Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги виробників органічних харчових продуктів громади!
2021-06-29

Інформуємо, що у вересні 2021 року Державна установа „Офіс з розвитку підприємництва та експорту" спільно з Асоціацією „Ягідництво України" розпочинають міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED).

Ukrainian Organic Export Days - це масштабний проект, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проект також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні.

Захід відбудеться у період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року, його учасники матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними європейськими партнерами, тренінгу стосовно ведення В2В перемовин у форматі онлайн, а також ознайомитись з новими можливостями торгівлі та                        проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних харчових продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом, детальніше - за посиланням:

https://preview.mailerlite.com/l8h8u7?fbclid=IwAR3tOR3kVdXCSM0cjCVQV9QSXUkJ1QAMjONUS1Kx92xl9MdSn67wb2Wc1zY

Реєстрація відкрита за наступним посиланням: https://bit.ly/3x8POJH.

 

Відділ споживчого ринку та підприємництва міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net