Военкомат Центр зайнятості АМУ
Звернення інспекції з благоустрою відділу ЖКГ
2016-05-13

Миргород – красиве та квітуче курортне містечко, в якому нам поталанило жити, і від нас залежить, щоб воно залишалося таким затишним, привітним та чистим. Хочеться, щоб наше місто з кожним роком, з кожним днем ставало все прекраснішим, щоб у ньому зручно жилось кожному мешканцю і комфортно почувалося кожному гостю.

На даний час існує гостра проблема по наведенню території міста Миргорода в належний естетичний вигляд. В зв’язку з весняно-літнім періодом територія міста все більше заростає високою травою та бур’янами. Міська влада приділяє багато уваги та виділяє кошти на косіння трави та бур’янів. Основні «косарі» та організатори цієї роботи в місті – комунальне підприємство «Комбінат благоустрою і озеленення» та Миргородське КЖЄУ, які приводять до порядку ввірені їм території. Але цього не достатньо. Одну й ту ж територію приходиться обкошувати тричі на місяць. Тому ні механічних ресурсів, ні людських рук не вистачає для того, щоб своєчасно і в повному обсязі навести лад на всій території міста. А трава росте швидко. В свою чергу, ми, мешканці, також повинні приділяти належну увагу благоустрою нашого красивого міста-курорту Миргород.

У зв’язку з цим інспекція з благоустрою звертається до всіх господарів приватних домоволодінь покосити зайву рослинність, здійснити обрізування дерев на своїх прибудинкових територіях, а суб’єктів господарювання – на прилеглих до їх установ, підприємств, організацій територіях та одночасно прибрати їх від випадкового сміття (пластикових, металічних, скляних пляшок, обгорток морозива, цукерок та інших папірців).

Згідно «Правил благоустрою території міста Миргорода», затверджених рішенням Миргородської міської ради від 13.05.2010 року № 37, громадяни, а також суб’єкти господарювання всіх форм власності зобов’язані слідкувати за станом власної та прилеглої території, підтримувати її в належному стані, в тому числі регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву заввишки більше 10 см, видаляти сухостійні дерева та чагарники, видаляти сухе та поламане гілля та забезпечувати їх вивезення, а також проводити регулярне прибирання від випадкового сміття та інших відходів.

Нагадуємо, що за порушення вищевказаних Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

Сподіваємось на порядність та громадську свідомість миргородців з приводу створення належних умов для проживання та відпочинку, підтримки краси та чистоти у місті-курорті Миргород. Наше місто має бути чистим, гарним, достойним своїх мешканців.

Інспекція з благоустрою ВЖКГ міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net