Военкомат Центр зайнятості АМУ
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!
2020-05-28

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

З метою недопущення розповсюдження інфекції та у зв’язку з чисельними зверненнями до органів Пенсійного фонду в сервісних центрах Полтавської області запроваджено масочний режим.

Просимо дотримуватися правил карантинного режиму та дистанції між відвідувачами 1,5-2 метра при очікуванні в черзі.

Попередньо записатись на прийом для первинного призначення пенсії, перерахунку пенсії та отримання допомоги на поховання померлого пенсіонера Ви маєте можливість за номером телефону 5-32-10.

Для отримання інших послуг (довідки про розмір пенсії, про перебування/не перебування на обліку, ОК-5, ОК-7, пенсійного посвідчення, трудової книжки) та для обслуговування пенсіонерів силових структур Ви маєте можливість попередньо записатись на прийом за номером телефону 5-49-19.

Дякуємо за порозуміння!

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net