Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про оприлюднення
2021-11-18

Відділ житлово–комунального господарства  інформує 

          Повідомлення про оприлюднення

проекту «Cхеми санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Cхеми санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Відділ житлово - комунального господарства Миргородської міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород».

  1. Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: проект «Схема санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород» (надалі - Схема санітарного очищення).

Схема санітарного очищення спрямована на впровадження системи поводження з відходами, яка забезпечуватиме зменшення обсягів захоронення відходів, впровадження роздільного збирання відходів, безпечне поводження з відходами, в т.ч. небезпечними відходами у складі побутових відходів, максимально можливе використання вторинної сировини в складі відходів, створення системи прибирання території населеного пункту, яка попереджуватиме негативний вплив на довкілля та зменшення небезпеки негативного впливу на здоров’я населення.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Відділ житлово - комунального господарства Миргородської міської ради.
  2. Передбачувана процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається 19.11.2021 року і триває до 22.12.2021 року включно.

б) способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проекту «Схема санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Схема санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород» подаються в письмовому та електронному виді;

в) проведення громадських слухань: громадські слухання у зв’язку з карантинними обмеженнями не передбачаються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Відділ житлово - комунального господарства Миргородської міської ради

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Відділ житлово - комунального господарства Миргородської міської ради (м. Миргород, вул. Якова Усика, буд. 7, e-mail: vkgmirgorod@ukr.net). Строк подання зауважень і пропозицій 30 днів з дня оголошення.

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА (м. Полтава, вул. Зигіна, 1) та Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА (36000, м. Полтава, вул. Стрітенська, 44).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: не передбачається.

Звіт та схема проекту «Схема санітарного очищення Миргородської міської територіальної громади, шляхом внесення змін до Схеми санітарного очищення м. Миргород».

Відділ житлово-комунального господарства

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net