Военкомат Центр зайнятості АМУ
Звернення інспекції з благоустрою про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою міста Миргорода
2019-04-02

Згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Миргородського міського голови від 25 березня  2019 року за № 29-в «Про проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою міста Миргорода», а також з метою організації роботи силами підприємств і громадськості міста по наведенню чистоти, проведенню благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану в місті Миргороді з 01 квітня по 30 квітня 2019 року проводиться місячник озеленення, чистоти і благоустрою міста.

У зв’язку з цим:

- керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій;

- радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів.

Окрім цього, що стосується власників приватних домоволодінь:

- щодо паління сміття та задимленості буде об’єктивний розгляд, наслідки якого - це обов’язковий протокол про адміністративне правопорушення, який тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340-1700 гривень, що є суттєвою втратою для сімейного бюджету;

            - місця для загального збору сміття з вулиць загального користування та прибудинкових територій визначаються головою вуличного комітету, але не є місцями накопичення винесеного з двору приватного домоволодіння спиляного гілля дерев та залишків осіннього бур’яну, внаслідок чого утворюються стихійні сміттєзвалища. Для вивезення та утилізації твердих побутових відходів існує спеціалізоване комунальне підприємство «Спецкомунтранс», з яким обов’язково повинна бути укладена угода на вивезення ТПВ відповідно до існуючих тарифів, після чого безкоштовно видається бак для сміття та вивозиться в дні, які вказано в графіку вивозу;

            - для накопичення бур’яну, опалого листя тощо рекомендовано зробити в дворі приватного домоволодіння компостну яму розміром 1,5x2 м для утворення компосту та використання його як природного удобрення для підживлення своєї земельної ділянки.

            Люди, які будуть порушувати благоустрій міста Миргорода, а також  здійснювати спалювання сміття або інших відходів притягуватимуться до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 340 – 1700 грн.

Тож не будемо давати підстав для таких штрафних санкцій, а будемо порядними, свідомими миргородцями та створюватимемо собі належні умови для проживання, відпочинку, підтримки чистоти та благоустрою у нашому затишному та привітному місті-курорті Миргороді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net