Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення інспекції з благоустрою міста
2016-01-11

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, а також суб'єкти підприємницької діяльності міста Миргорода!

У зв'язку з погодними умовами та ожеледицею інспекція з благоустрою міста Миргорода наполегливо звертається до власників магазинів, кіосків, інших торгівельних об'єктів, а також керівників підприємств, установ і організацій терміново організувати постійну роботу з своєчасного прибирання снігу та льоду на прилеглих територіях, особливо на східцях і тротуарах.

Згідно з Правилами благоустрою території міста Миргорода, затвердженими рішенням Миргородської міської ради від 13.05.2010 року № 37, посадові особи підприємств, установ, організацій та суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані

- забезпечити своєчасне та регулярне прибирання снігу та льоду, не допускати їх накопичення на закріплених та прилеглих територіях;

- під час ожеледиці посипати прилеглу до власних об'єктів територію речовинами, що унеможливлюють ковзання або призводять до танення льоду;

- територію при вході до будівель або вхідні сходи очищати від льодової поверхні;

- мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев'яні, мітли, льодоруби);

- мати достатній запас матеріалу для посипання (пісок, шлак) для своєчасного проведення протиожеледних заходів;

- огороджувати небезпечні для пішоходів (у разі падіння бурульок та снігу з дахів) місця, забезпечувати видалення бурульок із дахів, карнизів та інших елементів будинків.

Вищезазначені заходи значно знизять випадки травматизму серед населення.

Також нагадуємо про обов'язковість, згідно з вищевказаними "Правилами благоустрою", укладення підприємствами, установами, організаціями, іншими суб'єктами підприємницької діяльності договорів із КП "Спецкомунтранс" на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

За порушення  Правил благоустрою території міста Миргорода передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", яка передбачає накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 грн.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 06 лютого  2023 року.

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net