Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Земельні торги!
2016-04-27

 17 травня 2016 року відбудуться земельні торги

Миргородська міська рада оголошує про проведення 17.05.2016року земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки комунальної власності, шляхом укладення договору купівлі-продажу та продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності, шляхом укладення договору оренди земельної ділянки:

Лот № 1 - Земельна ділянка. Адреса: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Гоголя,116-Д. Площа - 0,0040га. Кадастровий номер  5310900000:50:002:0359.  Цільове призначення – землі для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ - 03.07). Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Вид використання: для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі.  Договір: купівлі продажу. Умови договору: Договір купівлі-продажу земельної ділянки між організатором та переможцем укладається в день проведення торгів. З текстом проекту договору можна ознайомитись у вкладених матеріалах на сайті Держгеокадастру. Містобудівні умови і обмеження згідно проекту землеустрою; територія знаходиться у межах історичного ареалу де пріоритетним напрямом містобудівної діяльності є збереження традиційного характеру середовища. У межах історичного ареалу проектній документації на будівництво і реконструкцію будівель і споруд повинно передувати розроблення історико-містобудівного обґрунтування яке погоджує Міністерство культури України в особі Департаменту Культурної спадщини та культурних цінностей.  Функціональне призначення: використовувати земельну ділянку за функціональним призначенням – для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі . Форма власності — комунальна.  Власник — Територіальна громада міста  Миргорода в особі Миргородської міської ради, код ЄДРПОУ: 21051131.

Стартова ціна продажу земельної ділянки (лота) – 46 062,28грн.  (сорок шість тисяч шістдесят дві гривні  28 копійок) .

Крок аукціону— 2 000,00 грн.  

Реєстраційний  внесок —689 ,00 грн.   Гарантійний внесок – 2 303,12 грн.

 

Лот № 2  - Земельна ділянка. Адреса: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Петрівська,16. Площа - 1,8000га. Кадастровий номер  5310900000:50:077:0047 .  Цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ( код КВЦПЗ - 11.02).    Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Вид використання: для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.  Договір: оренди. Термін оренди — 10 років Умови договору: викладені у наведеному тексті Договору оренди до лоту. З текстом проекту договору можна ознайомитись у вкладених матеріалах сайті Держгеокадастру. Містобудівні умови і обмеження згідно проекту землеустрою.  Функціональне призначення: використовувати земельну ділянку за функціональним призначенням – для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Форма власності — комунальна.  Власник — Територіальна громада міста  Миргорода в особі Миргородської міської ради, код ЄДРПОУ: 21051131. Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати) – 145 000,00грн. (сто сорок п’ять  тисяч гривень 00 копійок) . Крок аукціону700,00 грн. Реєстраційний  внесок689,00 грн.   Гарантійний внесок –7 250,00 грн.

 

 Лот № 3  - Земельна ділянка. Адреса: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Багачанська, 38-Г. Площа - 0,0524га. Кадастровий номер  5310900000:50:076:0115.  Цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ( код КВЦПЗ - 11.02).    Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Вид використання: для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.  Договір: оренди. Термін оренди —5 років Умови договору: викладені у наведеному тексті Договору оренди до лоту. З текстом проекту договору можна ознайомитись у вкладених матеріалах сайті Держгеокадастру. Містобудівні умови і обмеження згідно проекту землеустрою.  Функціональне призначення: використовувати земельну ділянку за функціональним призначенням – для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Форма власності — комунальна.  Власник — Територіальна громада міста  Миргорода в особі Миргородської міської ради, код ЄДРПОУ: 21051131. Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати) – 8 000,00 грн. (вісім  тисяч гривень 00 копійок). Крок аукціону35,00 грн. Реєстраційний  внесок689,00 грн.   Гарантійний внесок –400,00 грн.

 

Лот № 4  - Земельна ділянка. Адреса: Полтавська область, м. Миргород, вулиця Андреєва,2. Площа - 0,0901га. Кадастровий номер  5310900000:50:028:0350  Цільове призначення - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код КВЦПЗ – 02.03). Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.  Вид використання: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Договір: оренди. Термін оренди — 3 роки. Умови договору оренди  викладені у наведеному тексті Договору оренди до лоту. З текстом проекту договору можна ознайомитись у вкладених матеріалах сайті Держгеокадастру. Містобудівні умови і обмеження згідно проекту землеустрою. Функціональне призначення: використовувати земельну ділянку за функціональним призначенням – для   будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Форма власності — комунальна.  Власник -  Територіальна громада міста Миргорода в особі Миргородської міської ради, код ЄДРПОУ: 21051131. Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати) – 60 000,00 грн. (шістдесят тисяч гривень 00 копійок) . Крок аукціону280,00 грн.   Реєстраційний  внесок689,00 грн.   Гарантійний внесок3 000,00грн.

 

Переможець земельних торгів по лоту №1:

- Укладає договір купівлі-продажу земельної ділянки з міською радою в день проведення торгів, який нотаріально посвідчується; 
- Витрати з нотаріального посвідчення (укладання) Договору купівлі-продажу земельної ділянки покладаються на переможця земельних торгів;  
- Не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору сплачує ціну продажу   земельної ділянки, право на яку набуто на торгах;
- Здійснює державну реєстрацію права на земельну ділянку, набуте за результатами проведення  торгів  в порядку, визначеному законом;
- Використовує земельну ділянку за цільовим призначенням;

- Забезпечує використання земельної ділянки – для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі та погоджує містобудівну документацію у відповідності до чинного законодавства України;

- Утримує земельну ділянку у відповідності з вимогами санітарних та екологічних норм, проводе роботи з благоустрою прилеглої території.

 

Переможець земельних торгів по лоту №2,3,4:

-  Укладає договір оренди  земельної ділянки з міською радою в день проведення торгів.

- Не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору сплачує ціну продажу права на земельну ділянку, право користування якою набуто на торгах;

- Здійснює державну реєстрацію права  на  земельну ділянку, набутого за результатами проведення торгів у  порядку, визначеному законом;

-  Зобов'язаний використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням:

переможець по лоту №2 та №3 забезпечує використання земельної ділянки за цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та погоджує містобудівну документацію у відповідності до чинного законодавства України.

переможець по лоту №4 забезпечує використання земельної ділянки за цільовим призначенням - для  будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку та погоджує містобудівну документацію у відповідності до чинного законодавства України.

- Зобов'язаний  утримувати земельну ділянку у відповідності з вимогами санітарних та екологічних норм, проводити роботи з благоустрою прилеглої території.

           

 Земельні торги будуть проведені 17 травня  2016 року об 1100 годині, за адресою: зала засідань Миргородської міської ради, вул. Незалежності, 17,                  м. Миргород, Полтавська область.  Заяви на участь у торгах приймаються Виконавцем торгів - Товарною біржою "Кіровоградська аграрна біржа" до  11.05.2016 року.

            Ознайомитись з документами на лот можна на офіційному сайті Держгеокадастру http://torgy.land.gov.ua/auction/. Для отримання більш детальної інформації  та подачі заяв на участь у торгах  звертатися у робочі дні з 900 до 18.00 години до Виконавця торгів Товарна біржа "Кіровоградська аграрна біржа": контактний телефон: 0522245822; ел.пошта:agro@p-c.in.ua; lps1969@yandex.ua;  відповідальна особа — генеральний директор Крамаренко Леонід Віталійович.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 06 лютого  2023 року.

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net