Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч міського голови з жителями мікрорайону "Почапці"
2019-01-31

У рамках звіту міського голови Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону «Почапці». Традиційно підбили зроблене на окрузі за минулий рік та окреслили питання на поточний.

Що зроблено за звітний період проінформував голова Ради цього мікрорайону  Василь Семененко та секретар ради Валентина Позичайло. Зокрема, торік було виконано ремонти доріг та тротуарів, проведено заходи з благоустрою: частковий капремонт по вулиці Довге Озеро, з дольовою участю жителів відновлено покриттям по вулиці Сластьона. Поточні види робіт проведені на вулицях. Миргородській, Курортній, Визволителів, Енергетиків, провулку Новобережанський, зроблено заїзди на вулицю Шовкопрядну та 9-Травня.

Також зроблено поточний ремонт тротуару по вул. Довге Озеро між вул. Корсунського та вул. Дружби. Проведено поточний ремонт всіх доріг в мікрорайоні  з щебеневим покриттям, крім вулиці Зубковського та реконструювано вуличне освітлення вулиці Корсунського, Дружби № 46, 46-б, Новобережанської № 9-а, № 13.

Встановлено нову зупинку на кінцевій зупинці автобуса по вулиці Почапці. Окрім, цього мешканці подали пропозиції на 2019 рік по ремонту доріг та реконструкції вуличного освітлення на розгляд депутатів міської ради.

Під час спілкування з міським головою Сергієм Соломахою серед найбільш порушених питань переважали такі: розчистка вулиць від снігу, подальший ремонт доріг та їх підсипка, долі об'єктів які не є власності міста, вивезення сміття, оформлення субсидій, співпраця з інспекторами з благоустрою, транспортне сполучення, протипаводкові заходи.

Міський голова, його заступники та керівники відділів надали присутнім активістам мікрорайону пояснення. Підсумовуючи зустріч, міський голова подякував активним мешканцям за їхню допомогу у вирішення питань та повідомив, що в поточному році для мікрорайону з міського бюджету виділено близько 1 мільйона гривень. За державні кошти також передбачено  капремонт об'їзних вулиць, які проходять  територією мікрорайону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net