Военкомат
Графік проведення «гарячих» телефонних ліній на 2018 рік
2018-02-20

Графік проведення «гарячих» телефонних ліній за участю посадових осіб апарату міської ради,
  її виконавчих органів та комунальних підприємств міста на 2018 рік

 

№ п/п

Структурний підрозділ

Керівник

Графік проведення

Телефон

1.     

Архівний відділ

Солодовник Альона Олександрівна

Перший та третій четвер з 16:00 по 17:00

(05355) 5-31-92

2.     

Відділ економічного прогнозування та туризму

Голуб Оксана Вікторівна

Другий та четвертий вівторок з 14:00 по 15:00

(05355) 5-21-44

3.     

Відділ житлово-комунального господарства

Коркішко Михайло Олександрович

Другий та четвертий вівторок з 16:00 по 17:00

(05355) 5-29-77

4.     

Відділ капітального будівництва

Богаєнко Максим Михайлович

Перший та четвертий четвер з 10:00 по 11:00

(05355) 5-27-00

5.     

Відділ культури

Педченко Лариса Миколаївна

Перша та третя середа з 16:00 по 17:00

(05355) 5-68-32

6.     

Відділ молоді та спорту

Подрига Юрій Миколайович

Другий та четвертий четвер з 16:00 по 17:00

(05355) 5-48-86

7.     

Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту

Усик Тетяна Дмитрівна

Другий та четвертий вівторок з 16:00 по 17:00

(05355) 5-33-21

8.     

Відділ освіти

Колибельнік Тетяна Миколаївна

Перша та третя середа з 16:00 по 17:00

(05355) 5-47-49

 

 

9.     

Відділ реєстрації місця проживання громадян

Казімірова Ольга Леонідівна

Другий та четвертий четвер з 16:00 по 17:00

(05355) 5-35-71

10. 

Відділ реєстрації прав на нерухоме майно

Яковенко Світлана Михайлівна

Другий та четвертий понеділок з 10:00 по 11:00

(05355) 5-10-18

11. 

Відділ реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Заливча Марина Олексіївна

Перша та третя п’ятниця з 14:00 по 15:00

(05355) 5-10-18

12. 

Відділ споживчого ринку та підприємництва

Гавриш Світлана Анатоліївна

Перша та четверта середа з 15:00 по 16:00

(05355) 5-47-53

13. 

Земельний відділ

Зелінська Тетяна Василівна

Другий та четвертий вівторок з 15:00 по 16:00

(05355) 5-60-86

14. 

Інспекція з благоустрою

Поцяпун Володимир Михайлович

Другий та четвертий вівторок з 16:00 по 17:00

(05355) 5-29-77

15. 

КП "Спецкомунтранс"

Онищенко Олександр Володимирович

Друга та четверта середа з 16:00 по 17:00

(05355) 4-42-92

16. 

Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління

Марченко Олександр Олексійович

Кожен вівторок з 9:00 по 12:00

(05355) 5-24-09

17. 

Служба у справах дітей

Усатова Євгенія Петрівна

Другий та четвертий вівторок з 09:00 по 10:00

(05355) 5-48-86

18. 

Управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

Бессонова Оксана Іванівна

Другий та четвертий понеділок з 16:00 по 17:00

(05355) 5-25-25

19. 

Управління соціального захисту населення

Ільяшенко Людмила Михайлівна

Перший та третій четвер з 16:00 по 17:00

(05355) 5-32-81

20. 

Центр надання адміністративних послуг

Коротіна Оксана Володимирівна

Перший та третій вівторок з 16:00 по 17:00

(05355) 5-03-18

21. 

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Кір’ян Володимир Вікторович

Перша та третя середа з 16:00 по 17:00

(05355) 5-51-25

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні миргородці!

 Запрошуємо на Реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні, що відбудеться 20-го лютого у сквері Козацької Слави. Початок об 11.00

     
     
Постійно діючі прямі телефонні лінії в органах виконавчої влади

  Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній в органах   виконавчої влади на  березень 2018 року

     
     

Графік проведення «гарячих» телефонних ліній за участю посадових осіб апарату міської ради,
  її виконавчих органів та комунальних підприємств міста на 2018 рік

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net