Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення міського голови Сергія Соломахи
2016-06-14

Шановні миргородці та гості міста!

Події, які сталися на території міста наприкінці минулого тижня, викликають глибоке занепокоєння та обурення. Останнім кричущим фактом стали розмальовані антидержавними символами зупинки, електричні опори та адміністративні будівлі. Тривога серед населення посилюється і тим, що подібні хуліганські прояви - це розхитування внутрішньої ситуації в Миргороді,  злочин проти України.

У зв’язку з подіями, що сталися, звертаюся до правоохоронних органів з вимогою оперативно розкрити правопорушення та встановити причетних до них осіб. З метою прискорення процесу розкриття кримінальних правопорушень та притягнення винних до відповідальності закликаю громадян, які були очевидцями правопорушень, а також водіїв, на відео реєстраторах яких можуть бути зафіксовані обставини вищезгаданих подій, повідомити інформацію в поліцію за телефоном 102 або в приймальну міської ради за телефоном 5-25-01.

Звертаюся до миргородців та наших гостей! У нелегкі часи миргородська громада змогла утримати громадський спокій та доброзичливу атмосферу мирного міста. Через державну атрибутику: синьо-жовтні прапори, українську пісню, вишиванку, демонструймо, що Миргород - патріотичне місто-курорт!

Переконаний, що патріотичні настрої миргородців і посилене патрулювання вулиць переможуть цинічні хуліганські прояви та припинять поширення антидержавної активності на території Миргорода.

З повагою

міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net