Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошується конкурс!
2016-08-15

Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Миргорода:

частина нежитлового приміщення за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 64,     площею 89,7 кв. м.. Балансоутримувач – відділ житлово-комунального господарства Миргородської міської ради.

Основні умови конкурсу:

  • використання приміщення із збереженням профілю на період оренди – розміщення

крамниць-складів, магазинів-складів;

  • початковий (стартовий) розмір орендної плати – 5 250,00  грн за місяць;
  • крок збільшення розміру орендної плати в розмірі – 100,00 грн.;
  • термін оренди – від 2  років;
  • подання письмових пропозицій щодо шляхів ефективного використання приміщення (в день перед проведенням) та пропозицій щодо підвищення розміру орендної плати (реєстрація завершується за 10 хв. до початку конкурсу ) пропозиції надаються в запечатаному конверті в день проведення засідання з надписом "На конкурс", датою і підписом учасника;
  • після оголошення пропозицій щодо розміру орендної плати конкурс проводиться у вигляді торгів "з голосу";
  • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні інших умов конкурсу;
  • переможець протягом 5-ти днів після проведення конкурсу повинен компенсувати орендодавцю витрати на підготовку об’єкта оренди до конкурсу та сплатити авансовий платіж в розмірі запропонованої ним суми орендної плати. Внесений авансовий платіж підлягає зарахуванню в рахунок подальших платежів за оренду частини приміщення. У випадку відмови переможця конкурсу від укладення договору оренди авансовий платіж поверненню не підлягає.

Заяви приймаються до 11 години 29 серпня 2016 року у центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Старосвітська, 22/5.

До заяви додаються:

  • документ, що посвідчує особу або представника особи, їх повноваження;
  • посвідчені копії установчих документів для учасників – юридичних осіб.

Закрите засідання конкурсної комісії відбудеться о 10 год. 30 серпня 2016 року.
  Відкрите засідання  конкурсної комісії для розгляду пропозицій з розміру орендної плати відбудеться об 11 год. 30 серпня 2016 року.

Конкурс буде проводиться за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 17, 2 поверх (актовий зал Миргородської міської ради).

Ознайомитись із об’єктом можна у робочі дні за місцем розташування.

(Примітка: за детальною інформацією звертатись за тел. 5–20–67 або за адресою: м. Миргород, вул. Якова Усика, 7, відділ житлово-комунального господарства міської ради, каб. № 9).

ОГОЛОШЕННЯ
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 03 лютого  2023 року.

     
     
Про результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net