Военкомат Центр зайнятості АМУ
Оголошено повторний конкурс
2016-09-27

Повторний конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою

Миргородська міська рада

оголошує повторний конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою

 

1. Мета проведення робіт: розробка документацій із  землеустрою 

 

2. Дані про земельну ділянку:

2.1 м. Миргород, вул. Шишацька,86-Г, площа 348 м.кв., кадастровий номер 5310900000:50:067:0065, цільове призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій – розробка технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

3. Умови конкурсу:

3.1 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

3.2 Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

3.3   Обов’язкові умови конкурсу:

  • термін виконання робіт не більше 60 днів;
  • вартість робіт не більше 3000 грн.
  • надання інформації щодо кількості проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблених за попередні 24 місяці

 

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою  за формою згідно з додатком 1  Порядку;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних (додаток 2)  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копія(ї) ліцензії(й), сертифікатів;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: до 24 жовтня 2016 року (включно).

 

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: Миргородська міська рада, вул. Незалежності, 17, м. Миргород, Полтавська обл.,  37600.

7. Інформація про проведення конкурсу: Повторний конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою відбудеться  31 жовтня 2016 року о 1400 у каб. 11 Миргородської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 17, м. Миргород, Полтавська обл.

 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: вул.Незалежності,17, м.Миргород, Полтавська обл., 37600;  секретар комісії Зелінська Т.В. (вул. Старосвітська,22/5, каб.4, м.Миргород, Полтавська обл.) телефон для довідок (05355) 5-60-86."

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття вулиць!

13-15 вересня на час проведення святкових заходів до Дня міста буде перекрито центр Миргорода:

     
     
Оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення детального плану території

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 09 серпня 2017р. № 476 «Про затвердження складу комісії по визначенню виконавців з розроблення містобудівної, проектної та іншої документації м. Миргорода" оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення містобудівної документації – Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді.

     
     
ПрАТ "Миргородкурорт" інформує:

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net