Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
7 грудня – День місцевого самоврядування
2011-12-07

Відтоді, як 7 грудня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування», який визначив основні принципи функціонування органів місцевої демократії в Україні, минуло більше двох десятиліть.

За цей час, незважаючи на всі проблеми, самоврядування цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства. Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного жителя нашого міста, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові Миргорода забезпеченні його життєдіяльності.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному миргородцю міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста і України додають сили і наснаги.

Спасибі Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті.

 Із повагою Миргородський міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net