Военкомат Центр зайнятості АМУ
Освіта
2011-06-27

Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.


  У місті працює 6 загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів, 1 НВК (ДНЗ-ЗНЗ) І-ІІ ступенів «Гелікон»; 6 дошкільних навчальних закладів, 4 позашкільних навчальних заклади. Створена і ефективно працює психологічна служба.

 У Миргородській загальноосвітній школі І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного  Миргородської міської ради Полтавської області http://school-1-mirg.at.ua/  запроваджується  поглиблене вивчення біології з 8 класу. Нове приміщення навчального закладу вступило до ладу до 10 – ї річниці Незалежності України. В даний час ця школа – найбільш оснащений, найсучасніший загальноосвітній навчальний заклад, у якому функціонує 2 сучасних комп»ютерних класи.  У 2016 році завершено будівництво та обладнання  сучасного спортивного  майданчика. Заклад став першим у місті експериментальним майданчиком із запровадження проекту ГАШ (громадсько-активна школа).

  Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 3 Миргородської міської ради Полтавської області  http://mschool3.at.ua/ – один із найстаріших закладів міста. Школа оснащена сучасним комп’ютерним обладнанням. У закладі створений музей школи. Проводиться робота по запровадженню та вивченню сучасних традицій, звичаїв, побуту. Школа є експерементальним майданчиком з вивчення курсів "Фінансова абетка", "Фінансова арифметика", "Фінансова грамотність", "Основи податкових знань".

 Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 http://mirgorodschool5.ucoz.ua Миргородської міської ради Полтавської області  http://schooln5.at.ua / понад 20 років є спеціалізованою школою,  у якій поглиблено вивчається англійська мова. Це один із найчисельніших за шкільними контингентами заклад, у якому навчається 741  школяр.  Вона є опорною школою по роботі з обдарованою молоддю. У початкових класах закладу введено факультатив «Школа життя». Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи-родини. За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп». 

  Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgimnaziya.at.ua/ – заклад нового типу,  в якому навчається  828 учнів, з них 329 – учні початкових загальноосвітніх класів. Обрані напрями профілізації закладу – математичний та української філології. Створюється потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи по запровадженню енергозберігаючих технологій. 01 вересня 2017 року заклад долучився до загальноукраїнського експерименту в рамках реформування НУШ (Нової української школи) -  відкрився 1-й клас, що працює у проекті «Інтелект України».

 Миргородська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №7 Миргородської міської ради Полтавської області  http://mirgorod7.at.ua/    надає освітні послуги жителям авіамістечка.   Плідно  працює  учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». Школа обладнана сучасною комп’ютерною технікою, швидкісним інтернетом. Успішно впроваджується проект «Моя школа» - «Електронний щоденник». Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. На базі школи працюють гуртки: «Цифрова та медіаграмотність», «Художнього дизайну», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції з легкої атлетики та волейболу.

 Щорічно зростають контингенти  класів ( учнів) у     Миргородській загальноосвітній  школі І – ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради  Полтавської області http://mirshkola9.at.ua/– наймолодшій школі міста, створений і багато років ефективно працює музейна кімната  бойової слави. З 01.09.2013 відкрито музей Івана Андрійовича Зубковського. Дієвою і результативною є робота пошукового загону школи.  Це опорний заклад в рамках проекту "Школа сприяння здоров´ю". Тут проводяться семінари-практикуми, науково-практичні конференції для педагогів міста та області. Поступово школа збільшує свої учнівські контингенти і зараз впевненно конкурує із найбільшими за чисельністю учнів навчальними закладами міста. У школі навчається 787 учень.

        Миргородський навчально-виховний комплекс  (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) «Гелікон» https://nvkgelikon.wixsite.com/gelikon  заклад нового типу, що працює за системою розвивального навчання та є базовим щодо впровадження інклюзивної освіти. В ньому  радо зустрічають 3-річних малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

       «Кожна дитина  талановита, й треба лише допомогти їй розкрити власні здібності»,  вважають  педагоги комплексу. Всі вихованці стають частиною великої щасливої та дружної  родини, як в урочний, так і в позаурочний час. 

      «Гелікон»  міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя,  розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками,  допомагати тим, хто потребує допомоги. Саме завдяки цьому виховуються  успішні, впевнені, гармонійно розвинені діти, від яких залежатиме майбутнє держави.

       Навчально-виховний комплекс (ДНЗ–ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над наступністю у роботі дошкільного закладу і школи, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків.

Заклад є базовим із запровадження інклюзивного навчання. Так, у 2017-2018 навчальному році у НВК відкрито 3 класи і 1 дошкільна група , де навчаються діти з особливими потребами, які потребують інклюзії.

       У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді. 

     Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа дошкільних навчальних закладів, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти дошкільних навчальних закладах та НВК «Гелікон» виховується 1454  вихованці. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2, № 10, № 11, відкрито 8 груп компенсуючого типу (2 для дітей з вадами зору, 2 для дітей із вадами мовлення, 2 для дітей із затримкою психічного розвитку, 2 для дітей з вадами опорно-рухового апарату). В цих групах виховується 110 дітей дошкільного віку. 

       Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання. 

     Дошкільний навчальний заклад №2 «Оленка» комбінованого типу  http://olenka-mirgorod.at.ua  сучасний навчальний заклад з міцною матеріальною базою, якісно  оснащеними груповими кімнатами, ігровими майданчиками, відомий кваліфікованими кадрами, конкурентоспроможний на ринку педагогічних послуг. У яслах-садку створено оптимальне предметно - розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят. Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби, у дитячому садку організована планомірна, систематична робота груп компенсую чого типу  для дітей з вадами мовлення, з вадами зору. В них надається кваліфікована лікувально-профілактична та корекційно- реабілітаційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. 

      Серед інших садків міста існує єдиний садочок з теплою назвою «сонечко» – це дошкільний навчальний заклад №5 «Сонечко» http://dnz5.at.ua/. Він розташований у мальовничому куточку,  де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені знайшла своє місце будівля дитячого садка. Немов жовте сонечко, вирізняється вона своїм забарвленням, промінчик тепла якому подарувала міська рада. Адже за її ініціативи заклад став учасником українсько-німецького проекту «Енергоефективна реновація ДНЗ». В ході реалізації  цього проекту була проведена заміна вікон та здійснюється  утеплення стін приміщення. Така турбота міської ради щільно гармонує з любов’ю, душевним комфортом та теплом,  який дарують вихователі малюкам, піклуючись про їх гармонійний розвиток .

         Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» http://dnz-7.at.ua/ загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок  у Миргороді, особливість якого полягає в тому,  що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі,  більшість вихованців якої   братики і сестрички мікрорайону «Почапці». І справді, діти у «Яблуньці» почувають себе, як у великій родині,  що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку.  Здійснення особистісно-орієнтованого  підходу до  виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати.  Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують  від  чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними  в  роботі  дошкільного закладу.   Чудовий дитячий садок  №7 «Яблунька»  – це  казковий  світ, наповнений любов'ю та увагою, кращого для дітей годі і бажати!

     Дошкільний навчальний заклад №10 «Веселка» http://dnz10-veselka.ucoz.ua/  комбінованого типу, де здобувають дошкільну освіту більше 300 вихованців.

      Пріоритетним у роботі дошкільного закладу є художньо-естетичний напрямок  системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва  відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно-естетичних почуттів. У дитячому садку плідно працюють гуртки : театральний, танцювальний, співу, художньої праці. Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології:  ТРВЗ,  розвиваючі ігри Нікітіних, методика О.Белкіної «Чарівні фарби і талановиті пальчики», проектна технологія. Велика увага приділяється інклюзивному навчанню та вихованню дітей з особливими освітніми проблемами. Створено колектив педагогів-однодумців, які своїм сердечним ставленням, величезним зусиллям розуму, серця, і волі виховують маленькі особистості.

      У центрі славного міста-курорту Миргород знаходиться  дошкільний навчальний заклад  № 11 «Теремок», ясла-садок  комбінованого типу http://dnz11t.ucoz.ru/. «Теремок» щодня радо зустрічає понад 250 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток, для яких тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. Дошкільний навчальний заклад №11 «Теремок»  має статус  «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі є фізкультурно-оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань  єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління. Усвідомлення великої відповідальності за здоров’я дітей дає  колективу стимул до оволодіння новими методиками і технологіями в напрямку фізкультурно-оздоровчої роботи. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія тощо. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!».

       Ефективно працюють дві групи компенсуючого типу – для дітей із порушеннями мовлення, для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Робота педагогічного колективу ДНЗ  «Школи сприяння здоров’ю» по залученню до здорового способу життя підвищує престиж закладу, піднімає на більш високий рівень професіоналізм педагогів по збереженню і зміцненню здоров’я дітей.  У 2016 році в закладі відкрився реконструйований за кошти міського та державного бюджетів басейн, що буде сприяти зміцненню здоров’я та загартування дітей закладу.

              Дошкільний навчальний заклад №12 «Світлячок» http://dnz12sv.at.ua/ загального розвитку розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним  художньо - естетичним напрямком. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення  і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування  життєвої компетентності. 

       У  дошкільному навчальному закладі працюють гуртки художньо-естетичного спрямування: співу «Соловейко», театральний, танцювальний. Активно впроваджуються новітні педагогічні технології,  направлені на формування у дітей почуття краси, художньо-продуктивних навичок,  розвитку  творчих здібностей. 

        Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів ім. Д. Гурамішвілі).

       Центр естетичного виховання плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Променад», «Екзотика», «Престиж», вокальний «Соняшник», вокально-інструментальний «СВІТ», ляльковий театр «Петрушка», циркова  студія  «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 

    Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді http://centum.ucoz.ua/покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. Наймасовішими гуртками є: «Природа і фантазія», «Юні квітникарі», «Городники», «Чарівна райдуга», екологічне агенство «Юн-прес», МАН. Екологічна агітбригада «Джерело» ЦЕНТУМУ, переможець обласного та призер Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, активно веде екологічно-просвітницьку роботу серед учнівської молоді міста. 

   Станція юних туристів ім. Д.Гурамішвілі  https://sites.google.com/site/misksutur/ успішно займається туристично-спортивною, пошуковою, краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько-спортивні гуртки. Станцією юних туристів проводиться велика робота по оздоровленню школярів міста на Шацьких озерах, в Карпатах. 

       Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків http://mirgorodsut.at.ua/. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є гуртки: картингістів, юних дизайнерів, «Крою та шиття», «Механічного обробітку деревини», судномодельний, гончарний,  «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку», «Радіоелектронного конструювання». Найкращі роботи гуртківців СЮТ експонуються в обласному, Українському державному центрах науково-технічної творчості учнівської молоді та в музеї Давида Гурамішвілі.

У місті функціонує 1 професійно-технічний навчальний заклад – ПТУ № 44 та Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка заснований Полтавським губернським земством і відкритий 1(13) листопада 1896 року. МХПК ПолтНТУ – єдиний вищий навчальний заклад у місті, що є унікальною художньо-керамічною школою Центральної, Правобережної і Лівобережної України.

У різні роки тут працювали відомі художники і майстри-керамісти, серед яких особливо слід відзначити Опанаса Сластіона, який виконував обов’язки директора 1903 – 1904 рр., Василя Кричевського, Фотія Красицького, Федора Балавецького, Івана Українця та багатьох інших.

Коледж пишається своїми славними випускниками: Губерським Леонідом Васильовичем, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесним громадянином міста Миргорода; Півінським Юрієм Юхимовичем, академіком Академії інженерних наук Росії.

Спеціальності: Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів, Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання, Прикладна екологія, Декоративно-прикладне мистецтво, Діловодство, Економіка підприємства, Фінанси і кредит, Готельна справа.

 

ПТУ № 44 м. Миргорода – один із найстаріших навчальних закладів сільськогосподарського профілю Полтавської області.

За свою понад 70-річну історію він дав путівку в життя більш ніж 40 тисячам своїх випускників. За плідну роботу нагороджений урядовими преміями і відзнаками. Серед випускників училища – Герої Соціалістичної праці Богма В.О., Фісун А.А.

Сьогодні заклад здійснює підготовку робітничих кадрів за професіями, які потребує сучасний ринок праці для сільського господарства, будівельної промисловості, сфери обслуговування та громадського харчування.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода проводить набір учнів за такими професіями:

 1. На базі 9 класів, термін навчання З роки з отриманням повної загальної середньої освіти:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - кондитер;
 • муляр - штукатур, водій автомобіля категорії «С»;
 • кравець.
 1. На базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 1 рік 6 місяців:
 • тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії "А","В","С"), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»;
 • електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;
 • кухар - бармен;
 • кравець.

       Працює загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради, яка підпорядкована Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 150 школярів з особливими потребами з усієї України.

ДИСЛОКАЦІЯ

навчальних закладів м. Миргорода

 

Назва закладу

Адреса, індекс, телефон

Директор закладу

Енерге-тичний сертифікат будівлі

 

Відділ освіти Миргородської міської ради

37600 м. Миргород,

Полтавська область,

вул. Сорочинська, 14-А

тел. 5-47-49

vo.mmr@ukr.net

Начальник

відділу освіти

Колибельнік

Тетяна Миколаївна

-

Загальноосвітні навчальні заклади

1.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області

37602 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Гоголя, 173/2

тел.5-25-57 5-24-56

school1.mirgorod@gmail.com

Фененко

Валентина Василівна

 

2.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Гоголя, 10

тел. 4-00-38 4-00-23

mirgorod_school_3@ukr.net

Пляшник

Людмила Сергіївна

 

3.

Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Івана Білика, 4

тел. 5-21-27, 5-25-83

shkola_mss5@ukr.net

Горобець

 Сергій Миколайович

 

4.

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Гоголя, 90

тел.5-25-00, 5-25-02

mirgimnaziya@ukr.net

Шевченко Ірина Вадимівна

Переглянути

5.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Багачанська, 51

тел. 4-17-88

mirschool7@gmail.com

Василевич Володимир Леонардович

 

6.

Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 9 Миргородської міської ради Полтавської області ім. І.А. Зубковського

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Перемоги, 11

тел. 5-25-82, 5-50-40

mirshkola9@gmail.com

Лушин

Юрій Васильович

 

7.

Миргородський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад ) „Гелікон” Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород,

Полтавська область,

вул. Кашинського, 9

тел. 5-62-04

nvk.gelikon@gmail.com

Полтавська Дар’я

Анатоліївна

 

8.

Миргородська спецшкола -інтернат для слабочуючих дітей Головного управління освіти і науки Полтавської облдерж-адміністрації

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Заливна, 11

тел.5-23-51, 5-20-28

 internatbz@ukr.net

Похно

 Євген Євгенович

 

Позашкільні навчальні заклади

1.

Миргородська станція юних техніків

37600 м. Миргород ,

 Полтавська область,

вул.Сорочинська, 88/205

тел.4-43-46

myrgd_sut@ukr.net

Коморний Андрій Сергійович

 

2.

 Центр естетичного виховання

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул. Грекова, 5

тел. 5-20-89

cevmirgorod@gmail.com

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

 

3.

Миргородська станція юних туристів

37600 м. Миргород ,

Полтавська області,

вул.Сорочинська, 88/205

тел. 4-43-46

mirsytyr@ukr.net

Ніколаєнко

Василь Леонардович

 

4.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

37600 м. Миргород ,

Полтавська область,

вул.Боровиковського, 98/1

тел.5-62-23

 ekocentrm@ukr.net

В.о.директора

Прокопенко

Валентина  Миколаївна

 

5.

Дитячо-юнацька спортивна школа

37600 м. Миргород ,

Полтавської області,

вул. Гоголя, 157

mir.sport-school@bk.ru

В.о. директора

Макушенко

Вікторія Леонідівна

 

Дошкільні навчальні заклади

1.

Дошкільний навчальний заклад № 2 „Оленка” ясла – садок комбінованого типу

37600 м. Миргород,

вул. Гоголя, 86, тел. 5-30-36

mirgoroddnz2@gmail.com

Горбенко

 Тамара Федорівна

 

2.

Дошкільний навчальний заклад № 5

„Сонечко” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород,

вул. Гоголя, 12, тел. 5-10-11

dydsad@ukr.net

Шклярук

Лариса Анатоліївна

 

3.

Дошкільний навчальний заклад № 7

„Яблунька” загального розвитку Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород,

вул. Довге Озеро, 94/2,

тел. 5-30-92

mirgorod_dnz7@ukr.net

Пирогова

Оксана Вікторівна

 

4.

Дошкільний навчальний заклад № 10

„Веселка” комбінованого типу

37600 м. Миргород,

пров. Тупий, 5, тел. 5-50-33

dnz10raduga@ukr.net

Левченко

 Наталія Григорівна

 

5.

Дошкільний навчальний заклад № 11

„Теремок” комбінованого типу

37600 м. Миргород,

вул. Старосвітська, 20/А

тел.5-53-94

sadik11bz@ukr.net

Ботвіновська

Оксана Володимирівна

 

6.

Дошкільний навчальний заклад № 12

„Світлячок” загального розвитку

37600 м. Миргород,

вул. Озерна, 71, тел. 4-82-34

detsad12@ukr.net

Юрченко

Світлана Дмитрівна

 

Професійна освіта

1.

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

37600 м. Миргород,

Полтавська область,

 вул. Гоголя, 146

тел. 4-64-29

5-31-33

mirgorodkeram@email.ua

В. о директора Дубина Олександр Сергійович

 

2.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода

37602, м. Миргород

Полтавської обл.,

вул. Козацька, 26,

тел: (05355) 4-62-94,

факс: (05355) 4-62-94

е-mail: ptu44@i.ua,

www.ptu44.ucoz.ua

Мокрій

Раїса

Михайлівна

 
 

 

 
ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net