Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги бджолярів громади!
2022-05-10

Обробка полів!

Миргородська міська рада повідомляє, що в період з 3.05.2022 року по 30.05.2022 року Селянське (фермерське) господарство "Грунтознавець" та "Берест" відповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» проводить  обробку посівів гербіцидами на полях, що розташовані на території Кротівщинського та Широкодолинського старостату Великобагачанської ОТГ Миргородського району Полтавської області, на території Новоаврамівського старостату та Ялосовецького старостату Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області та на території Миргородської міської ради (колишня Петрівцівська ср). Згідно інструкції із застосування ці препарати є нетоксичним для бджіл. Перелік гербіцидів за посиланням.

Більш детальна інформація про застосування цих препаратів та конкретну дату обприскування буде повідомлено на офіційному сайті СФГ «Ґрунтознавець» (http://sfg-grunt.at.ua), сторінці СФГ «Ґрунтознавець» у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/gruntoznav). Телефон для довідок – 0507752625.

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     

Планове відключення електропостачання в громаді

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство інформує!

24 травня 2022 року у Миргороді буде проводити прийом Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство!

     
     
До уваги бджолярів громади!

Обробка полів!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net