Военкомат Центр зайнятості АМУ
Зустріч з жителями "Личанки"
2018-01-18

16 січня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону «Личанка». Зібрання проходило у рамках річного звіту міського голови про роботу за минулий рік. Формат зустрічі - обговорення зробленого у минулому році та перспективи поліпшення благоустрою із врахуванням побажань мешканців.

Доповідач зазначив, що мешканці брали активну участь у екологічних та тематичних заходах, долучилися до Програми «Місто активних громадян» та виграли грошову винагороду для подальшої реалізації своїх проектів: спортивний майданчик по вулиці Стаднянській та спортивно-ігровий майданчик по вулиці Гоголя.

Актуальними питаннями для мешканців "Личанки" залишається грейдерування підсипка та ямковий ремонт вулиць, завершення ремонту вулиць після прокладання водогонів, організація графіка руху пільгового автобуса, відновлення роботи дротового радіо, розчистка вулиць від  снігу та інші.

Щодо транспортного сполучення в цілому та пільгових маршрутах зокрема, то наразі розробляється нова концепція міського транспортного забезпечення, з врахуванням побажань мешканців. Вона орієнтована на підвіз з віддалених мікрорайонів до центральних маршрутів та передбачає зміни схеми руху автобусів і оновлення парку автобусів з більшою пасажиро місткістю. З метою максимального забезпечення соціально вразливих верств населення всіх віддалених мікрорайонів планується розширення мережі пільгових перевезень автобусними маршрутами загального користування. Зокрема, на сьогоднішній день вже надіслані пропозиції суб'єктам господарювання, що здійснюють перевезення в таких мікрорайонах, як "Личанка", "Дранки" та "Стадня" щодо укладення договорів на компенсацію пільгових перевезень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net