Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Конкурс!
2019-04-15

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:

Миргородська дитяча музична школа ім.А.П.Коломійця Миргородської міської ради (Замовник), з метою реалізації проекту в рамках Механізму підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку, оголошує конкурс з вибору виконавця з енергетичного аудиту об’єкту:

-           будівля Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Сорочинська, 5.

Для підготовки Цінової пропозицій, зацікавленим учасникам в конкурсі, Замовником надається технічне завдання на виконання послуги з проведення детального енергетичного аудиту будівлі Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Замовнику. Електронні адреси для подачі Цінових пропозицій: mirgorod-muz@ukr.net та mirgorodinvest@gmail.com.

Кінцевий строк подачі Цінових пропозицій: 08 травня 2019 року до 12:00 за київським часом.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 14 травня 2019 року. Всі учасники конкурсу отримають відповідь про статус відбору переможця.

Дата початку робіт на об'єкті переможцем конкурсу: наступний день після підписання договору (за погодженням із замовником)

Телефон для довідок (05355) 5-33-21 з пн.- чт. з 8:00 до 17:00, пт з 8.00 до 15.45.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net