Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги керівників підприємств громади!
2021-06-23

У рамках реалізації Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку та обласної Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва 

Полтавської області на 2021-2023 роки обласною державною адміністрацією ведеться робота зі створення Каталогу продукції експортерів Полтавщини 2021 (далі - Каталог) українською та англійською мовами (Каталог 2020 року розміщено на офіційному вебсайті облдержадміністрації за посиланням: https://cutt.ly/obOLcCP).

Зазначений Каталог отримає широку промоцію серед міжнародної спільноти, зокрема через закордонні та вітчизняні дипломатичні установи, міжнародні бізнес-організації, торгові палати, представлення на заходах міжнародного характеру тощо.

Розміщення інформації в Каталозі для підприємств безкоштовне.

Для участі у формуванні Каталогу підприємства повинні надіслати заповнені анкети за формою, що додається, у термін до 01 липня 2021 року на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій обласної державної адміністрації: dfert@adm-pl.gov.ua.

 

Відділ споживчого ринку та підприємництва міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net