Военкомат Центр зайнятості АМУ
Увага! Конкурс!
2018-07-24

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект:

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради, з метою реалізації проекту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання  теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", в рамках програми Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні проекти 2» спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ, Миргородською міською молодіжною громадською організацією «За нами майбутнє», оголошує конкурс з вибору виконавця з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект. Об’єкт:

Тепловий район, підключений до котелень за адресами: вул. Прорізна, 4-А, вул. Гоголя, 34-А м. Миргород, Полтавська обл., Україна

Для підготовки Цінової пропозицій, зацікавленим учасникам в конкурсі, Замовником надається технічне завдання з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект.

Виконавець повинен:

1)    виконати огляд об’єктів впровадження;

2)    розробити аналітичний звіт (невеликий, до 5 сторінок) щодо можливостей та обмежень реалізації передбачених Проектною заявкою заходів та подальшої розробки ТЕО та проектування;

3)    розробити  техніко-економічного обґрунтування (ТЕО);

4)    розробити робочий проект та отримати висновок державної експертизи;

5)    розробляти всі документи в тісній співпраці з муніципалітетом та Командою Проекту;

5)    надавати коментарі, враховувати рекомендації та брати участь у обговореннях ключових стадій (ТЕО та проектної документації) із Командою Підтримки Програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти 2».

6)    кінцевий проект енергоефективних заходів повинен враховувати західноєвропейські стандарти і практики для забезпечення стійкості заходів.

Критерії до Виконавця викладені у технічному завданні (додається).

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Замовнику. Електронні адреси для подачі Цінових пропозицій: mirgorodvkb2017@gmail.com та pauci.yk@gmail.com.

Кінцевий строк подачі Цінових пропозицій: 28 серпня 2018 року до 12:00 за київським часом.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 07 вересня 2018 року. Всі учасники конкурсу отримають відповідь про статус відбору переможця.

Дата початку робіт на об'єкті переможцем конкурсу: наступний день після підписання договору (за погодженням із замовником).

Телефон для довідок (05355) 5-33-21 з пн.- чт. з 8:00 до 17:00, пт з 8.00 до 15.45.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття вулиць!

13-15 вересня на час проведення святкових заходів до Дня міста буде перекрито центр Миргорода:

     
     
Оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення детального плану території

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 09 серпня 2017р. № 476 «Про затвердження складу комісії по визначенню виконавців з розроблення містобудівної, проектної та іншої документації м. Миргорода" оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення містобудівної документації – Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді.

     
     
ПрАТ "Миргородкурорт" інформує:

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net