Военкомат Центр зайнятості АМУ
Звернення інспекції з благоустрою відділу ЖКГ Миргородської міської ради
2018-07-17

Миргород – красиве та квітуче курортне містечко, в якому нам поталанило жити, і від нас залежить, щоб воно залишалося таким затишним, привітним та чистим. Хочеться, щоб наше місто з кожним роком, з кожним днем ставало все прекраснішим, щоб у ньому зручно  жилось кожному мешканцю і комфортно почувалося кожному гостю.

На даний час існує гостра проблема по наведенню території міста Миргорода в належний естетичний вигляд. В зв’язку з цим на  території міста все більше трапляється  випадків розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, огорожах, стовпах та деревах. 

У зв’язку з цим інспекція з благоустрою звертається до мешканців міста

Згідно «Правил благоустрою території міста Миргорода», затверджених рішенням Миргородської міської ради від 13.05.2010 року № 37, (п.5.1.6) на об’єктах благоустрою міста підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам - підприємцям , а також громадянам забороняється :

Розміщувати оголошення, афіші, інформаційно – агітаційні плакати, рекламу, листівки, тощо на будинках, стовпах, парканах, деревах, та інших не визначених для цього місцях.

Нагадуємо, що за порушення вищевказаних Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

Сподіваємось на порядність та громадську свідомість миргородців з приводу створення належних умов для проживання та відпочинку, підтримки краси та чистоти у місті-курорті Миргород. Наше місто має бути чистим, гарним, достойним своїх мешканців.

З повагою, інспекція з благоустрою ВЖКГ міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net