Военкомат Центр зайнятості АМУ
Оголошено конкурс найкращого благоустрою
2016-08-26

До дня міста Миргород, що відзначається щорічно 18 вересня, запроваджено щорічний загальноміський конкурс найкращого благоустрою у номінаціях:

«Зразкова вулиця», «Зразковий багатоповерховий будинок», «Зразкова садиба». Конкурс найкращого благоустрою у номінаціях “Зразкова вулиця”, “Зразковий багатоповерховий будинок”, "Зразкова садиба". Відповідне рішення затверджено на засіданні виконавчого комітету 26 серпня 2016 року № 626.

Захід проводиться з метою залучення мешканців міста до участі в заходах з благоустрою прибудинкової території та власних помешкань. Призовий фонд конкурсу - 6 тис.грн. Нагородження переможців відбудеться під час урочистостей з нагоди Дня міста. Переможці отримують спеціальні таблички (які кріпляться на будинках) та грошову винагороду у номінаціях.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net