Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання регламентної комісії
2019-11-12

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

На порядок денний виносяться наступні питання:

 1. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області до комунальної власності територіальної громади міста  Миргорода цілісного майнового комплексу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно – каналізаційного господарства «Миргородводоканал».
 2. Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 277 “ Про міський бюджет на 2019 рік”.
 3.  Про затвердження  програми фінансової підтримки комунального підприємства    "Миргородводоканал" Миргородської міської ради.
 4.  Про затвердження Маркетингової стратегії міста Миргород.
 5. Про дозвіл на передачу автомобіля та комп'ютерної техніки КП "Миргородводоканал" Миргородської міської ради.
 6. Про затвердження Положення про архівний відділ Миргородської міської ради в  новій редакції.
 7. Про звернення депутатів Миргородської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення реалізації так званої "формули Штайнмаєра".
 8. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради сьомого скликання.
 9. Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії міської  ради сьомого скликання від 06 листопада 2019 року №12 "Про утворення виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу".
 10. Депутатські запити.
 11. Про Звернення депутатів Миргородської міської ради до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади м. Миргорода.
 12. Різне.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net