Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Громадське обговорення!
2021-02-28

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

На виконання рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради від 27.01.2021р. № 22 "Про проведення громадських слухань" на громадське обговорення виносяться проєкти містобудівної документації: Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Дібрівка Миргородського району Полтавської області; Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Показове Миргородського району Полтавської області; Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Стовбине Миргородського району Полтавської області.

З матеріалами проєктів містобудівної документації можна ознайомитись за посиланням та в приміщенні управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю за адресою: вул. Гоголя, 171/1, кім. 5, м. Миргород, Полтавська область.

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) зауваження та пропозиції подаються у письмовій формі на адресу управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Миргородської міської ради: вул. Гоголя, 171/1, кім.5, м. Миргород, Полтавська область, 37600, або на електронну пошту: mmr_arch@ukr.net (від фізичних осіб - із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника) та в усній формі за тел. 5-25-25.

Відповідальна особа за організацію розгляду зауважень та пропозицій – заступник начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Бессонова Оксана Іванівна, тел. 5-25-25.

Пропозиції та зауваження приймаються до 01.03.2021р.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Зміна рахунків!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє про зміну банківських реквізитів:

     
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net