Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Знову про нелегальну працю в громаді
2022-02-17

Дотримуючись карантинних заходів, у громаді продовжує працювати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо соціальних  ризиків для громадян, які працюють без офіційного оформлення праці та суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату неофіційно. Під час чергового рейду, 16 лютого 2022 року, членами робочої групи на підставі розпорядження міського голови від 04 листопада 2021 року №152-в «Про створення робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення» проведено спостереження 8 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 2 найманих працівника, які працювали без належного оформлення трудових відносин. 

Впродовж поточного року робочою групою було проведено 3 рейди,  спостережено 27 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 8 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин та 1 фізичну особу, яка здійснювала підприємницьку діяльність без державної реєстрації. По суб’єктах господарської діяльності, у яких виявлено порушення законодавства про працю направлено подання до Управління Держпраці у Полтавській області  та ГУ ДПС у Полтавській області для вжиття заходів у межах наданих повноважень. За результатом проведеної роботи легалізовано працю 6 працівників.

Звертаємо увагу роботодавців на необхідності дотримання чинного законодавства, а громадян – не погоджуватися на роботу без офіційного оформлення та на виплату заробітної плати в «конвертах». Закликаємо суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників, без належного оформлення трудових відносин та фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації, невідкладно належним чином оформити  трудові відносини. 

Шановні мешканці громади! Якщо ваш роботодавець ухиляється від належного оформлення з вами трудових відносин чи виплачує заробітну плату «в конверті», просимо повідомляти відділ моніторингу місцевих податків та з питань зайнятості міської ради за телефоном  5-20-42.

Головний спеціаліст відділу

моніторингу місцевих податків

та з питань зайнятості

Миргородської міської ради

Тетяна Овлах

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net