Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення
2022-01-21

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     На виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклуванні ради при спеціальних виховних установах» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1042), повідомляємо про закінчення строку повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради, яку утворено відповідно до рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради від 14 травня 2019 року № 228.

     Задля формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради  просимо підприємства, установи і організації незалежно від форм власності, які бажають включити до нового складу  спостережної комісії своїх представників подати  до  виконавчого комітету Миргородської міської ради  пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації протягом трьох місяців з дня опублікування цього повідомлення.

      Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

      До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органів  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій  незалежно від форм власності та окремі громадяни.

       Одночасно роз’яснюємо, що відповідно до підпунктів 4 і 5 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429, до складу спостережної комісії не можуть входити судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особами, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково у разі відмови відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та/або у разі відсутності без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

      Голова спостережної комісії, його заступник та члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

     Заяви та пропозиції на ім’я Миргородського міського голови можуть бути надіслані поштою або надані особисто за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 17 каб. 17.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Планове відключення електропостачання в громаді

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство інформує!

24 травня 2022 року у Миргороді буде проводити прийом Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство!

     
     
До уваги бджолярів громади!

Обробка полів!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net