. Незалежності, 10, (05355)34337

Гуржій Лариса Олександрівна

11

Зубівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37660 Полтавська область, Миргородський район, с. Зубівка, Вул. Давида Гурамішвілі,1, (05355)34337

Гречаний Віталій Олексійович

12

Кибинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37654 Полтавська область, Миргородський район, с. Кибинці, вул. Миру, 42, (05355)33285

Лисенко Лариса Петрівна

13

Петрівцівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37673 Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці, вул. Шкільна,16, (05355)32540

Квітка Василь Михайлович

14

Опорний заклад освіти "Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області "

37653 Полтавська область, Миргородський район, с. Трудолюб, вул. Першотравнева, 9, (05355)33631

Кульченко Віктор Миколайович

15

Опорний заклад освіти "Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області "

37634 Полтавська область, Миргородський район, с. Хомутець, вул. Шевченка, 7, (05355)35540

Аршинова Валентина Михайлівна

Заклади дошкільної освіти

1.

Дошкільний навчальний заклад № 2 „Оленка” ясла – садок комбінованого типу

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 86, тел. 5-30-36

Горбенко Тамара Федорівна

2.

Дошкільний навчальний заклад № 5„Сонечко” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул.Гоголя, 12, тел. 5-10-11

Шклярук Лариса Анатоліївна

3.

Дошкільний навчальний заклад № 7 „Яблунька” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул.Довге Озеро, 94/2, тел. 5-30-92

Пирогова Оксана Вікторівна

4.

Дошкільний навчальний заклад № 10 „Веселка” комбінованого типу

37600 м. Миргород, пров. Тупий, 5,  тел. 5-50-33

Левченко Наталія Григорівна

5.

Заклад дошкільної освіти № 11„Теремок” (ясла-садок) Миргородської міської ради

37600 м. Миргород, вул. Старосвітська, 20/А тел.5-53-94

Ботвіновська Оксана Володимирівна

6.

Дошкільний навчальний заклад № 12 „Світлячок” загального розвитку

37600 м. Миргород, вул. Озерна, 71, тел. 4-82-34

Юрченко Світлана Дмитрівна

7.

Структурний підрозділ Гаркушинської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37670 Полтавська область, Миргородський район, с. Гаркушинці, вул. Вишнева, 6 (05355)3-05-61

Бойко Тетяна Володимирівна

8.

Структурний підрозділ Дібрівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37622 Полтавська область, Миргородський район, с. Дібрівка, вул. Конезаводська,4 (05355)3-43-34

Саленко Валентина Іванівна

9.

Зубівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37660 Полтавська область, Миргородський район, с. Зубівка, вул. Давида Гурамішвілі, 1 (05355)3-52-23

Гречаний Віталій Олексійович

10.

Структурний підрозділ Кибинської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37654 Полтавська область, Миргородський район, с. Кибинці, вул. Миру, 18 (05355)3-32-85

Чудан Надія Іванівна

11.

Структурний підрозділ Опорного закладу освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37635 Полтавська область, Миргородський район, с. Малі Сорочинці, вул. Хомутецька, 71 (05355)3-42-41

Юхименко Людмила Миколаївна

12.

Структурний підрозділ Петрівцівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37673 Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці, вул. Центральна, 1 (05355)3-25-40

Котенко Наталія Андріївна

13.

Структурний підрозділ Опорного закладу освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37653 Полтавська область, Миргородський район, с. Трудолюб, вул. Першотравнева, 8-а (05355)3-36-31

Титаренко Наталія Анатоліївна

14.

Структурний підрозділ Опорного закладу освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37634 Полтавська область, Миргородський район, с. Хомутець, вул. Центральна, 126 (05355)3-55-40

Василенко Наталія Миколаївна

15.

 Біликівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37661 Полтавська область, Миргородський район, с. Білики, вул. Центральна, 26 (05355)5-34-24

Карбан Анатолій Євгенович

Заклади позашкільної освіти

1.

Станція юних техніків

37600 м. Миргород, вул. Сорочинська, 88/205, тел.4-43-46

Коморний Андрій Сергійович

2.

Центр естетичного виховання

37600 м. Миргород, вул. Грекова, 5, тел. 5-20-89

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

3.

Станція юних туристів імені Давида Гурамішвілі

37600 м. Миргород, вул.. Сорочинська, 88/205, тел. 4-43-46,

Ніколаєнко Василь Леонардович

4.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

37600 м. Миргород, вул. Боровиковського, 98/1тел.5-62-23

 В.о.Тузенко Наталія Володимирівна

ІРЦ

 

Інклюзивно-ресурсний центр Миргородської міської ради

37600 м. Миргород, вул. Кашинського, 9, тел. 5-14-71

Кириленко Яна Валеріївна

 
ОГОЛОШЕННЯ
     
ВАКАНСІЇ

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді на  1 липня

     
     
Багатоцільова грошова допомога для ВПО

Шановні миргородці!

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності громади!

Про підтримку від компанії  Orlovsky Consulting GbR

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net