Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення
2021-12-17

До уваги суб'єктів господарської діяльності громади!

На виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 09.11.2021 № 19/2021 та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2",  на території Миргородської міської територіальної громади  вважати доцільним:

  1. До суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на підпорядкованій території, керівників торгівельних мереж щодо дотримання вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236, Постанови головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020:
  • недопущення скупчення людей, утворення черг, забезпечення дотримання принципу соціального дистанціювання - 1,5 м (адміністрація/персонал мають самостійно забезпечувати та контролювати виконання умов недопущення черг, забезпечити роботу наявних кас впродовж усього робочого часу, тощо);
  • дотримання вимоги щодо одночасного перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали обслуговування;
  • забезпечення допуску та перебування в закладі відвідувачів лише в одягнутих засобах індивідуального захисту (захисна маска або респіратор).
  1. До суб'єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування, щодо приймання відвідувачів під час проведення новорічних корпоративів, святкових заходів відповідно до вимог, встановлених постановою КМУ від 09.12.2021 року  № 1236, за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників закладу, документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.
  2. Під час проведення святкових, масових заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, дотримуватися протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від  06.12.2021  № 23.

 

Безпека та протиепідемічні заходи мають бути головним пріоритетом під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 31 січня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net