Военкомат Центр зайнятості АМУ
Звернення інспекції з благоустрою про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою міста Миргорода
2019-04-02

Згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Миргородського міського голови від 25 березня  2019 року за № 29-в «Про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою міста Миргорода», а також з метою організації роботи силами підприємств і громадськості міста по наведенню чистоти, проведенню благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану в місті Миргороді з 01 квітня по 30 квітня 2019 року проводиться місячник озеленення, чистоти і благоустрою міста.

У зв’язку з цим:

- керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій;

- радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів.

Окрім цього, що стосується власників приватних домоволодінь:

- щодо паління сміття та задимленості буде об’єктивний розгляд, наслідки якого - це обов’язковий протокол про адміністративне правопорушення, який тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340-1700 гривень, що є суттєвою втратою для сімейного бюджету;

            - місця для загального збору сміття з вулиць загального користування та прибудинкових територій визначаються головою вуличного комітету, але не є місцями накопичення винесеного з двору приватного домоволодіння спиляного гілля дерев та залишків осіннього бур’яну, внаслідок чого утворюються стихійні сміттєзвалища. Для вивезення та утилізації твердих побутових відходів існує спеціалізоване комунальне підприємство «Спецкомунтранс», з яким обов’язково повинна бути укладена угода на вивезення ТПВ відповідно до існуючих тарифів, після чого безкоштовно видається бак для сміття та вивозиться в дні, які вказано в графіку вивозу;

            - для накопичення бур’яну, опалого листя тощо рекомендовано зробити в дворі приватного домоволодіння компостну яму розміром 1,5x2 м для утворення компосту та використання його як природного удобрення для підживлення своєї земельної ділянки.

            Люди, які будуть порушувати благоустрій міста Миргорода, а також  здійснювати спалювання сміття або інших відходів притягуватимуться до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 340 – 1700 грн.

Тож не будемо давати підстав для таких штрафних санкцій, а будемо порядними, свідомими миргородцями та створюватимемо собі належні умови для проживання, відпочинку, підтримки чистоти та благоустрою у нашому затишному та привітному місті-курорті Миргороді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net