Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Інвестиційний паспорт громади
2011-06-27

Місто-курорт Миргород – центр Миргородської міської територіальної громади. Це місто, яке вабить десятки тисяч людей з різних куточків світу. Зручне географічне розташування та транспортна логістика сприяє комфортному трансферту туристів та відпочивальників, а лікувальні природні чинники, чисте повітря та родючі чорноземи – все це робить наш край інвестиційно привабливим.

У місті розроблено та успішно реалізуються проєкти із залученням різноманітних інвестиційних ресурсів. Постійно здійснюється робота щодо оновлення бази даних таких проєктів. Місцева влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста. Сформовані земельні ділянки, інвестиційний супровід та співфінансування проєктів, сприяння в отриманні дозвільних документів - допомога, яку муніципалітет готовий надати потенційним зацікавленим інвесторам.

Ми вважаємо залучення коштів міжнародних організацій не просто успіхом, а професійним стратегічним підходом. Для залучення коштів працює ціла команда фахівців. Вони постійно контактують із потенційними партнерами, відстежують конкурси, готують якісні заявки, супроводжують виконання проєктів, співпрацюють з грантодавцями та державними інституціям, таким як Мінрегіон, Мінфін та іншими.

Миргородська громада зацікавлена у продовженні і налагодженні тривалої співпраці та відкрита для комунікації з інвесторами на взаємовигідних умовах. Ми будемо раді Вас бачити у Миргороді, щоб разом працювати та досягати успіхів і змінювати життя громади.

 

Ознайомитись з інвестиційним паспортом можливо клікнувши по картинці, розміщеній нижче!

 


 

 


ОГОЛОШЕННЯ
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 31 січня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net