Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч міського голови з молодими лідерами
2018-08-30

Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з учнями цьогорічної "Школи Успіху". Спілкування керівника міста зі старшокласниками, які стали учасниками триденного ІІ молодіжного профорієнтаційного форуму "Школа Успіху. Миргород 2018", завершило  цей масштабний проект. Реалізації молодіжної ідеї сприяла міська програма "Місто активних громадян". 

Освітній проект для молоді віком від 12-18 років втілив у життя учень 11 класу Миргородської ЗОШ №1 Арсен Шумейко, отримавши навесні цього року грант у розмірі 20 тисяч гривень в рамках міського проекту "Місто активних громадян".

Триденний захід складався з цікавих зустрічей зі спікерами, пізнавальних тренінгів, Арт-терапії, командної роботи по створенню та захисту власних проектів, екскурсій. Фінальним акордом для всіх учасників стала зустріч у залі Миргородської міської ради з міським головою Сергієм Соломахою. Сергій Павлович розповів про міську владу та її діяльність, відповів на численні запитання молодих лідерів.

Представник козацького формування районового козацького товариства "Миргородський полк Українського козацтва" та ГО "Козацька варта" Сергій Юрченко навів приклад життєвої позиції тієї молоді міста, що веде негативний спосіб життя. Про можливості для молоді у нашому місті, завдяки участі у грантових програмах та наявності свідомої громадської активної позиції, розповіла начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 07 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net