Военкомат Центр зайнятості АМУ
Зустріч з жителями "Личанки"
2018-01-18

16 січня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону «Личанка». Зібрання проходило у рамках річного звіту міського голови про роботу за минулий рік. Формат зустрічі - обговорення зробленого у минулому році та перспективи поліпшення благоустрою із врахуванням побажань мешканців.

Доповідач зазначив, що мешканці брали активну участь у екологічних та тематичних заходах, долучилися до Програми «Місто активних громадян» та виграли грошову винагороду для подальшої реалізації своїх проектів: спортивний майданчик по вулиці Стаднянській та спортивно-ігровий майданчик по вулиці Гоголя.

Актуальними питаннями для мешканців "Личанки" залишається грейдерування підсипка та ямковий ремонт вулиць, завершення ремонту вулиць після прокладання водогонів, організація графіка руху пільгового автобуса, відновлення роботи дротового радіо, розчистка вулиць від  снігу та інші.

Щодо транспортного сполучення в цілому та пільгових маршрутах зокрема, то наразі розробляється нова концепція міського транспортного забезпечення, з врахуванням побажань мешканців. Вона орієнтована на підвіз з віддалених мікрорайонів до центральних маршрутів та передбачає зміни схеми руху автобусів і оновлення парку автобусів з більшою пасажиро місткістю. З метою максимального забезпечення соціально вразливих верств населення всіх віддалених мікрорайонів планується розширення мережі пільгових перевезень автобусними маршрутами загального користування. Зокрема, на сьогоднішній день вже надіслані пропозиції суб'єктам господарювання, що здійснюють перевезення в таких мікрорайонах, як "Личанка", "Дранки" та "Стадня" щодо укладення договорів на компенсацію пільгових перевезень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ЦЕВ запрошує!

Центр естетичного виховання   проводить   набір вихованців у гуртки і творчі об’єднання 

     
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net