Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Результати конкурсу-запиту
2020-02-27

Визначено переможця  з Надавача послуг із проведення аудиторської перевірки 

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради – (Замовник), з метою реалізації проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування у рамках «Надзвичайної  кредитної програми для відновлення України», що реалізується  на підставі Фінансової угоди  між Україною та Європейським Інвестиційним  Банком, оголошує результати конкурсу з вибору Надавача послуг із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування .

      За час, відведений  на подачу цінових пропозицій у конкурсі-запиті  цінових пропозицій, Замовник визначив переможцем  з Надавача послуг із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування  Товариство з обмеженою відповідальністю «Аудиторська фірма «Марінченко і партнери».

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net