Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч студентів Університету III віку з юристом
2023-09-18

У Територіальному центрі для студентів Університету III віку відбувся плановий захід – зустріч із юристкою Миргородського бюро правової допомоги Діаною Пащенко під назвою “Основи спадкового права для спадкоємця та спадкодавця”. Пані Діана чітко і доступно розповіла про види спадкування за заповітом та за законом, заповіту за умовою, звернула увагу на право деяких осіб на обов’язкову частку у спадщині, розповіла про черги спадкування та наголосила на строках прийняття спадщини. А ще навела приклади із практики, коли спори вирішувалися у досудовому та судовому порядку.

     Підопічні Територіального центру активно задавали питання щодо договору дарування, різниці заповіту та договору довічного утримання, черговості спадкоємців за договором оренди земельної ділянки в разі смерті орендодавця, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці лекції кожен слухач мав можливість звернутись до юристки за індивідуальною консультацією. Учасникам заходу було роздано відповідні інформаційно – роз’яснювальні матеріали і запрошено на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги.  Щиро дякуємо пані Діані за цікаву та змістовну лекцію, та за підвищення правової свідомості студентів Університету III віку, повідомили у Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

25 вересня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 22 вересня 2023 року

     
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net