Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги керівників підприємств, установ, організацій та мешканців Миргородської територіальної громади!
2021-06-24

Виконавчий комітет Миргородської міської ради розпочинає підготовку міста та населених пунктів Миргородської територіальної громади до Всеукраїнського перепису населення, який буде проводитися у 2023 році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р.

№ 1542-р "Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення" та з метою впорядкування адресного господарства нашої громади звертається до всіх власників та балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель, розташованих на її території:

- обстежити об’єкти нерухомого майна, які належать Вам на праві власності, або знаходяться в управлінні, на предмет наявності табличок з указівкою назви вулиць (провулків) та номерних знаків;

- відновити або встановити нові номерних адресних табличок.

Ми сподіваємося, що кожен з наших мешканців з відповідальністю віднесеться до виконання таких робіт та зробить власний внесок у створення комфортних та привабливих умов проживання в місті.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net