Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
ОСББ шукають ліцензованих підрядників!
2016-07-14

ОСББ "Мирний 22" ,ОСББ "Старосвітська 3", ОСББ "Старосвітська, 8" та ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання ремонтних робіт.

ОСББ "Мирний 22" та ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту "Енергозберігаючі заходи в будівлі шляхом капітального ремонту даху будинку по вулиці  П.Мирного, 22 в м. Миргороді  Полтавської області".

Основні види робіт: покрівля, флюгарки, примикання до парапетів, парапети, плита  парапетна, деформаційний шов, дашок вентшахти.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна отримати за адресою: м.Миргород, вул. Панаса Мирного 22, кв. 35. Пропозиції повинні залишатись чинними протягом 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді надані за вищевказаною адресою не пізніше 10:00 29.07.2016р.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 050 596 46 03 – голова ОСББ "Мирний 22" Світлана Ткаченко, 050 305 69 07 – бухгалтер Антоніна Гордусенко.

 

ОСББ "Старосвітська 3" та ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту "Енергозберігаючі заходи шляхом капітального ремонту житловогобудинку №3 по вулиці  Старосвітська, м. Миргород Полтавської області".

Основні види робіт:капітальний ремонт покрівлі, капітальний ремонт дощової каналізації, заміна віконних блоків.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктахподібногоабовищогорівняскладності.

Тендернудокументаціюможнаотримати за адресою: м.Миргород, вул. Старосвітська, 3, кв. 52. Пропозиціїповиннізалишатисьчиннимипротягом 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді надані за вищевказаною адресою не пізніше 14:00 29.07.2016р.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.063 759 70 58– Лілія Григорівна Піщимуха.

 

ОСББ "Старосвітська, 8" та ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту "Енергозберігаючі заходи в будівлі шляхом капітального ремонтубудинку по вулиці  Старосвітська, 8 в м. Миргороді  (ОСББ "Старосвітська 8")".

Основні види робіт: цоколь, відмостка, утеплення, вікна, перенос газопроводу, зовнішні мережі, покрівля.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна отримати за адресою: м.Миргород, вул. Старосвітська, 8, кв. 9. Пропозиції повинні залишатись чинними протягом 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді надані за вищевказаною адресою не пізніше 12:00 29.07.2016р.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 068 156 08 91 – Оксана Голуб.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

12 червня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 09 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net