Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Маркетингова стратегія
2022-09-07

У сучасному світі муніципальний маркетинг є надзвичайно важливим елементом стратегічного планування соціально – економічного розвитку міста, оскільки передбачає маркетинг території, інфраструктури, трудових ресурсів, товарів і послуг, створених місцевими суб'єктами господарювання, а також об'єктів історико- культурної та наукової спадщини.

На виконання даних цілей Миргородською міською радою було розроблено та затверджено Маркетингову стратегію Миргородської міської територіальної громади яка відповідає Стратегії розвитку Миргородського субрегіону до 2028 року.

Мета Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади – створити цілісний унікальний імідж громади на внутрішньому та міжнародному ринках через формування та комплексне просування бренду міста та громади в цілому, для створення нових інвестиційних проектів, розвитку туристичної галузі, забезпечення стабільного наповнення місцевого бюджету.

З повною версією Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади ви можете ознайомитися за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

12 червня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 09 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net