Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Маркетингова стратегія
2022-09-07

У сучасному світі муніципальний маркетинг є надзвичайно важливим елементом стратегічного планування соціально – економічного розвитку міста, оскільки передбачає маркетинг території, інфраструктури, трудових ресурсів, товарів і послуг, створених місцевими суб'єктами господарювання, а також об'єктів історико- культурної та наукової спадщини.

На виконання даних цілей Миргородською міською радою було розроблено та затверджено Маркетингову стратегію Миргородської міської територіальної громади яка відповідає Стратегії розвитку Миргородського субрегіону до 2028 року.

Мета Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади – створити цілісний унікальний імідж громади на внутрішньому та міжнародному ринках через формування та комплексне просування бренду міста та громади в цілому, для створення нових інвестиційних проектів, розвитку туристичної галузі, забезпечення стабільного наповнення місцевого бюджету.

З повною версією Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади ви можете ознайомитися за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 03 лютого  2023 року.

     
     
Про результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net