Военкомат АМУ
Збільшення податку на викиди СО2
2018-11-14

Верховна Рада схвалила в першому читанні збільшення податку на викиди СО2 у 24 рази починаючи з 2019 року. З метою стимулювання підприємств-забруднювачів до зменшення забруднення навколишнього природного середовища, а також наближення до ставок за викиди парникових газів у країнах ЄС, Верховна рада України підтримала у першому читанні підвищення з 1 січня 2019 року ставки екологічного податку за викиди двоокису вуглецю (СО2) стаціонарними джерелами з 0,41 грн./тону до 10 грн./тону.

Законом також передбачено поетапне підвищення ставки до рівня 30 грн./тону у 2023 році (щорічне підвищення на 5 грн./тону).Зарахування коштів екологічного податку з 2018 року здійснюється до загального фонду держбюджету – 45% та до місцевих бюджетів – 55% (25% - в міські і 30% в обласні бюджети. До 2015 року кошти за забруднення навколишнього природного середовища зараховувалися до спеціального фонду державного бюджету і мали цільове призначення - за рахунок цих коштів здійснювалися природоохоронні заходи із запобігання, зменшення та усунення забруднення довкілля. Починаючи з 2015 року, від часу зарахування цих коштів до загального фонду, вони не в повній мірі використовуються на природоохоронні заходи.

Миргородська міська рада розуміє необхідність змін у споживанні природних ресурсів та зменшення викидів парникових газів і  працює на випередження. Тож місто впроваджує Проект Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", що покликаний зменшити споживання природного газу, збільшити відсоток споживання відновлюваних джерел енергії та використовувати енергоефективне обладнання. Проект триватиме протягом 2018-2021 років та коштуватиме 1 019,5 тис. євро, з яких грант від ЄС 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

Зміни до податкового кодексу, якими підвищено податок на викиди СО2:https://bit.ly/2zFENmX

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net