Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зробіть свій будинок кращим!
2019-04-19

Ефективне управління багатоквартирним будинком - це справа непроста. Але реалії такі, що співвласники мають брати відповідальність за свій будинок і роботи життя в ньому комфортним. Як отримати максимально позитивний результат на виході, розповіли для всіх охочих миргородців на семінарі, організованому за проектом ЄС/ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES). Навчальний тренінг проходив 17 та 18 квітня у залі засідань міської ради.

 Обласний координатор ПРООН у Полтавській області Вікторія Курилко розповіла про європейський проект ПРООН HOUSES, який надає технічну допомогу. Він розпочався 1 жовтня 2018 року і триватиме до 30 вересня 2020 року.

У ході дводенного семінару учасники мали можливість отримати відповіді на всі запитання, що стосуються створення та діяльності ОСББ, ведення документації. Також Вікторія Курилко повідомила, що надалі буде можливість отримання грантової допомоги від європейського проекту. Усього для ОСББ -  учасників проекту Європейський Союз надає 80 млн. євро. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Планове відключення електропостачання в громаді

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство інформує!

24 травня 2022 року у Миргороді буде проводити прийом Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство!

     
     
До уваги бджолярів громади!

Обробка полів!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net