Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошення до участі у конкурсі
2021-02-05

Запрошуємо кваліфікованих підрядників взяти участь у конкурсі 

Цим оголошенням Миргородська міська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє» у межах реалізації проєкту «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19» запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією взяти участь у конкурсі та надати цінові/комерційні пропозиції для виконання наступник видів робіт/послуг.

Перелік основних видів передбачених робіт/закупівлі обладнання/надання послуг - розробка візуалізованого макетдизайну на будівництво велодоріжок, відповідно до Концепції розвитку велосипедного руху м. Миргород (http://myrgorod.pl.ua/page/proekty-mista/velokontseptsija-mista) та з урахуванням положень оновлених державних будівельних норм, зокрема, в частині організації велосипедного руху (ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»).

Повна адреса місцезнаходження об’єкта/надання послуги - Центральна частина міста Миргород, Полтавська обл., по вул. Гоголя від вул. Котляревська до вул. Шевченка, орієнтовно 6 км (по 3 км в кожну сторону).

Потенційний підрядник повинен підтвердити досвід виконання артикульованих (чи подібних) робіт або надання послуг копіями договорів разом з актами ВР та оригіналами позитивних листів-відгуків замовників щодо виконаних договорів. Копії договорів та актів ВР потенційний підрядник завіряє печаткою та підписом.

Термін чинності конкурсної пропозиції - 60 (шістдесяти) робочих днів з дати її розкриття.

Конкурсні пропозиції з супроводжуючими документами необхідно надіслати в електронному варіанті не пізніше ніж 17:00, 19 лютого 2021 року на адресу: mirgorodinvest@gmail.com. Розкриття поданих конкурсних пропозицій відбудеться у присутності всіх членів конкурсної комісії і кандидатів. Надані пізніше встановленого терміну Конкурсні Пропозиції не будуть братися до уваги.

Технічне завдання можна безкоштовно отримати за такою адресою: Полтавська область, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. 8 або за запитом на електронну пошту mirgorodinvest@gmail.com.

Додаткову інформацію зацікавлені підрядники можуть отримати за зазначеною вище адресою, або за телефонами: +380506861651, +380635969972

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ на закупівлю послуги РОЗРОБКА ВІЗУАЛІЗОВАНОГО МАКЕТДИЗАЙНУ на будівництво велодоріжок в центрі міста у межах реалізації ініціативи «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19»

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net