23 квітня у Миргороді відбудеться загальноміський суботник!
2016-04-18
23 квітня 2016 року у Миргороді оголошено загальноміський суботник по наведенню чистоти і благоустрою. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Соломаха.
Керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності доручено вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.
6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу! 4 та 5 лютого 2023 року Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.