Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Зрозумій, допоможи, підтримай"
2016-09-14

У рамках акції "Зрозумій, допоможи, підтримай" на центральній вулиці Миргорода розміщено білборди із соціальною рекламою з тематики протидії наркоманії. Мета заходу - профілактика розповсюдження наркоманії серед молоді та виявлення протиправних діянь, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Т.в.о.начальника Миргородського відділу поліції Микола Кульчицький розповідає:
  "В усіх розвинутих країнах існують програми профілактики наркозалежності. Вони спрямовані на розвиток уміння людини швидко впізнати ситуацію ризику нарковживання та усвідомлення вибору своєї поведінки. У цьому напрямку ми вирішили посилити роботу з превентивних заходів і започаткувати та провести в Миргороді акцію "Зрозумій, допоможи, підтримай". Сподіваюсь, що даний захід схвально підтримає та долучиться до його проведення і громада міста".
  У межах  акції заплановано  проведення лекцій та відкритих уроків в усіх навчальних закладах Миргорода. До проведення заходу будуть залучатись фахівці - медики, співробітники центру сім"ї та молоді, а також поліцейські ювенальної превенції Миргородського відділу поліції.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net