Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
ЗНО-2016
2016-06-16

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році проводилась на батьківських конференціях, зборах, через засоби масової інформації, сайти відділу освіти міської ради та навчальних закладів. У кожному загальноосвітньому навчальному закладі були розміщені мобільні інформаційні куточки. Проводилось консультування для всіх бажаючих отримати необхідну інформацію у відділі освіти.

Ужито заходів щодо підготовки та належної роботи 4 закладів освіти як пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Забезпечено чергування медичних працівників на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Медична допомога надавалась вчасно і кваліфіковано. Скарг на роботу медичних працівників немає.

 Для підготовки персоналу пунктів зовнішнього незалежного оцінювання проведено навчання та сертифікацію 210 педагогів навчальних закладів міста, яких було залучено до проведення тестування. Було забезпечено створення безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Надзвичайних ситуацій під час проведення тестування не було. Охорону громадського порядку та громадської безпеки на територіях, прилеглих до пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, здійснювали працівники поліції.

У місті проведено зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчальних досягнень, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з української мови та літератури, математики, історії України, біології. Протягом 4 тестових днів (05.05, 11.05, 13.05, 10.06) працювало 4 пункти зовнішнього незалежного оцінювання (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Панаса Мирного, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5, гімназія ім. Т.Г. Шевченка, загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9 ім. І. А. Зубковського). Всього у зовнішньому незалежному оцінюванні взяли участь 2306 майбутніх абітурієнтів м. Миргорода, Миргородського, Великобагачанського, Шишацького, Гадяцького та Зіньківського районів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net