Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту
2021-12-06

"Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі, в місті Миргороді"

На громадське обговорення виноситься проєкт рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі, в місті Миргороді" розроблений Миргородською міською радою.

Дане рішення визначає встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі, в місті Миргороді у розмірі 10,00грн.

Пропозиції та зауваження приймаються до 08 січня 2022 року відділом економіки та туризму Миргородської міської ради у письмовому вигляді за адресою: вул. Незалежності, 17, або в електронному вигляді на е-mail: mmrada@ukr.net, тел. 05355 5 21 44.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Миргородської міської ради за посиланням

ОГОЛОШЕННЯ
     
Гуманітарна допомога ВПО!!!

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України буде проводити видачу засобів гігієни сім'ям ВПО з дітьми, що зареєстровані на території Миргородської громади після 24 лютого 2022 року.

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом 09.08.2022р.

     
     
Працюватиме “гаряча” телефонна лінія

8 серпня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net