Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання комісії з питань освіти
2021-07-08

09 липня 2021 року об 11.00  у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій

На порядок денний виносяться наступні питання:

 1.  Про затвердження Порядку виділення та використання коштів з бюджету Миргородської міської територіальної громади у формі фінансової підтримки комунальним підприємствам Миргородської міської ради” в новій редакції.
 2. Про затвердження Програми забезпечення доступу до початкової мистецької освіти для жителів Миргородської міської територіальної громади на 2020 -2021 навчальний рік.
 3. Про створення Опорного закладу освіти «Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області».
 4. Про створення Опорного закладу освіти «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області».
 5. Про передачу майна Дошкільного навчального закладу № 10 «Веселка» комбінованого типу.
 6. Про визнання рішення п’ятдесят сьомої сесії  міської ради сьомого скликання від 10 липня 2020 року №162 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» таким, що втратило чинність.
 7. Про затвердження Статуту Опорного закладу освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» в новій редакції.
 8. Про затвердження Статуту Зубівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області в новій редакції.
 9. Про затвердження Статуту Біликівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області в новій редакції.
 10. Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії міської ради восьмого скликання ( ІІ засідання) від 15 грудня 2020 року № 7 "Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.(до відома)
 11. Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання (І засідання) від 09 грудня 2020 року №6 "Про утворення постійних комісій Миргородської міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій"(до відома).

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Прийом громадян в режимі “гарячої” телефонної лінії

15 серпня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по Миргороду та Миргородській громаді станом на 12 серпня 2022 року

     
     
До уваги мешканців громади!

Звіт про результати громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net