Военкомат АМУ
Увага! Конкурс!
2018-07-24

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект:

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради, з метою реалізації проекту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання  теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", в рамках програми Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні проекти 2» спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ, Миргородською міською молодіжною громадською організацією «За нами майбутнє», оголошує конкурс з вибору виконавця з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект. Об’єкт:

Тепловий район, підключений до котелень за адресами: вул. Прорізна, 4-А, вул. Гоголя, 34-А м. Миргород, Полтавська обл., Україна

Для підготовки Цінової пропозицій, зацікавленим учасникам в конкурсі, Замовником надається технічне завдання з розробки проектної документації у три стадії: аналітичний звіт, ТЕО та робочий проект.

Виконавець повинен:

1)    виконати огляд об’єктів впровадження;

2)    розробити аналітичний звіт (невеликий, до 5 сторінок) щодо можливостей та обмежень реалізації передбачених Проектною заявкою заходів та подальшої розробки ТЕО та проектування;

3)    розробити  техніко-економічного обґрунтування (ТЕО);

4)    розробити робочий проект та отримати висновок державної експертизи;

5)    розробляти всі документи в тісній співпраці з муніципалітетом та Командою Проекту;

5)    надавати коментарі, враховувати рекомендації та брати участь у обговореннях ключових стадій (ТЕО та проектної документації) із Командою Підтримки Програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти 2».

6)    кінцевий проект енергоефективних заходів повинен враховувати західноєвропейські стандарти і практики для забезпечення стійкості заходів.

Критерії до Виконавця викладені у технічному завданні (додається).

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Замовнику. Електронні адреси для подачі Цінових пропозицій: mirgorodvkb2017@gmail.com та pauci.yk@gmail.com.

Кінцевий строк подачі Цінових пропозицій: 28 серпня 2018 року до 12:00 за київським часом.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 07 вересня 2018 року. Всі учасники конкурсу отримають відповідь про статус відбору переможця.

Дата початку робіт на об'єкті переможцем конкурсу: наступний день після підписання договору (за погодженням із замовником).

Телефон для довідок (05355) 5-33-21 з пн.- чт. з 8:00 до 17:00, пт з 8.00 до 15.45.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net