Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги жителів громади!
2021-12-23

Кабмін надаватиме грошову підтримку бізнес-ініціативам  малозабезпечених сімей

З 1 січня 2022 року постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 №397 "Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей"  запроваджується надання непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім'ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності одноразової безвідсоткової поворотної фінансової допомоги.

Умови надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї, її розмір та умови повернення визначено Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї, затвердженим вищевказаною постановою.

Граничний розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання (97500 грн).

Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, подає до центру зайнятості відповідну заяву з необхідним пакетом документів, визначеним у пункті 6 Порядку.

      Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, подає:

  • заяву про надання фінансової допомоги;
  • довідку для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством. Така довідка не подається, якщо центром зайнятості за наявності технічної можливості відомості про особу отримано шляхом інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС;
  • бізнес-план.

Заява подається особою до центру зайнятості або за наявності технічної можливості через Єдиний державний веб-портал електронних послуг.

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
     
Оновлено перелік боржників до бюджету громади!

Згідно з інформацією податкової служби, 4179 жителі громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 11,4 млн. грн.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 21 вересня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net